0 oy
346 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar ben yaz hamileliği geçirdim kızım ekimin sonunda doğdu müstakil evde oturuyoruz bebeği sıcak tutma derdi gaz sancısı falan oluyodu bayağı sıkıntı çektim sizce yaz bebeği mi kış bebeği mi? Bidahaki hamileliğim planli olsun istiyorum yaz bebeği olursa hangi ayda hamile kalsam daha iyi olur? Düşüncelerinizi merak ediyorum.

34 Cevaplar

0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ocakta dogum yapmam gerekiyodu hatta yilbasinda dogururum diye hesapladım şaaak aralikta dogdu erken geldi kızım ve cook zorlandim anlatamam aman üşümesin aman yel kapmasin gazı sancisi yerlerde dize kadar.kâr doktora kontrole gideriz neler cektim ya he simdi rahatim 8 aylik olduk yaźinda dogum zor camalri acamican aman ceğranda kalmasin üşümesin sen yanican icerde 
-Reklam-
0 oy
(8,354 puan) tarafından

Bahar bebeği canım yaz bebeği asla değil kışın soğuğu da değil.kızım 5 ağustos doğumlu nefret ediyorum Ağustos ayından hiç sevmiyorum bi an önce defolsun gitsin istiyorum. :angry:

0 oy
(549 puan) tarafından
Mart Nisan doğumu iyi oluyor bence yaza kadar hem bebiş biraz büyüyor hem de sen toparlanıyorsun az çok rahat gezersin
0 oy
(4,961 puan) tarafından
3 Ocak ta doğdu missss yaza ele geliyo 
0 oy
(12,730 puan) tarafından
Benim bebe tamamen sürpriz oldu bebeğim olmaz deniyordu yıllardır . Neyse 

Eylül ayında oldu kişin serın serın çok tadında geçtı hamilelik şimdi 3 aylık kışa kadar buyumuş olur kışin doğarsa zorlanırdım dıye düşünüyorum uşutma fln
0 oy
(272 puan) tarafından
Kızımda şansıma ağustosta hamile kaldım harikaydı gerçekten.  Nisanda doğum yaptım ve hiç kış da görmedi aşırı sıcakta da büyümüştü zaten.  Ama planla olmuyor malesef ilk aydan tutmuyor ki :)))  ikinci hamilelikte de öyle denedim yine ağustosta başladım ama taa martta tuttu şu an yanıyoruz sıcaktan. Hamilelik kesinlikle yaza gelmemeli :(((((
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kızım martta doğdu hiç zorluk çekmedim 
0 oy
tarafından
İkiside sonbaharda bebeği:))
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Valla ilk kızım şubatta doğdu soğuk aman hasta olmasın falan zordu ikinci temmuzda doğdu bu seferde çok sıcak aman isilik pisik falan hangisi iyi bilemedim
0 oy
(636 puan) tarafından

Birini 20 mart 'ta doğurdum birini 29 haziranda

Bana sorarsan kesinlikle kış bebeği kalınca giydir yatsın:D yazın dogan nasıl giyinecek bilmiyosun ince olsa üşür kalın olsa isilik olur kaygısı

Bizim içinde zor oluyo emzirmek dikişler falan

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Yani şöyle söyleyeyim ilk oğlum yaz bebeğiydi şimdi ikinci bebeğime hamileyim bir oğlum daha olcak kış bebeği olcak o da oda ısısı ile ilgili bir durum bu tamamen :)
0 oy
tarafından
Benim şahsi düşüncem bence bebek kışın doğmalı çünkü zaten ilk 5 6 ay emekleme yok yürüme yok soğukta yattığı yerde kalacak ama 5 6 aylık olunca yaz olmuş olacak oarke üstünde yürümeye başlayacak emekleyevek soğuk geçti derdi olmayacak benim düşüncem bu şuan hamileyim ocakta doğumum gözüküyor tam istediğim gibi bebek 6  aylık olunca tam yaz olacak istediği gibi emekler böylece 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Yazın da isilik oluyorlar sıcaktan durmuyorlar en güzeli ya ilkbahar yada sonbahar 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
3 avlarımda kış bebegi yaz girince    büyümüşlerdi rahat ettim en azından kış günü pek dışarı cikilmiyo hava soğuk ama yaz günü insan çıkmak istiyo gaz sancıları varken de zor olur yaza büyüse zor zamanı atlatsa daha rahat olur heralde

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 154 göst.
0 oy
5 cevap 59 göst.
19 saat önce Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 212 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kader2127 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 563 göst.
21 Şubat 2024 Diğer kategorisinde kaderdemir (278 puan) tarafından soruldu