+2 oy
1,305 göst.
Diğer kategorisinde (49 puan) tarafından
Ben 18 yaşındayım ve evliyim başka bir uyg post açıp eltimle sıkıntılarımi anlattım bana demediklerini bırakmadılar derdine ne oldu evlendin olgunlaşmamış cahil bu kızda zeka geriligi var ve niceleri gerçekten bunu kendilerinden kaç yaş küçük hemcinsine nasıl soylebiliyorlar anlamıyorum Rabbime çok şükür mutluyum bir kızım olcak inşallah ben bundan sorun etmedim etmem de ama bu kadar haddini aşarak yorumlar yapilirmi gerçekten kalbini kiriyolar insanın. Bu benim hayatım benim ne yaşadığımı kimse bilemez ki ben neden küçük evlendim ne için evlendim kimse bilemez bilmedikleri için yargılamaya başvuruyorlar ama yazık günah ya gerçekten kadın kadının düşmanı resmen 

40 Cevaplar

+5 oy
(650 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet 18 yaşında evlenmeyi cahil görüyorlar saçma görüyorlar ama 14-15 yaşında zina edenleri hoş görüyorlar bende bunu anlamıyorum 
(49 puan) tarafından
Ne güzel deyindiniz konuya o kadar kızlar var benim yaşımda rabbim ıslah etsin gerçekten kimisi çocuk peydahliyor kimisi kızlığını bozduruyor rabbim helaliyle yaşamayı nasip etsin bizlere
(650 puan) tarafından
Amin inşallah canım
-Reklam-
+1 oy
(1,166 puan) tarafından
burda linc  ekibi diye insanlar var.  evlerinde  kocalarina  diyemedikleri ofkelerini bizlere  kusarlar.  bende cok gordum burda oyleleleri bazi insanalra  o kadar acimasizca yorum yapiyorlarki.   yani kalb kirmak kadar  gunah bir sey yok karsindakida  insan belki derdini sana tam anlatammisdir. bir az anlaiyis  kibar dille  yaz.  hakaret  falan bir kadin bir kadinin dusmanidir. ben bunu gordum burda  sevincini paylasaynada uzunutusunu paylasanada bazilari cok acimasiz. yaziyor. bazen.. 
(49 puan) tarafından
Maalesef ben küçük evlenmiş olabilirim bu gayet normal bir durum bu kadar aşağılayıcı sözler kullanılır mı bide ben kaç yaş küçüğüm onlardan
(1,166 puan) tarafından
takma  .canim  uygulamadan cikinca  hepsini unut. dusmunmem  bile gereksiz  yorumlarini.   cok oyleleri
(2,291 puan) tarafından
Su evde kocasina laf diyemeyen kadinlar kimler gelsinler alnindan opcem :))
(49 puan) tarafından
Yokki öpesin:)
(2,291 puan) tarafından
E var demis ama :)
0 oy
tarafından
Kız illa bi sebep olmasına gerek yok ki,istemissin evlenmişsin kime ne, 
(49 puan) tarafından
Çok şükür mutluyum hani evet ben istedim ki yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum gercekren devir o kadar pis bir devir oldu ki kız kardeşlerim dışarda sağlıklı buyumuyolar o kadar pis nefisli insanlar varki Allah'a şükür evimde oturuyorum eşimi bekliyorum akşam mutlu huzurlu uyuyorum ama bu kadar da kalp kırıcı şeyler söylenmez ki
tarafından
Canım bide mutsuz da olabilirsin insanlık hali, kimseye hesap vermek zorunda değilsin unutma.
Büyük yaşta evlenenlerde sorun olmuyor mu sanki,neler okuyoruz burda
(49 puan) tarafından
Tabiki öyle her evde sıkıntı çıkıyor mu çıkıyor büyük yaşta evlenip olgunlaşmayan var bana gelip bu kız olgunlaşmamış dediler
0 oy
tarafından
Ne takıyorsununki erken veya geç evlenirsin kimseyi ilgilendirmez.
(49 puan) tarafından
Bende onu anlamıyorum neden üstlerine düşmeyen şeylere burunlarını sokuyolar inan ki takmamak elde değil o kadar haddizce yorumda bulundular ki sana anlatamam ağzın acik kalır ben 18 yaşındayım dusmanima demeyecegim lafları bunlardan duydum
tarafından
Keşke görseydim, bende erken yaşta evlendim çok mutluyum mutlu olmasam bile kimseyi ilgilendirmez. Hamilesin fazla gerilmişsin hiç takma canım sen eşinle evladınla huzuruna bak.
(49 puan) tarafından
Hemde çok fazla gerildim huzur da bırakmadılar şimdi
0 oy
tarafından
