0 oy
426 göst.
önce Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
Kizlar kayinvalidemden yemekten geldik. Cocugu emziriken esimin yanina oturdum. Oda şakalasiyordu elime yüzüme vuruyordu. Bende yapma (yüze vurmalardan hoslanan biri degilim yüzlerce defa uyardim) dedim. Hatta yüzüme vurdu bende eline vurdum yeter yapma dedim zaten cocuk durmuyor yemek bile yiyemedim dedim. O da kalkarken yüzüme tokat atti canım gerçekten cok acıdı zaten dislerim hamilelikten sorunlu. Kızdim küfür ettim. Bana mi ediyorsun dedi bende bundan sonra annene bacilarina küfür ederim hic birsey diyemezsin dedi. Birde tokat atsam 3 gün yerden kalkkamazsin sen dedi Bende uf s.ktr gt canimi acittin yuz defa dedim yapma anlamiyormusum dedim. Kızdı birdaha karismam yok dişi agriyor yok bilmem ne dedi gitti baska tarafa uyumaya. Ya ilk defa agzimdan küfür cikti ama cidden yüzümr cok sert vurdu birde vücudum cok hassas hemen morariyor. Haksizmiyim ben

15 Cevaplar

0 oy
önce (31,970 puan) tarafından
ananla.bacinla.alakasi ne mi hemen onlari katmis 
önce (137 puan) tarafından
Ben soylarina küfür ettim ondan diyor. Bu yasima kadar etmedim kimseye canim çok acıdı uyarmama ragmen agzimdan kacti hemen onu diyor
-Reklam-
0 oy
önce (157 puan) tarafından
Snaa bişey diyim mı bu takıntısı olmayan bilemez bende inanın yüzüme biri dokununca sakalasirken vurunca falan böyle yere yatırıp ciğerini sokesim geliyor.o kadar sinirleniorum ki bu konuda da çok komik gibi eşim sürekli şaka yapar ve sonu hep kavgaya gider . Çocuk gibiler ya . Rahatsız oluyorsan oluyorsundur yani . İnadına inadına neden yapıyorlar anlamam 
Yani 100 keree 1000 kere yapma diyorum yani canim gercekten cok acidi hep yapiyor hepte acır bu sefer bildigin tokat atti yüzüm kipkirmizi oldu
önce (157 puan) tarafından
Valla benim sofra bile devirmişligim var bu sebebten cinnet geçiriyorum o yüzden haklısın yani
0 oy
önce (3,315 puan) tarafından
Hakliyken haksiz duruma dusmusun kufur ederek. senin bi baska odaya gidip trip yapman gerekirken o yapmis
Yani agzimdan kaçtı ilk defa küfür den hoslanmiyroum o eder ben kizarim ama canim cok acidi kipkirimzii oldu yuzum cocukta kucagimda
önce (3,315 puan) tarafından
Sende bi tane gecirseydin akillanirdi belki
0 oy
önce (4,594 puan) tarafından
Aradaki konuşma hiç hoş olmamis ama umarım anlar bi daha yapmaz bu son  olur
Yok yine yapıyor nu kaçınci canima tak etti yemin ederim
0 oy
önce (5 puan) tarafından
Genelde ben kocami vuruyorum sakadan.oda haliyle sinir oluyor ama bu gune kadar 9yildir birlikteyiz ne o vana nede ben ona kufur etmedim.bir kere  edersem oda eder onuda kaldiramam ben.mesafe iyi bacim yalnis anlama ...ama sende kufur etmisin))pekdr masum diyilsin gibimee geliyoor) evıiliktr olur oyle kavgaıar filan ama bastan arayabi perdr koyulmasi lazin bi cizgi yada o cizginin bir yaninda kadin onunde cizginin arkasindada esi durur.o cizgi bi kere asilsin.onu arkasi kesilmez).herkesin dusuncesi farkli buda brnim)
Kendiid zaten hep ediyor yolda biri önüne geçer kufur eder. Disaridan ses gelir eder. Yani her dk eder
0 oy
önce (5,494 puan) tarafından
yanii suc degil ama sen israrla yapma yapma dediginden yapmis.. kufrune karsi oyle demesi normal yani olabilir bir durum bnce
0 oy
önce (626 puan) tarafından
El sakalarini bnde sevmem ama neden annesini bacısını ortaya koyuyorsun 
0 oy
önce (5,499 puan) tarafından
Açılıp  bir tane de sen ona yapıştırsaydin ya şaka yaptım deseydin sonra 
Bende eline vurdum. Bana onu gosterip duruyor bak sende vurdun bak vurdun kirmizi oldu diyor ya i yuze vurmakla ele vurnak bide erkek gücüyle benim gücüm aynımı
önce (5,499 puan) tarafından
Ayırt edemiyorlar işte kafaları basmıyor erkeklerin
0 oy
önce (608 puan) tarafından
Aman benim eşiminde var öyle şakaları bende çok sinir oluyorum yapma dedikçe yapıyorsa daha çok sinir oluyorum kızınca da aman bi daha şaka yapanın bilmem ne diyo gidiyo sonra bi bakmışsın yine aynı 
0 oy
önce (10,998 puan) tarafından
Vurmanın şakası olmaz çok gereksiz bı tartışma olmuş yemeğe gidip neden aç geldin ki eşin ya da kayınvalden çocuğa bakmalıydı sende yemeğini yemeliydin böyle alıştırmayın bidaha bütün yük sizin omuzunuzda oluyor
Zaten bi aglasa hemen al bak diyor ya ne yemek ne bisi ben esimin babasina veridm geldim esim hala yavaş yavas yemek yiyor ayy cok yedim diyip duruyordu.  Sonra bana sanada verim yermisin dedi yok dedi. İceriden geldi 5 dk sinra cabuk ye cocuk ağlıyor cok yedin kalk diyor
0 oy
önce (254 puan) tarafından
Küfüre gerek yok, o an bi tane tekme atacaksın yapışacak duvara.

Bide bana ben yüzüne tam vursan 3 gün kalkamazsin diyince iyice sinirlendim
0 oy
önce (863 puan) tarafından
Bebeğini emzirirken olmasaydı keşke küfür duymasaydı bn en cok ona üzüldüm
Normalde asla etmem cocugun yaninda bagirmam ama canima tak etti. Yapma diyorum gülüyor 100 defa uyardim
0 oy
önce (50 puan) tarafından
Bende el sakalarindan hiç hoşlanmam geçen eşim kolumu çimdikledi aşırı bir şekilde eline vurdum bide kızdım kaynanası  yanında şimdi hiç el sakası yapmaz. Ben kimseye yapmıyorum kimsede bana yapmasın bitti 
0 oy
önce (151 puan) tarafından
Eşin mal olabilir 
0 oy
önce (5,781 puan) tarafından
Bende nefret ederim şaka niyetine yüze göze vuranlardan ama kötü konuşmuşsunuz 
Yani normalde asla böyle konuşmam hatta kendiis konuşsa kızarım konuşma cocuk var derim artik ne kadar sinirlendirip damarima basti ki

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 672 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Trakyali._22 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 483 göst.
0 oy
3 cevap 245 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 298 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde Skula (13 puan) tarafından soruldu