0 oy
779 göst.
Aile kategorisinde (1,947 puan) tarafından
Kizlar son 3 4 aydır esimle büyük problemlerimiz var.aslinda 2 senedir yani kaynanamla oturmaya başladığımızda beri varda bu ralar daha fazla olmaya basladi.2 gün önce sinirlenip koluma yumruk attı oglumun yanında 2 3 gündür sürekli tehdit ediyor senin ağzını duvara vururum ağzını kanatirim şeklinde.ve dün sürekli aşağılayıp durdu annesinin yanında bana bağırdı tabi oglumuzda yanimizdaydi ve oda bağırmaya başladı.ben susmaya başladım bu seferde.ayrica ben konuşmaya başlayınca sus kapa çeneni konuşma dilini keserim gibi şeyler söylüyor.bana öyle bir bakışı vardı ki kizlar o an imkanı olsa beni öldürecek gibi.ben anne evinde zaten dayak hakaret hepsini yaşadım koca evinde yqsamak istemiyorum.artik sevmiyorum eşimi onu anladım aramızda da saygı sevgi hicbjrsey kalmadı ama oğlum için dayanıyorum.bi arkadaşıma analttim olayi avukat kendisi oda biz senin boşanma sürecindeki masrafları ustlenixez para istemicez 3 ayda kalacak yer buluruz iş imkanı da bulmaya çalışırız dedi.oglum 2 yaşında hiç bole düşünmemiştim anne babasıyla sevgiyle büyüsün istemiştim benim yaşadığım şeyleri yaşasın istememiştim qma ne kadar ayakta tutabilirim bilmiyorum acaba ben mi çok büyük tepki gösteriyorum sinirle

30 Cevaplar

0 oy
(1,209 puan) tarafından
Aslında sen de yapman gerekenin ne olduğunu biliyorsun neden hala bekliyorsun? 
-Reklam-
0 oy
(7,953 puan) tarafından
Ayyu avukat iyiymis durma bence sana saygisi kalmamis bu adamin mutlu etmez seni
0 oy
(406 puan) tarafından
Son kararın ne canım? Kaynanan kayınbaban ne diyor bu duruma?
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Lütfen anne ve babalara sesleniyorum böyle psikolojik problemleri olan erkek çocuklarınızı evlendirmeyin ya kırar dökerler ya döverler yada öldürürler. 
0 oy
(802 puan) tarafından
En iyisini sen bilirsin evinde huzur yok anladigim kadariyla. Arkadasin cok guzel bi cikis yolu gostermis sana gerisi sana kalmis artik. Gidecek yerin yok zannettigi icin bu kadar azmış.
0 oy
tarafından
Rabbim yardimcin olsun bı pislikten kurtul bı an önce en önce çocuğun için kurtul o çocuğu o ortamda büyütürsen yarın bı gun o çocukça şiddete meyilli biri olur 
0 oy
tarafından
Senin şu imkanlarının yarısına sahip olsa hmm bisanacak çok insan var. Allah razı olsun arkadasindan
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Offf kıyamam sana bacım ya bu p.isliğin derdi ne senle bir insan evladının annesinden niye bu kadar nefret eder Allah senin hakkını birakmasin ona keşke olaysız sessiz sedasız bitse evliliğin bu seferde bu yüzden senin başına bela olmasa iyi annesi babasına yalvarsan onlardan destek istesen en azından torunlarının hatırı için boşanma aşamasında senin yanında olurlar inşallah seni çok çok iyi anlıyorum canım benim Allah'ım seni sağ selamet kurtarsın o pisliğin karısı olmaktan Allah senin yolunu açık etsin sana kolay etsin bu boşanma işini dilerim burdan iyiki dediğin çok şükür dediğin mutluluğunu bizimle paylaştığın postlarıni da görürürüz 
0 oy
(7,937 puan) tarafından
Bence sen o arkadaşını dinle ne güzel sana destek olmaya çalışiyor.
0 oy
tarafından
Kaynana var ya kaynana o ANAkonda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 133 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Gullu00 (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
10 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 242 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu

383,616 soru

11,478,894 cevap

35,094 kullanıcı

...