Kimsenin seni linçlemeye hakkı yok kimi ne ilgilendirir senin kaç yaşında evlendiğin Yani tamam küçük yaşta evlenmişsin ama mutluysan sorun değil bazen gerçekten patavatsız olduğunu düşünüyorum bu linçleyenlerin
(49 puan) tarafından
Evet yaşım küçük katılıyorum ben hep fotoğrafçılığı okumak istedim ama nasip olmadı olsun sevdiğimle evlendim ama bu kadar dediğin gibi patavatsız olunmaz kimi ne ilgilendirir benim kaç yaşında evlendigim anlamıyorum
tarafından
Bayılıyorlar linçlemeye çok büyük konuşuyorlar kimin başına ne geleceği belli olmaz
(49 puan) tarafından
Büyük konuştukları için başlarına geliyor ne diyim Rabbime havale ettim
0 oy
(840 puan) tarafından
Bundan kime ne?? Sen istedikten sonra bu kimseyi ilgilendirmez. Sende burdakileri takma canım 
(49 puan) tarafından
Onu anlamadan yorum yapiyolar işte güzel güzel konuşmak varken kalp kırmak niye
(840 puan) tarafından
Güzel konuşmayı bilmeyen insanlar var işte takma burayı
(49 puan) tarafından
Ama ben kötü bir şey demedim kimseye saydirmadim kimseye laf demedim içimi dökmek istedim içime ata ata kendimi mahvettim ablam olsaydı belki dik dururdum ama basım eğik kanadım kırık:(
(840 puan) tarafından
Haklısın insan içine atarak daha kötü oluyor seni anlıyorum  sakın başını eğme yere sen hep dik dur böyle olursan seni ezmek isterler kendine güven başta
0 oy
(3,560 puan) tarafından
Küçük yaşta evliliğe karşıyım ama mutluysan sorun yok canım çünkü öyle çok küçük yaş evliliği gördük ki sonrasında ya kadın ya erkek başka arayışlara giriyor
(49 puan) tarafından
Yok Allah'a şükür mutluyum ama evlenmek zorundaydim ya bilmiyorum ben zorunluluk görüyorum
0 oy
tarafından
Kendi anneleri neneleri kac yasinda evlenmis acaba kimsenin haddine değil eleştirmek herkez kendine baksın hayatlar ve yaşamlar farklıdır 
(49 puan) tarafından
İşte onu görmüyorlar kendilerini prensesden sayıyorlar kendi yaşantılarına bakmadan insanları yargılıyorlar
0 oy
(898 puan) tarafından
Bende 18 de evlendim ne var bunda şuan 23 üm ama 
(49 puan) tarafından
Ne güzel mutlusundur inşallah
(2,980 puan) tarafından
Kız kumru sen zaten başka bi türsün keşke az büyüyüp evlenseydin işte senin gibiyse bu kızda vay kocasının haline :)
(49 puan) tarafından
Niye kumru kocasina çektiriyor mu :)
(2,980 puan) tarafından
Kumru sabah kocayı evden kovdu favorisi evli erkeklerle konuşmak burda tanınır :)
(49 puan) tarafından
Ha yok ben o cinslerden değilim tatlım rabbim haram gözlere baktirmayi nasip etmesin ben cokk şükür eşime de evime de sadık bir insanım
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Bu postu açmadan önce eltinlw olan sorununu yazıp 18 de evlendiğini söyleseydin burdada aynı şey olurdu 
(49 puan) tarafından
Açtığım postta sıkıntı görmüyorum görenler oldu sadece ve yanlış anlaşıldım hepsi bu
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Aynısı ben dün yaşadım benimde kız kardeşim yok ve önemsiz olan birşeyi aileme anlatıp üzmek istemedim ama öyle bir hakarete maruz kaldım ki gerçekten yaşadığımdan daha ağırdı
(49 puan) tarafından
Maalesef öyle oluyor gercekten sen içini dökmek istersin seni beter ederler
0 oy
(3,636 puan) tarafından
Ben hiç sadece 18 yaşında evlendiğini yazdı diye linç yiyen görmedim burda. Ama postunda onu çağrıştıran bişeyler yazdıysan, e madem niye 18de evlendin diyen olmuştur.
(49 puan) tarafından
Eltimle olan sıkıntımi anlatmıştım işte arkamdan konuşuyor bana nispet yapıyor bütün işi ben yapmama rağmen her işi ben yaptım diye iftira atıyor vs. Şeyler
(3,636 puan) tarafından
Yarası olan gocunmuştur onlar yazmıştır o zaman.
(49 puan) tarafından
Benim üstümde kin kusmak niye ?
(3,636 puan) tarafından
Bazı insanlar öyle:/
0 oy
tarafından
Terbiyesizlerr .. 

