0 oy
653 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Bu aralar boyle postlar goruyorum eslerinin telefonda ne yaptigini merak edenler icin esinizin telefonundan google a girin activity google.yazin welcome to my activity google yazan ilk sekmeye tiklayin neyi var neyi yok gorursunuz bu kiyagimi da unutmayin

Not:lincliycek varsa gelmesin hic cekemem illa ki  merak eden vardir diye patlastim herkes bilmez bunu cunku

27 Cevaplar

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Mormenekşe kim bilir kaç erkeği patlatacaksın bu postla :)) 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben SİZE kıyak geciyim yaptığı şeyi ona yapmadığınız sürece asla akıllanmayacak insan kendisine yapılmadıgı sürece başkasına yaptıgının farkına varmıyor 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Hicbirsey geçmedi elime 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ben çook baktım bi  şey bulamadım anasını. Telinde gordum g mail ondaydı eski telinde ama dedipn yerde yok şimid hesap değişti anasndada bulamyrm 
0 oy
(2,525 puan) tarafından

Bakmaya gerek yok hepsi nefsinin kölesi olmuş 

Eldeki telde o kadar cazip ki harama ulasmak kolay gizlemek inkar etmek hakeza aynı şekilde 
Hem minareyi çalan kilifini da hazırlar 
Allah güzel ahlak versin herkese hepimize 

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Belki birilerinin işine yarar ama gereksiz bence sadece bakıp dert edecek insan çok sonuç olarak post açmakla kalınıyor yapan insan herşekilde yapıyor karısının yakalama ihtimaline karşı bile olsa
0 oy
tarafından
Telefonunu elime bile almam oysa asla da sakınmaz. Adam belli eder zaten ilgisiyle. Bir haltlar karıştıran kişi yalnız kalmak ister (Başka odaya gitmek gibi dışarı çıkmak gibi)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 161 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 392 göst.
13 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,089 puan) tarafından soruldu

383,329 soru

11,472,356 cevap

35,075 kullanıcı

...