0 oy
1,438 göst.
Aile kategorisinde (606 puan) tarafından
Yıllık izne çıktık eşim antalyaya ablama uğrayacam dedi geldik 7 saat yoldan oğlunun kaç günden ısırıp dibe attığı elmayı 1 yaşındali kızıma verdi bide ellemin yesin diyo aldım attım 

Yol yorgunuyuz normal.olarak bi tek kızıma kemdim yatak yaptım yere gelip bi yatak dahi vermedi kızımın yanına kıvrıldım yattım bu arada yastık evden getirdim yolda kızım uyusun diye altımızada kızımın battaniyesini serdim neyse eşimde koltuğa kıvrıldı ev 2 oda birde içerde küçük kapalı balkon var kanepe falanda var geldi bizim yanımıza oğlunu yatırdı bişey demedi az uyumuşum az önce uyandım kızım yanında ben benim yanımda oğlu onun yanında eşiiiii evettt enisteee gerizekalısıı gece gece  nasil sinirlendim kalktm oturdum şumdi  emziren bi bayanımm yaaa onu geçtim ne hatsizlikkk buu çildırıcammmm

38 Cevaplar

0 oy
(2,474 puan) tarafından
Eniştemin senin yanında ne işi var yanında yer varsa niye kocan yatmadı gorumcen olacak dengesiz nerde kocandaki genişlik harran ovasını geçmiş maşallah cocugun sizin yanınızda yatmadı sorun değil de anası gelsin madem yanına sen ordayken babası nasil yatiyo cok sacma 
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
sok icindeyim enisten ve gorumcen normal degil orasi kesin 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Cok sacma ac ışıgı kaldır herkesı hatta git görğncenı cagar eşını almayı düşünmüyomusun burdan diye bu ne sacmalık uyndr herkesı sız normal karışalayabılırsınz ama ben karsılamam de
0 oy
tarafından
Yuh artık enistede hiç iyi niyet göremedim ittt yabancı kadının yanına yatılır mi hiç rezill ya bağırıp cagirsaydin ne salakk insanlar var Allah'ım ya aklıma mukayyet ol ülkede herkes mi sapikk herkes mı yoldan çıktı kanı bozuk 
0 oy
tarafından
Midem bulandı boşan bu adamdan gavattt bundan koca fln olmaz bostan korkuluğu daha çok işe yarar domuz eti yemis mübarek 
0 oy
tarafından
Eee sen naptin kalktin oturdun mu bişi yok gbi ? Kalk acil eşini uyandır otele felan gidin o ne rahatlık adamda ayrı kadinda ayrı Hey Allahım şaka gibi.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Oha yuh cuş yani
0 oy
tarafından
Ya böyle şeyler okuyunca kocama kurban olasım geliyor benim 

Namusuna düşkün diye kızıyorum sesimi çıkarmam daha 

Enistenin benim yanımda yatmasını geç oturduğum odaya bile giremez

Çok şükür ne kaynimlar ne görümcem ne kocam böyle geniş değiller 

Burda çok tuhaf şeyler okuyorum ben 

Kayınbabam bile kocam yokken ben cekinmim diye gelmez 

Hele kayınlarım asla hatta kaynanama gidersem bekar kaynım var sırf ben rahatsız olmayayım diye dama filan çıkar diğer odaya gider yanımda uzanmaz bile 
0 oy
tarafından
Akıllardaki tek soru: Görümcen nerede yatıyor ?
(3,208 puan) tarafından
Şaka gibi ya :)
(606 puan) tarafından
Aynı odada kanepede
tarafından
Hepiniz neden aynı odada kaldınız başka oda yok mu?
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Gece gece sinirim bozuldu ya bu ne rahatlık mal.heriff
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Pardon işinin memleketi neresi ve enişte nereli bu kadar geniş mezhep görmedim de bırak görümcemin kocasının benim odamda yatmayı hani salonda yanımda bile duramaz yani tek başına çünkü benim esim çok kıskançtır kayın babam da öyle keza.. yanlışlıkla öyle bişey yapsa eşim vurur valla
(606 puan) tarafından
Isparta ikiside aynı köylü
(1,125 puan) tarafından
Ayy nefret ediyorum gerçekten eşimin eski eşide oralı görgüsüz çingene gibi anlatır kaynanam eşim falan Onuda geçtim arkadaşımın gelinleri vardı çirkef iğrenç yüzsüz edepsizdi utanma falan yoktu paldır kültür du yani bilemedim canım Allah sabır versin sevmem patavatsız insanı edep olacak biraz yaa herkes yerini bilecek o ne öyle aynı odada falan öküzler
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Yuh yani töbe estağfurullah eniştenin orda ne işi var bide sende uyusaydin ya uyku hali enistede yanında yatıyor aklıma kötü şeyler geliyor bu nasıl benamus aile
0 oy
tarafından
E yuh yani cidden çok ilginç ya ? 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Enişte senin yanında mı yatmis doğrumu anladım ben
0 oy
(1,723 puan) tarafından

Yuh bu ne kocasını da sana kakalamis:D

0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kız bu nasıl birşey sen nasıl sessiz kaldın ben olsam ortalığı ayağa kaldırdım nasıl uyumalarina izin verdin bağırıp cagiracaktin uynacaklardi bende kaynanamla kayınpederim ve görümcemle eşi hatta eşimin yigeni kaldı salonda kaynanmla kayınpederim yatırdım bir tane boş odam var orda görümcem tek yattı bebeğinle gorumcemin eşiyle yigenide balkonda yattı yani bu sizin ki nasıl bir genişlik bağırıp çağırıp kaldıracaktır milleti 
0 oy
tarafından
Eniştenin ne işi var be kalk git evine en iyisi 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Kiz yattin mi araba da

İlgili bir soru bulunamadı

384,952 soru

11,513,621 cevap

35,174 kullanıcı

...