0 oy
1,369 göst.
Diğer kategorisinde (2,840 puan) tarafından

Kavga sebebiyle acilan bi post degildir belirtiyim:angel:

Cesaretiniz varsa yazin gorelim 

Dun kim kimi sever postundan sonra bi postda ben patlatiyim

Kim kimi sevmiyor :))))

32 Cevaplar

0 oy
(2,865 puan) tarafından
Söylesem ayıp olur şimdi :D 
(2,840 puan) tarafından
Olmaz olmaz suleeesene
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bn burda hic kimsedende rahatsiz olmadim vallah sagolsular hep guzel cvblr verdiler:angel:

0 oy
tarafından

Kaynanami 

Ve beni uzen,

Kocamı sevmiyorm ...

Burdaki herkesi seviyorum...

0 oy
tarafından

Şöyle bi düşündüm de hiç kimseyi :) sevmediğim yokmuş 

0 oy
(738 puan) tarafından
Kimseyi tanımıyorum kimseyle bir derdim de yok kisacasi kendi halimdeyim kimse umrumda değil :)
0 oy
tarafından

Durduk yere kıskançlığından kendi kendini yiyip bama karşı hiç tanımadan gart alıp her psotuma bakıp ama cevap yazmaya eli gitmeyenler benim fikirlerimi kullanıp daha sonra kendi bulmuş gibi davrananlara ve işi düşünce cvp atanlara sinir oluyorum ama sevmiyorim diyemem kimseyi tanjmuyorum sevdikklerim ap ayri zaten :angel:

(2,840 puan) tarafından
Aaa isimde vereydinde ekşınn olaydi
tarafından
Onlar kendinin farkında zaten canım ama sevmiyorum diyemem yine de zor durumda olduklarını görsem bildiğim konuysa yardim ederim
(2,840 puan) tarafından
Iyi kalpli arkadasim ❤❤❤❤❤
tarafından
Hepimiz anneyiz ve hepimizim ayrı ayrı sorunları var canım kimsenin psikolojisi aman aman değil kimseyi yargılayamam normal dr gormedim etmedim kimseyi ama çok samimi olduklarım grubumuzun olduğu insanlar var meltem çevriye hatice sibel sena bunları ayrı ayrı seviyorum sadece
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Burası olarak kastediyorsan herkes cana yakın geliyor <3 gerçekte sevmedigim okadar çok insan var ki :D

(2,840 puan) tarafından
Burasi icin dedim kizz :) döküllll hemen taktik maktik yok bam bam bam
(5,436 puan) tarafından
Valla yok burda hiç:D seviliyosunuzz ♡
0 oy
(887 puan) tarafından
Herkesi tanimiyorum ama bi gökçe mi ne vardi vnu hic hic sevmiyordum halâ burda mi bilmiyorum burdaysa kavgada edebilirim no problem :) geri kalanlari seviyorum :*
0 oy
tarafından

Bir kaç kişiyle buraya ilk katıldığım zaman sorunlar yaşadım çatışmalar oldu ancak özelden konusup çözdük kendi aramızda şu anda kimseyle bir sorunum yok hemde hiç herkesi seviyorum cansıniz ķızlar olsa söylerdim mutlaka  ❤❤❤❤

(1,353 puan) tarafından
Huhu bebeğim bu ne hırs:)
tarafından
Bilmiyom artık duygularım karışık bilmem nee :)))
tarafından
Tühh yemedi numaramı atarımı :)
(1,353 puan) tarafından
Senim cigerini bilirim ben:)
tarafından
**** karı dittt burdann dittttt :)
0 oy
(142 puan) tarafından
Kimseyi tanımadığım için  durupta yalandan seviyorum ay sevmiyorum diyemem bazen cok can sıkan postlar gorupte hemcinslerim adina uzuluyorum kadiniz hepimiz sonucta ama içli dışlı olmadigimiza gore buradakilar arasinda sevmek ve ya sevmemek gibi bi secimimiz yok...
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Bir kaç kişi ile anlaşamadık ama kullanıcı isimleri unuttum .. 

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 399 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 647 göst.
0 oy
34 cevap 2,622 göst.
16 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,297 soru

11,353,470 cevap

34,824 kullanıcı