+2 oy
1,974 göst.
Aile kategorisinde (2,097 puan) tarafından
Annemler dün bizde kaldı. İş yatma faslina gelince annem dayısı gitsin yanında yatsın dedi bu arada kızım çoktan uyumuştu o saatte ama dayısıyla arası çok iyidir, sabah ona sürpriz olur dayısını yanında görünce dedi. Ama ben müsade etmedim. Kızım 4 yaşında bu arada erkek kardeşim de çocuk değil yetişkin erkek 30 civarı. Annem bu tavrımı biraz garip karşıladı söylendi ama ben güvenemem açıkçası babasından başkasına çocuklarım söz konusu olunca. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? 

79 Cevaplar

0 oy
tarafından
İzin vermem net
-Reklam-
0 oy
(13,272 puan) tarafından
Çocuğum erkek dayısına babasından çok güvenirim ama beraber yatmasına gerek yok benim oğlumun babaannesi der arada gelir bizde uyur bizde uyumak ister büyüse de beraber uyusak bende dedim ki siz bize geldiğinizde yatmak isterse yatar yanınızda sonra ben gece yanıma götürürüm onu 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Dayısı amcası yada dedesiyle yatmasına izin vermem babasıyla da biraz büyüyünce izin vermem 
0 oy
tarafından
Yooo haklısın 

Yani gündüz dayısıyla uzanır bunda birşey yok gözünün önünde olur ama beraber uyumalarına gerek yok 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Gerek yok o kadarına uyanınca ve görür 

0 oy
(482 puan) tarafından
Erkek kardeşim yok. Kiz evladim da yok. Ama olsaydi izin vermezdim
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Güven müven le ilgisi yok herkes kendi yatağında uyusun istersen gözünün işiği olsun izin vermem. 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Küçükken dayısı tarafından tacize uğrayan biri olarak şunu söylemek istiyorum EN DOĞRUSUNU YAPMİSSİN 
(2,291 puan) tarafından
Dayinin agzina sicam
(1,506 puan) tarafından
Allah belasını veriyorda bilmiyor parmağı yok ki gözüne soksun
(2,291 puan) tarafından
S.refsiz
0 oy
(3,162 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın canım... Asla izin verme. Kim ne derse desin... Çocuklara istismar da bulunanlar zaten yüzde 90 ailesi ve güvendiği insanlar 
0 oy
tarafından
Abimler çocuğum olduğunda kendi evladi gibi göreceğini bildiğim için izin verirdim☺
0 oy
(598 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın tamam dayısının bişey yapacağından değil ama kızının erkeklerin yanına yatmasını normalleştirmemsi için çok doğru bir hareket 
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Çok haklısın tuhaf bir durum zaten ne alaka hadi teyzesi halası olur bunu der insanda dayısıyla yatsın ne demek ya.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız yatırma o ne oyle neler gördük ya kimler kimler Kendi dedeleri neler yaptı güvensizlik ten değil yanlış bir şey 4 yaşında çocuğun dayisiyla uyuması yanlış bence 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ne münasebet ya asla izn vermem asla 
0 oy
tarafından
cok haklisin canim benim. senin yerinde olsam ayni sekilde musade etmezdim. valla annem bile olsa krilirsa kirilsin, evlatlarimizi ancak biz koruyabiliriz. 
0 oy
tarafından
Ülkede bu kadar pedofili çoğalmişken ben babama bile güvenmem açıkçası hatta babasına bile birakmam 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bence çok haklısınız tabi ki kimse kardeşine kondurmaz böyle bir şeyi ama duyuyoruz, görüyoruz, okuyoruz. Tedbirli olmakta fayda var. Uyanınca birlikte oynarlar eğlenirler zaten 
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Hayir izin vermezdim ne dayı ne amca ne dede. Kayinvalidemlerdyz yurtdışında kızım çok erken kalkar sabahları  bazen ona veririm sabah bassin kaynbabam daha uyuyor o saatlerde odasina goturuyor bunda bile aklim kalıyor asla rahat edemiyorum. Birde burnunu öpüyor hiç hoşlanmiyorum sonuçta agza yakın bi yer midem bulaniyor birde sigara içiyor 
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Ben olsam yatırmazdım. Güven meselesi değil ama etik değil. 
0 oy
(800 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. 

Öz babanın öz dedenin öz bilmem nenin çoçuklara yan gözle baktığı bu devirde herkesten sakınmak hakkımız.

Sen çok iyiyapmışsın bu devirdi byle de devam et

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 561 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Kartanesi1 (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 449 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 372 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (325 puan) tarafından soruldu
0 oy