0 oy
540 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar kaynanam dip köşe evini temizlemiş akşamına bize geldi çay tatli falan koydum yedik gittiler ama bi tavirliydi acaba yardıma gitmedim diye mi bilmiyorum öyle tahmin ettim eltimde çıkarken gelip evini temizliyim yarin dedi yok ben kendi evimi temizledim sağol oturmaya geliyosan gel dedi gitti bizde tavrını anladık cagirsaydi giderdim valla ne olcak sanki dedim ama çağırmadı bizde cekinmistir diye hafta içi gidip temizleyelim dedik eltimle. Bu arada ben ayrılalı 3 ay kadar oldu 

49 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kayınvaldem istanbuldan giresuna taşındı, kimsenin haberi yoktu süpriz yaptık aldım oğlumu 15 saat yol gittim evini de temizledim yerleştirdim de yemeğini de yaptım duasını bol bol aldım geldim. Burda otururken de gidip temizliyodum müsait oldukça onun demesine fırsat vermem asla, her işini yaparım bizim aramız çok çok iyi
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Ben gidiyordum, annemede yardıma giderim ayırmam, ama sevdiğim için gidiyordum aramız çok iyi olmasaydı gitmezdim 
0 oy
tarafından
Banane ki kendi evini temizlesin
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Valla uzakta oturyorm ben kaynnm her geldiğinde bana yapar ben gelince bi iş yaptırmaz bana 
0 oy
(3,256 puan) tarafından
Kendisi yurtisinda olduğu için böyle bir sorunum yok
0 oy
(15,089 puan) tarafından
Olağan dışı bir dönem varsa evet bir rahatsızlık geçirir ameliyat vs olur yapamaz veya düğün ölüm gibi olağan dışı şeyler olursa gider yardım ederim onun dışında kimsenin işini görmem 
0 oy
(7,138 puan) tarafından
Yok canım sağlam bir kadınsa kendi evinin işi için neden yardım beklesin. Benim kaynanam içtiğimiz çay bardaklarını bile yikatmaz bize.
0 oy
(504 puan) tarafından
Vallahi abla gidiyorum elimede yapışmıyor yaşlı bir insana yardım etmiş oluyorum 
0 oy
(1,599 puan) tarafından
Yapsanda iyi olmuyon zaten saf gibi kullaniyolar o yüzden hic yapmamak bugune kadar yaptik biride cikip demedi sen yaptin allah razi olsun diye simdi yapmiyorum temizlemiyorum hee gittigimde dağınık olur toplarim icim rahat etmiyo ama öle dip bucak yapmiyorum
(1,618 puan) tarafından
Bende valla

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 593 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
65 cevap 701 göst.
28 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ozlem.23 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Minikii (591 puan) tarafından soruldu