0 oy
1,315 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
Yaklaşık 1.5 ay önce aldatıldım üstüne babamın evine gitmek istediğim için ****** gibi dayak yedim 2 oğlumla 1 aydır babamlardayim esimle konuşmuyoruz 

1 Ay içinde 1 defa konustu 

O da mesajla  beni suçlayarak senin yüzünden aldattım evimiz ayrıldı çocukların hakki için 1 kere deneyelim yazmış bi özür bi başka bisey olmadan. 

Bende ona kararimin kesin  olduğunu ve boşanma davası acacagimi soyledim 

Bana sadece sen bilirsin dedi 

Ona zerre sevgim kalmasa da maalesef boşanma imkanım yok ne manevi ne de arkamda olan bi ailem yok sizce nasıl bi yol izlemeliyim. 

Barışmak için ya da onu pisman ettirmek için

27 Cevaplar

+3 oy
(2,922 puan) tarafından
Bacım zor durumdasın tamam da neden yorumlara Allah size yaşatmasın gibi şeyler yazıyosun gelen cevaplara saygı duymayacaksan paylaşma!
(6,825 puan) tarafından
Hay ağzını öpeyim artın benden+++
(2,922 puan) tarafından
İyide uzaktan konuşmak kolay demişsin illa yaşamamız lazım değil ki fikrimizi söylüyoruz sormuşsun madem ne diyelim yaşamadık yorum yapıyoruz işte Allah sabır versin bizimki yorum
(76 puan) tarafından
Tabiki daha önce burda acilmis postlara bende yorum yaptım ama öyle olmuyor yaşamayan bilemez
(2,922 puan) tarafından
E dayak yemişsin aldatılmışsn sen olsan nasıl bir yorum yapardın bu yine yapacak
(27 puan) tarafından
Yasatmasini mi istesin ki kimseye elbete boyle bi sey yasamaz insallh
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ben yorum yapmayayım uzulursun cunku, hem senı aldatan hem de doven adamla barısmak ıcın ne yapabılırım sorusu o kadar uzucu ve acınası ki Allah yardımcın olsun 
(7,447 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
(2,692 puan) tarafından
Allah tan yorum yapmamışsın :)
+1 oy
tarafından
İlla ölmeyi mi istiyorsunuz anlamıyorum 
(76 puan) tarafından
Allah size yaşatmasın çünkü öyle disardan konuşmak gibi olmuyo
tarafından
Amin canım kimseye yaşatmasın ama ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin başka seçenek yok.
Ah olsa keşke olsa da böyle s.erefsizler akıllansa
+1 oy
tarafından
Aldatmayı sana bağlıyor bir aydır yoksun kapına gelip köpek gibi yalvarmasi gerekiyordu çoktan

