0 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
:D kızlar herkes bi şekilde linç yedi mi ya merak ettim :D ben hiç linç yemedim de :D iyi geldim bu zamana kadar :D :D :D

56 Cevaplar

0 oy
(736 puan) tarafından
Evet ben nasibimi aldim :dsen iyi yememissin valla simdiye kadar
tarafından
Benim cevaplara bi baksan öyle dümdüz yani hiç çekmem lafımı :D ama gerçekten tebrik ediyorum kendimi :D
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben daha 1 kere bile burda post açmadım gebelik bölümünde açtım doğuma giderken dua istemek için ilk postumu öyle açmayı düşünüyorum ☺️
tarafından
Ay hadi hayırlısı:) sağ Salim sagliklica kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim ☺️
(1,392 puan) tarafından
Aminn kuzum Allah razı olsun ☺️☺️
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Ben linç yemek için açmıştım ilk postumu bı zamanlar. Bazı postlar o kadar anlaşılmaz o kadar yanlış yünlü yaziliyor ki. Buna parmak basmıştım. Parmağımı gozume soktular sonra ahshshshsh.  Başka da kimse lincleyemez valla. 
tarafından
:D ayyyy alemsin ya
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Ahh sorma canım ya bazen ironi bazen de gerçekten insanla dalga geçer gibi yazanlara bir iki kelime edersin ama post sahibinden çok genelde buradaki rütbeli prefesorler her şeye agladigi için ben bile nasibimi aldım hatta site sorumlusu sanırım bana hakaret eden birine bende tabiki susmucam ama bana uyarı yapılmıştı özelden çok şaşırdım çünkü kadın bana defalarca hakaret etti bende bir defa karşılık verdim ve direk özelden uyarı aldım maydanoz severler derneği yüzünden :D:ermm:

tarafından
Oldu canım biri bana saydıracak ben de sessiz mi kalacam,hiç tarzım değil
(1,499 puan) tarafından
Öyle koyun üye istiyorlar zaar
tarafından
:D :D
0 oy
tarafından
Oğlum düştüğünde saçma sapan şeyler yazmışlardı akılları sira
tarafından
Kız düşebilir ne olmuş bunun için sadece geçmiş olsun bebiş nasıl yazılır,lince ne gerek var
tarafından
Oooooo aklım kocamdaymisda olan çocuğa oluyormuş dikkatsizlikmis daha neler neler
tarafından
Tövbe yarabbim ya, kim çocuğu düşürmeden büyütüyor ki
0 oy
(2,279 puan) tarafından

Kız ben birikim yapıyorum diye linç yemiştim hahaha :D birde kızımı paylaştım diye linç yemiştim. Bunlar unutamadığım linçler :D

tarafından
Ben de birikim yapıyorum:D yandım o zaman :D
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Yok bn aadim cnm çünkü öyle muhattap olacak kimse yok ;)
tarafından
:))))
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Yemedim. Ben kimseye kendi hayatım ve kararlarım hakkında yorum yapma olanağı sunmam. Buraya genel şeyler yazarım. Fikir alırım. Özelimi açmam. Biri fikrimi yanlış buluyorsa da polemiğe girmem. Herkesin kafası aynı çalışmıyor
tarafından
Ben de özelimi açmam ay,yanlış ben e
0 oy
(771 puan) tarafından
Evet bir kere cocigumla ilgili bir sevincimi paylaşmıştım yok hava atıyor yok bizim çocuklarımızı yeriyor bilmem ne actigim gibi geri kapattım postu çok fenalar gerçekten:)
tarafından
0 oy
(273 puan) tarafından
Beni linclediler insanlar cok acımasız gerçekten iyi niyetle soruyorsun ama suistimal oluyr
tarafından
Sen de onları lincleseydin kız :D
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Linçlenmedim linçlensem de umrumda olmaz:D buraya verdiğim değer tam olarak bu:D

tarafından
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Bende hiç yemedim kız bak yükseldim şuan :) 
tarafından
Deli ya :D
0 oy
(49 puan) tarafından
Az önce yedim hatta bunun üzerine daha yeni post açmıştım gormussundur Allah kimsenin başına vermesin ne diyim:(
tarafından
Yok kız görmedim du bi bakiyim
0 oy
(48 puan) tarafından
Çokk yedim bir zeki kendileri 
tarafından
0 oy
tarafından

Yedik bacım:D:D yemez olurmuyuz

tarafından
Hayırlı olsun bacım :D
0 oy
(119,251 puan) tarafından
En cok ben aldim varmi arttiran
tarafından
:))))
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Tabiki yedik. Ben de arada yaparım
tarafından
Ben hiç yemwdim ay :D
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Linç yemedim yahu

tarafından
Bendensin yahu
0 oy
tarafından
Bana cevap değilde uyarı çok alıyorum tahrik oluyorlarmis guyaaaaaa :D
tarafından
O da ayrı bi dert :D
0 oy
(482 puan) tarafından
Ben yemiştim ama duygularımı tam ifade edemediğim için  yedim :)))) ama ben de hata tabi dini nikahi saçma buluyorum yazınca aboooo okuyan gelmiş linç etmeye . Ufacik yazım hatası bile malesef linç yemeye yetti :)))))
tarafından
(482 puan) tarafından
Düzgün yazın ha yazdıklarınızı,:))))

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 630 göst.
10 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 312 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Elif7474 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 396 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 791 göst.
2 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu

379,362 soru

11,355,583 cevap

34,831 kullanıcı

...