0 oy
454 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Selam hanımlar soruda da belirttiğim gibi eşiniz size ailesini aramanızı söylüyor mu? Ben bir kez arıyorum bir seferde onların aramasını bekliyorum onlar araması da siz arar mısınız? Eşime onlar da beni arasın diyorum olsun sen ara diyor sizce haklı mı?

41 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Asla demez bende aramıyorum zaten araya bı mesafe koydum kaynanam da öyle ikide bir arayamaz 10gunde 20 günde 1 konuşuruz onda da resmi konuşurum fazla samimiyeti sevmiyorum birde fazla yüz verince herkes haddini aşıyor 
(2,487 puan) tarafından
Son cümlene katılıyorum. Fazla konuşunca başlıyor laf sokmalar. Mesafe iyidir . Seni severim gördüğüm yerde :)
tarafından
Kesinlikle ne kadar fazla konuşur samimi olursan o kadar fırsat buluyorlar. Allah'tan uzağız dört beş ayda bir gideriz kendi de evleneli 3 sene oldu 3 kere geldi gelince de yüz vermem yoksa herşeye karışacak.  Ay bende seni severemmm :)) :))
(2,487 puan) tarafından
Evet doğru. Bende azaltıyorum yavaş yavaş. Önceden her cuma mutlaka arıyordum. Şimdi kesin aramıyorum ne zaman uyarsa. Çünkü aradığım halde, görümcesinin gelini aradı diye bak ne gelinler var arıyor sürekli dedi. Daha çok kaybetti
(1,080 puan) tarafından
Sana katılıyorum:,-) mesafe iyidir.
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından

Konuştuğum zamanlar hep diyord şimdi konuşmuyorum diyemiyor kafam rahat:D

0 oy
tarafından
Hayır asla ara demez 
0 oy
(10,328 puan) tarafından

Esimde aramadigi icin banada demez. Bende onceden cok arardim kaynanami falan kaynanamda hic sevmez telde konusmayi. Baktim hep ben ariyorum dedim dur aramiyim e oda beni aramiyo biraktim valla yakiniz zaten gorusuyoruz sık sık ama aramiyor bende aramiyorum :D

0 oy
tarafından
Hayır söylemez çünkü hak etmezler 
0 oy
(582 puan) tarafından
Bizde de annesi eşime beni aramıyor beni aramıyor diye doldurmuş doldurmus eşimi göndermiş sözde mesaj atıyormuş cevap vermiyormusum halbuki ben atınca o bna cevap vermez sen ara diyince telefonda konuşmayı sevmezmiş öyle diyodu en son bu konu için kavga ettik numarasını faln engelledim seninle mi uğraşıcam diye 6 aydır ne 7 aydır ne gelir ne gideriz bebeydi ev işiydi zaten zaman nasıl geçiyor anlamıyorum kaynanami mi düşüncem konuşmasında da iş yok bütün gün naptigini anlatır merak ettiği biseyler varsa onları sorar sadece kendisi konuşur kapatır kafam götürmüyor:/ haklisin bide onlar arayip sorsun niye hep biz arıyoruz 
0 oy
(657 puan) tarafından
Kendi de aramııyo ki 
0 oy
(11,644 puan) tarafından

Hiç tailmayiz böyle şeylere sonuçta o da benim ailemi aramaz durduk yere haftada görüyoruz zaten her gün konuşmaya gerek yok  :D

0 oy
(12,926 puan) tarafından
Soru benlik değil jsfjkli

Haftanin 4,5 gunu gıder orda kalırım bebişle 

Her gün görüntulu ararım 

İtiraf ediyorum ben bir kayınvalide aşiği kocamkoyluyum jsfgjkkj
(116 puan) tarafından
Demekki kaynanan iyi biri.Peki annen kıskanmıyor mu ya .Benim annem öyle olsam çıldırır kızar bana
(12,926 puan) tarafından
Annem taa özbekistanda o da annem oldu
0 oy
(4,466 puan) tarafından

Demez çünkü bn arıyorum zaten hergun yataktan dustugum gibi ana napıyon diye bı kere herkes rahat ben arayamazsam annem aramadin bişi mi oldu iyi misin diye :)

0 oy
tarafından
Ben eşime diyorum ananı ara ananı ara hal hatır sor diye :) oda arar bende ararım iki napiyorsunuz kim var hava nasıl su ameliyat olmuş su korana olmuş akşam yemeği baban şunu yaptı iyi geceler ... Bunda da zarar gelmez kimseye 
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Ben habire ariyrm zaten görümcemleri bigun aramadan tuhaf oluyoum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ararım ben demesine gerek yok bi anası var  bi abisi dünyada zaten kadını hoş tutmak lazım dua almak lazım.
0 oy
(48 puan) tarafından
Eskiden diyordu da artık demiyor kaynanam telefonda kısa konuşmayı bilmiyor Türkçesi de iyi değil sürekli anlatıyor yarım saat kilitliyor beni benim kültürüme göre büyükler ziyaret edilir onlar ise sürekli bize gelme derdinde onlara hizmet etmekle uğraşamam benim için misafirler zaten Halim iyi değil yine telefonla arayıp bir gönüllerini hoş etmekle uğraşamam
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hayır demez bnde ona ailemi aramasini demem 
0 oy
(6,374 puan) tarafından
Eskiden söylerdi artık söylemiyor çünkü aramıyorum 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Evlendiğimizde ilk zamanlar diyordu .sonradan ailesinin tavrını falan görünce dememeye başladı .hatta ailesi arayınca bile şaşırıyor
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Demez demesiyle aramayacagımı bilir çünkü 
0 oy
(601 puan) tarafından
İlk başlarda çok baskı yapardı ara ara ara zorla aratırdı sonra kavga ettim hiç aramadım ne aricam dedim 2 kere düşük yaptım aramadılar. Bile şimdi arasalar açmam kolay kolay ya tuvaletteydim diyorum yada dakkam yok diyorum neden açmadın dediklerinde
0 oy
(235 puan) tarafından
Evet söylüyordu zaten ben bir süreliğine eşim şehir dışında  kaynanama kalıyorum babamın evine geldim diye tirp attı konuşmuyor hatta eşim kaynatamla konuşurken o sırada lafa dalmış aramsın diye bizde aramıyoruz bi zahmet onlar arasın

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 3,053 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 279 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Miraysu (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (126 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 244 göst.