Bilmiyorum bu adamın yanında hayatı kendine zindan etmektense boşan daha iyi 
0 oy
tarafından
Barısma asla ama asla 1 ay olmus bak cıkmıs hayatından nolur Barısma oyle bır adiyle pısman bıle degıl ne demek senın yuzunden aldattım nasıl bır arsız hayasızlık lutfen kndıne bunu yapma cocuklarını al sıgınma evıne gıt pes etmedıgını görunce ailede arkanda durur belkı o hay.vana sakın dönme 
(76 puan) tarafından
Keske elimde olsa öyle bisey yaparsam ailem ondan önce keser beni
(13,833 puan) tarafından
Ozaman kim.ne dese boş Alah yardımcın olsun cnku nasilsakabul ediyorsun diye devamı gelmez ins
tarafından
Tavuk mu kesiyorlar korkma dık dur bıraz en fazla bır dayakta babamdan yerım de karari gozunu kımseyle muhatap olma sessizce cık gıt o evden polıse onlar senı yerlestırır kadın sıgınmaya omrunu heba etme degmez kım bılır kac yılın var daha ya sanacak babam ne der kocam ne yapar diye dıye omur gecmez
(13,833 puan) tarafından
Hiç kolay değil Allah kimseye yasatmasin ama gerçekten durmak istemeyen de bı yolunu bulur diye düşünüyorum Rabbim kimseyi çaresiz bırakmasım
tarafından
amın cıdden ama kader bazen gayrete baglı secimler bıze ait insallah  o cesareti kendınde bulur ve o pislıge minnet etmez
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Ailen arkanda değilse işin zor canım. Ama anneler çok güçlü unutma.. kadın sigonmaya git davani aç çocuklarının nafakasını al çalış kendine bir düzen kur. Aldatilmissin kanıtın varsa tazminatta alırsın.. şu saatten sonra barışmak bir araya gelmez zulüm gibi olur adam ne pişman nede barışma taraftarı gibi degil
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Korkmuyomusun seni dòven çekip vururda nasıl aileler var ya anan baban hicmi destek çıkmıyor kafam almiyor ya insan nasil evladını ölüme terkeder ki
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Şimdi bişey derdim de neyse Allah sana akıl fikir versin 
0 oy
tarafından
Canm pişman olsa yarin gitsen gene aynı seyi yapacak ke di ayaklarin uzerinde dur ona ihtyacin yok bence cocuklari annene brak caliş bi syre sonra kendine ayri ev acarsin cocuklarinla 
0 oy
(952 puan) tarafından
Barışmak istiyor musun cidden? Iyi misin sen
0 oy
(7,973 puan) tarafından
Aldatılmayi nasıl sineye cekiceksiniz merak ediyorum ? 1 aydır peşinden kosmamis bile ayrıca kossa ne yazar nasıl kaldiricak miden 
(76 puan) tarafından
Malesef canım karşıdaki kadin oyle mesajlar atmış ki ben bile kadinligimdan  utandım
(7,973 puan) tarafından
O esininde bir daha seni aldatmayacagi ne malum bence hata etme derim
(76 puan) tarafından
Keske elimden ikinci bi sey gelse ama gelmiyor
2 küçük bebek
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bak canim siginma evine git orda is imkani veriolar cocuklarina guzel bi gelecek saglayabilirsin orda 
0 oy
(119,388 puan) tarafından
Dayak şiddet  bide aldatma var pişman olup özür dilese nolurki ne fayda
0 oy
tarafından
Piasmanim dese özür dilerse barışacak misin??
0 oy
(888 puan) tarafından
Canim kendim ayakların üzerinde durmalısın bir işe gir çalış  kadınlar güçlüdür hepsinnin altından kalkarsın insaaAllah nafakani da al ev sizin se ondan da payını al elinden geleni arkana koyma simdi devlet kadının yanında 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Zaten 1 aydır babanın evindeymissin az daha sık dişini evden yapabilcegin gelir kapısı ara yavas yavaş kendi ayakların üstünde dur pisman felan olmaz olan sana ve evlatlarına olur aldatip sonrasında doven ve seni suçlayan adamdan nasil pisman olmasini bekliyorsun 
(76 puan) tarafından
Ailem ben gidicem diye 5 takla atıyor
(1,334 puan) tarafından
Gitme sana bakmak zorundalar ailen sonuçta başkalarının aileleri evlatlarının arkalarında duruyorlar acik acik ben kendimi toplayana kadar buradayim diceksin
0 oy
(473 puan) tarafından
Çok üzülerek yazıyorum , bu adamın evine tekrar dönerseniz , şuan yaşadıklarıniz yaşayacaklarını zin fragmani gibi kalır ancak.Caresizliginizi idrak edince , daha çok aldatacak daha çok dövecek.Malesef başınızın çaresine bakmak zorundasınız.
0 oy
tarafından
İns darp raporun vardır hem ekran görüntülerini hem raporu mahkemeye verip, nafaka al ve  tazminat al . 
0 oy
tarafından
Bence beli etmemeliydin kulak arkası yapsaydın tatlı dile bu tür şeylerden şüpheleniyorum rahatsız oluyorum deseydin bak boşanamiyorsunda ama tabi hayat senin umarım düzelir bir sans daha vermelisin
tarafından
Yaptığı hatayi kabulenmeyip seni dovdiyse ona bişey diyemem oda dayaği hakediyor
0 oy
tarafından
Arkanda ailen yoksa yok sen varsın çocuklarin için çabalama vakti devlet sana avukat verir güzelce bı de nafaka bağlanır sende gir bir işe çalış canım o eve dönersen yine yapar yine yapar lütfen kendinj sev biraz 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 679 göst.
23 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (804 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 128 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (481 puan) tarafından soruldu

380,504 soru

11,392,609 cevap

34,903 kullanıcı

...