0 oy
368 göst.
Diğer kategorisinde (996 puan) tarafından
Kizlaf görümcem yakında doğum yapicak altın küpe aldım Bi kaç parca kıyafet aldım bez pastası yaptım mama sandalyesi Alicam doğum yaptığı zaman tereryum göndericem bebeğinin ismine özel battaniye yastık seti yaptım bir ona bir de bir oğlu daha var ona yaptırdim bunlara ek olarak örümcek alicaktim yurutec yani ama onu alma oğlumun ki duruyo onu kullanırım dedi sizce ne alabilirim onun yerine yurutec 400 TL yaklaşık yani bi o kadar bütçem kaldı Bi şey daha almam gerekiyor eşime birazda doğum için destek çıkalım dedim özel de doğum yapicak çünkü o yüzden 400u geçmese iyi olur 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından

Deterjan alabilirsin yumuşatıcı alabilirsin.

image

Bak bu çanta on numara, görümcenin işine aşırı yarayacak benim kurtarıcım oldu.

image

Bu taşınabilir beşik de hayat kurtarıyor resmen,ben bu beşik yokken neler çektim ya,mobilya beşik oynamiyo yerinden malum,sürekli odayla mutfak arasında mekik dokuyordum ama şimdi ben nerdeysem oraya götürüyorum her işimi kolaylıkla yapıyorum.yatili gittiğimde de mutlaka alıyoruz yanımıza hiç zorluk çekmiyoruz artık.

image

Bu da çok kullanışlı 

image

Ve tabi ki bu. Uyanıkken yanıma alıyorum ben işimi hallederken bebeğim içinde oturuyo
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Beşiği için nevresim takımı falan alabilirsin + olarak lastikli çarşaflar var onlardan alabilirsin yürüteç pek ihtiyaç değil benim fikrim tabiki bu o şekilde oyuncak tarzı olarak da alabilirim diyorsan eve kurulabilecek salıncaklar var onlardan alabilirsin bornoz takımı olabilir aklıma gelenler bu kadar sağlıkla kucağına alsın inşallah 
0 oy
(457 puan) tarafından
Bacım nerelisiniz m.ettim :)
(996 puan) tarafından
Eskişehir canım
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Sanki görümcenin annesiymişsin yaa ,kız bebeğin tüm çeyizini sen mi dizcen
0 oy
tarafından
Oyun halısı 

Beyb nest olabilir 
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Keşke benim yengem olsan:)))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
0 oy
7 cevap 113 göst.
0 oy
8 cevap 257 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 141 göst.
25 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu

396,413 soru

11,857,861 cevap

35,955 kullanıcı

...