0 oy
474 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Altı aylık bebeğim benle daha rahat uyuyor sakıncalı mı bilginiz var mi

29 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğduğundan beri beraber yatıyoruz şuan 3 yaşında zararı var mı bilmiyorum ama
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yoo nesi sakınca olsun sadece dikkatli ol düşme vs
0 oy
(4,988 puan) tarafından
3 cocuk büyüttüm hicbirini yanımda yatirmadim hiçbir zaman hep bisey olur korkusuyla 

Bence yatırma hem aliskanlikta olur ayırmakta zorlanirsin bu defada
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Ben kızımla yatarken hiç rahat edemiyordum. Döner üstüne çıkarım falan diye hep tedirgindim ve küçücük köşede yatıyordum. Kaburgalarim ağrıyordu artık sürekli yan yatmaktan. Kendisi de çok fazla terliyordu, kafasının altı kocaman yer terden ıslak oluyordu. Ayrı yatıyor şimdi, asla eskisi kadar terlemedi hiç ve ben de o da daha rahatız. Kızım uyurken çok dönüyor çünkü, 11 aylık. 
0 oy
(1,203 puan) tarafından
Ben de yanından ayrılamıyorum yatağımı ayıramadım beraber uyuyoruz 
0 oy
(9,014 puan) tarafından
Anneler için evet daha rahat iyi oluyor çocuklarda seviyor ama ayrı yatması gerekiyormuş Dr. A gitmiştik ağlama sorunu için direk gece yanında mı yatıyor dedi hayır dedim en iyisi aferin yanınıza alıştırmayın dedi
0 oy
(13,853 puan) tarafından
Küçükken hiç birlikte yatmadik öyle ne olur ne olmaz diye büyüğüm üç yaşına girecek o yanımızda yatiyo şimdi park beşikte uyanıyor yanımıza gelmek için ağlıyor küçüğüm yedi aylık olacak o hep beşikte yatiyor
(48,906 puan) tarafından
o kadar kukken hep besigine koyuyodum Allah korusun ezilir falan diyr
(13,853 puan) tarafından
İlk oglum çok zor büyüdü eşim işte bor gece bende sıfır uyku oglus uyumuyo agliyo bende normalde uykuya hiç düşkün bir insan değilim ağlayınca yatağa yatırdım yanıma güya oyalamaya çalışıyorum onu.saniyelik yani uykusuzluktan yorgunluktan için geçmiş oğluşum düştü:-(o gün bugün daha hiç almadım ikisinide şimdi anca işte üç yaşına girecek uyanyo öyle geliyo yatak bakicam ona
(48,906 puan) tarafından
ayri yorum yapmistim seninkine eklemis ☺️☺️☺️ bizim kendisi geliyo hep bizimle yatiyo simdi
0 oy
(888 puan) tarafından
Üç çocuk büyüttüm hic birini yanımda yatirmadim ayırman çok zor olur 
0 oy
(13,211 puan) tarafından

29 aylik ve 4 aylik bebekle uyuyoruz cümbür cemaat :D

Kizima kıyamadım ayrı yatırmaya birde snejn 6 aylik aklım kalır:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
11 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 333 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
7 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 152 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,067 soru

11,466,245 cevap

35,068 kullanıcı

...