0 oy
1,380 göst.
Diğer kategorisinde (580 puan) tarafından
Kızlar abartıyor muyum bilmiyorum yurt dışında yaşıyorum Türkiye ye dönmüştüm o dönemlerde bizde kaldı abisiyle beraber sonra biz dönünce il yerinin kampında kalmaya başladı. Bugün ilk defa geldi evin aşağısında aradı yenge ben geliyorum birşey lazım mı diye bende yok dedim abine söylerim sen gel dedim bir baktım 5 dk sonra kapı açıldı aa kapı açık mı kalmış dedim yok anahtar var ya bende dedi. Ç yani şaşırdım bir normal mi bu sizce sonuçta o an müsait olmayabilirdim. Muhtemelen aradı diye rahat etti ama çalmadan girmek ne demek. Eşime söylesem mi sizce 

29 Cevaplar

0 oy
(897 puan) tarafından

Kapısız evden çıkmış mübarek :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız eşin ne alaka kendin o an söylemeliydin kapıyı çal bidaha diye 
0 oy
(335 puan) tarafından
Kaynım da aynı hareketi yaptı adam üstüne bide korona testini yapıp gelmiş bide yeni doğum yapmıştım odadaydik bizde bı baktık kapı açıldı ben davranmadn eşim söyledi siz kendiniz söyleyin 
0 oy
(8,364 puan) tarafından
Ay ne terbıyesızce bır davranıs ya haberı bıle olsa anahtar dahi olsa usulen zil calınır.alın anahtarını elinden
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Esine soylemene gerek yok zaten seni aramis ama sen yinede her zaman kndi anahtarini kapinin arkasinda bırak dan diye giremesin 
0 oy
(545 puan) tarafından
Eşine soylemene gerek yok direk kendin soyle baktın hala devam ediyo o zaman soyle eşine anahtari da alsın elinden 
0 oy
(590 puan) tarafından
yani sonucda geliyorum demis 5 dk once hic haber vermeden ve kapiyi calmadan gelse tamam ama sadece kapiyida calabilirdi bence okadar abartilcak bisey yokk ama dogru bak ustun basin musait olmayabilirdi genede kapi calmasi gerekiyodu olmaz esine soyle uyarsin
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Yani arayip haber verse bile yinede kapiyo calmaliydi 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 532 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 344 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Dijle (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 542 göst.