0 oy
824 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İyi geceler kizlar Yannis mi yaptım bilmiyorum ama içimden geçenleri anlatmak istiyorum kizlar eşim şehir dışında müşterisine mal göturdu bugün de akşam aradı beş dakka konuştu konuşmadı ben yatacam dedi bende tamam dedim oğlumun karnını doyurdum yatırdım işlerimi yaptım oturdum bı baktım uyuyacam diyen adam Instagram'da geziyo sen uyumadın mi yazdım cevap yok ama aktif sonra ne halin varsa gör yazdım bu hemen watsap dan yazdı işte uyuyordum da görmedim de uyuyorsan Instagram'da ne işin var dedim sonra maç izliyordum uyuyordum oldu bende başladım saydirmaya çünkü bu aralar kizlar Instagram'dan iki tane falan bayan eklemiş ben bunlar kim deyince sılmıştı geçen gene aynı ekledi sildi bende şüphelendim yani baya büyük tartıştık olmuyor sen buralara alışamadın anamla da kavgalisin en iyisi seni babanın evine götürüyum dedi bende götür dedim bizde bı kere baba evine gidince geri dönüşü olmuyo 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocan 15 yaşında bir ergen mi ?

Bu nedir ya soru sorduğunda neden kaçıyor.?

Baba evine göndermek o kadar kolay mıymış. Şu lafı neden ağzına alıyor.

Boşver sende hiç minnet etme. Götürsün bakalım sonu ne olacak. 

Zaten aldatiyorsa yapcak bişi yok. Evliliğiniz sürse bile yine devam eder yapmaya.

Aldatmiyorsa bu kadar tepki vermesi hiç normal değil 
-Reklam-
0 oy
(2,474 puan) tarafından
4 gözle bekliyomus  bir kavga çıksada götürüp bıraksam diye galiba ben ortada ayrilicak bir kavga göremedim hemde dünden razı gibi adam seni hayatından silmeye başlamış boyle adamla insanın sonu olmaz allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 749 göst.
1 Ekim 2023 Aile kategorisinde Havin06 (2,156 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 2,353 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 120 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,238 göst.