0 oy
737 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle tartıştık anlatiyroum hemen eşimin eski sevgilisi teyzesinin kızı oluyir ve biz evli iken boşanma derecesine geldiğimiz zamanlarda onun ablası ve kardeşi ile kaldığı eve gitti ayriyeten mesajlastilar foto yolladılar birbirlerine bir başka küslügümde de aynı hatayı yaptı neyse araya büyükler girdi şöyle böyle çok uğraştı barışmak için geçen sene de ablası ile telefonda tartıştık bana ağza alınmayacak laflar etti ama ben küfür etmedim sadece dedim ki evli bir adamla konuscak kadar genissiniz her neyse bir hafta sonra düğün var onlarda gelecek gerginim eşime bunu belli ettim konu da surdan açıldı eski sevgilisi eşimin oki kere tiktok profiline girip bakmış bende gördüm konuşurken konu düğüne geldi bana dedi ki illa ki aynı ortama giricez akrabalar toplanicaz gidip sohbet etmem ama konuşurlarsa hoşgeldin derim dedi ablası ile de mi konuscaksin senin karina neler dedi konuşma dedim akrabayiz illaki denk gelip sohbet edicez belki oynarız bile hadi eski sevgilimi anliyroum gidip hususi nerde bu sohbet edeyim demem ama ablasıyla niye konuşmamı istemiyorsun dedi siz olsanız ister miydiniz içtenlikle cevap verin yazın konuşalım küsüz eşimle kaynanam sesimize indi aşağı oda aynı şeyi söylüyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

25 Cevaplar

0 oy
(811 puan) tarafından
Aynı şeyi sen yaşamış olsan ne tepki verirdi bir sorar mısın? Sen teyzenin oğluyla sevgili olmuş olsan kavga ettiğinizde konuşmuş olsanız onun kardeşi eşine hakaret etse bu konudan dolayı vs vs vs iste. Eminim bırak selam vermeyi aynı ortama bile sokmazdı. Bu erkekler neden işine geldiği gibi davranıyor anlamıyorum. Ben olsam düğüne bile gitmem. Ne halt yerse yesin. Utanmıyorsa gitsin dans bile etsin. Bir de şunu sormak istiyorum bu sevgilimin muhabbetini aileler de biliyor mu yoksa ikisi arasında geçmiş kapanmış mi?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birincisi teyze kizi amca kizi hala kizi bunlarla olan sevgililigi asla aklim almiyor.

Teyze anne yarisidir derler, o senin kardesin sayilir bir kere, ne sevgilisi, benim mezhebime anlayisima degerlerime son derece ters.

İkincisi esiyle en ufak tartismada gidip eski sevgisiyle mesajlasan, yetmeyip ustune foto atan esin bir zahmet cenesini kapasin kabahatini bilip otursun kosesinde.

Ucuncusu sana hakaret etmis kuzeninle konusmasa da olur, ölmez yani, bi de kalkip karsilikli ciftetelli mi oynayacaklar?

Ne esin normal, ne karsindakiler. 
0 oy
tarafından
Böyle dediğinde hiç sakin kalamazdım ortalık karışırdı
0 oy
tarafından
Eşini yalnız bırakma. Konuşacağı durum olursa hayatım bana su getirirmisin demen yeterli
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Eşim böyle birşey yapsa asla affetmicgimi ve çok sorun cikaricagımı bile ve yapamaz 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,132 göst.
3 Nisan 2020 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 438 göst.
+4 oy
2 cevap 115 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 2Melek annesi.27 (1,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
56 cevap 1,012 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,940 soru

11,462,634 cevap

35,052 kullanıcı

...