Ee nolmuss bende 18imde evlendim sevdim evlendim 

Kime nee ? Yanii 

Millete mi yük olmuşuz  herseye burnunu sokuyorlar 

Hadsizler
(49 puan) tarafından
Keşke bende senin gibi dimdik konuşabilsem
tarafından
Konusmana gerek ykki kuzumm dusun yeterr kendinii boylee adapte ett
 Benn nasil mutluysamm o benim icin en dogrusu dee gec
 Millet bisey mi dedi gul gec bukdr basit
(49 puan) tarafından
Doğru diyosun aslında güzel yorumun için teşekkür ederim
tarafından
Canini sikma canim ♥︎
Unutma ki ; SEN HERSEYDEN DAHA ONEMLI DAHA KIYMETLI DAHA DEĞERLİSİN ♥︎
kimse senin canini sıkamaz sıktirmamalisin ♥︎
(49 puan) tarafından
Allah razı olsun canım iyki varsın ♥️
0 oy
tarafından
Bende 21 imde evlendim ve keşke 15 16 imda evkenseyeim diyirum şimdi çocukların boyuma gelmisti üç beş yasindalar tahamullumuz yok 
(49 puan) tarafından
Öyle oluyor ki zaten benim bile bazen çocuklara tahammülum olmuyor erken evlenmek sünnet hem
tarafından
Tabikide öyle benim kız kardeşlerin gekmis 23.27 yaşına yahu evlenin diyirum yok diyorlar
(49 puan) tarafından
İşte bazı kiizlar da bekarlik sultanlık diyor ama inşallah pişman olmazlar
0 oy
(9,308 puan) tarafından
Evet günümüzdeki 18 küçük ama dediğin gibi hayat senin her insanın olgunluk yaşı farklı millete bakma
(49 puan) tarafından
Yaşadıklarım beni çok çabuk olgunlastirdi
0 oy
(2,980 puan) tarafından
Bizi asla ilgilendirmez ama evliliğin ağırlığı senin yaşının verdiği olgunluk kaldıramayabilir küçük yaşta evlilik ilerde sıkılmayla sonuçlanıyor olanda çocuğa oluyo genel için söylüyorum ben 27 yaşındayım 18 yaşında aldığım kararlar gelir aklıma ne kadar çocukmuşum derim o yüzden evlilik her yaşta olur önemli olan hayatı nasıl ve kimle yaşadığın 
(49 puan) tarafından
Kaldıramıyorum zaten eşimin ailesiyle ayrı kendi ailemle ayrı eşimle ayrı uğraşıyorum kimse beni ciddiye bile almıyor ki bu yaşımdan dolayı sanırım hergun daha fazla kiriliyorum ama inan ki yaşadıklarım daha çabuk olgunlaşmami sağlıyor
(2,980 puan) tarafından
İyide sen 18 isen eşinde 18 20 dir ne bekliyosun kendine ev açma olgunluğu beklenir mi mecbur ailesiyle kavga kıyamet yaşayacan en son raddeye gelince babanın evine gidecen olan bebeğe olacak o evde bebek bakılır mı bence herkes bunu demek istiyo
(49 puan) tarafından
Yo ben gayet yaşıma göre evimi geçindiriyorum diye düşünüyorum eşimin ailesiyle çok şükür sıkıntım yok sadece laf fln ediyolar bende susuyorum karşılık vermiyorum eşim biraz soğuk insan olduğu için de annem söyleniyor bebege neden bişi olsun ayrıca çok şükür bakıp büyütücek kapasitedeyim o kadar anneler var bebeklerini yakan çöpe atan benim annem kaynanm zaten yardimda bulunurlar
(2,980 puan) tarafından
İşte bak verdiğin cevaplar bile yaşını ve olgunluğunu ele veriyo, hem eşimle ayrı uğraşıyorum annemle ayrı eşimin ailesiyle ayrı uğraşıyorum diyosun hem sorun yok diyosun eee
(49 puan) tarafından
Ya uğraşıyorum derken kavga mı anlamına geliyor anlamıyorum ki ben cenelerini çekiyorum alttan da alıyorum uğraşmakdan kastım bu yani
0 oy
(429 puan) tarafından
Hangi uygulma seni linc etti 
(49 puan) tarafından
Hapy mom
(429 puan) tarafından
Anaa öyle bir sitede mo varmış
(49 puan) tarafından
Var var bulaşma derim
(429 puan) tarafından
Wiii az önce baktim oneee öyle sacma seyler var uygulama cok değişik  bura guzel
(49 puan) tarafından
Hahaj aynen tatlım burdaki insanlar ordakilerden oturaklı herkes birbirini eziyor burdaki insanlar destek
0 oy
(127 puan) tarafından
Kimene bende 18 de evlendim suan boyum kadar oğlum var 
(49 puan) tarafından
Erken evlenmemim avantajı işte
(127 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Burasıda çok masum değil canım emin ol gelir şimdi linç etmeye herkes bende 18 yaşımda evlendim kime ne hiçte pişman değilim 35 yaşımdayım boyum kadar oğlum var çok şükür geç evlenmek marifet sanki 
(49 puan) tarafından
Rabbim bagislasin inşallah bende çok şükür pişman değilim rabbim kimseye de pişmanlık vermesin ama mutluluğunu bile burnundan getiriyorlar
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu uygulamalari takma bu kadar ister küçük yaşta evlenirsin ister büyük bu kimseyi ilgilendirmez mutluysan sorun yok ilerde kizinla arkadas gibi olursun merak etme bende 20 de evlendim o kadar da büyük sayilmaz 
(49 puan) tarafından
Kız kardeşim olmadığı için hep diyorum o bana kız dan daa çok arkadaş sırdaş olsun istiyorum 20 de büyük değil

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 305 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Geylin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 715 göst.
15 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 397 göst.