0 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
Oğlum 3 buçuk yaşında baba dede dışında kelimesi yok yürümeside geç oldu 3 yaşında yürüdü 2 yaşından beri doktora götürüyoruz en son otizm merkezine götürdük oğlumda otizm belirtilerinin hepsi var ben anne olarak gözlemliyorum doktorlarında bu yüzden kafası karıştı oğlumda sadece sosyal iletişim çok iyi normal çocuklardan bile iyi dedi doktor adını biri söylediği zaman koşar gider Gülümser ona çok güleç bi çocuk doktor ilk defa böyle ikilemde kaldık otizm diyemiyorum çarşamba günü heyetle görmek istiyorum dedi çocuk gelişimi doktoruda öyle başına böyle bişey gelen varmı ?

26 Cevaplar

0 oy
(1,571 puan) tarafından
Allah'ım kurban olduğum inşallah güzel haberler alır sevinçle buraya yazarsınız Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın
-Reklam-
0 oy
(28 puan) tarafından
Aynı sorunu yaşadım canım doktor doktor gezdim. Ne otizm dediler ne değil dediler. Ama  bi tane doktor uyaran eksikliği var bu çocukta kreş e gönder,düzelmezse tekrar gel demişti. Çok şükür kreş e başlayınca o belirtiler zamanla yok oldu. Benmkisi naçizane bi fikir kreş e göndermeni tavsiye ederim. Ben kreşe yollarken de öğretmenlerinin özel ilgilenmesini istedim sağolsunlar çok çaba sarf ettiler. Şuan gayet normal hiçbir sıkıntısı yok 
0 oy
(4,857 puan) tarafından
İmkanınız varsa okula verin yeğenim.icin otizim.dendi bütün belirtiler.varken ama.hic.birseysi yok 5 yaşında masllahi var benden güzel konusuyor
0 oy
(2,873 puan) tarafından
Allah'ın izniyle hicbirseyi yoktur cnm yerim ben onu  ❤️❤️
0 oy
tarafından
Gec yurumesi gec konusmasi otizim oldugu anlâmna gelmezki otizim en belirgin ozleliklerinden beri a sosyal olmasi oda yokmus zaten
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Canım benim yigenim vardı tam 4 yaşında konuştu evet geç yürüdü birazda takıntıları da vardı ama şükür otizm değilmiş içini ferah tut. Çocuğun normal gibi geldi belki dil konusunda biraz geridir. Takıntıları olan bir kişilik oalabilir. Her çocuk doğduğunda bir karakterle doğuyor bizler yön veriyoruz sadece elimizden geldiğince.. o çocuklar genelde daha hırçın hareketli oluyorlar ve fiziksel olarak daha farklı gözüküyorlar. Rabbim evladına ve sana kolaylık versin. Güzel haberlerini bekliyoruz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 235 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mervela (7,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
18 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
26 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Ceylan70 (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 692 göst.