0 oy
1,122 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Kimlikteki ismim fatma janya olarak değiştirilmesini talep ettim kendi ailem karışıp beni arıyorlar niye değiştin diye e ben seviyorum nasıl niye büyük abim aramış yanında olsam böyle yapmazdın fln hakarate bulunuyor tahrik ediyor çabuk iptal et fln evlendim sonuçta benim kararım bekarkende hep karisirdi ablamida zorla evlendirmislerdi zaten suan babam larda kocası iki evlilik yapmıştı amcamın oğlu kendisi psikolojisi bozuk 20 günlük evliyken tüfekle vurdu fln sonra iyileşti yatalak ama hala ablama kötü annesi de ablami dövdü diye geri getirdi babam ben özgürüm sonuçta yanlış mi düşünüyorum hiç affetmiycem onları hem bana hem ablama yaptıklarından dolayı haksız mıyım 

29 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Keşke zaruri  durumlar dışında isim değiştirmek yasak olsaydı ven sevmedim bu kanunu 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Çok mu aradın janya nedir :/ 

Eşin ne dedi peki janya diyince birden aklıma jant geldi:D

0 oy
(3,950 puan) tarafından

Janya ne kız öyle Fatma kasin daha iyi valla:D

0 oy
tarafından
Janya ne kız 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
İsim değişikliği için illaki mahkemeye mi başvurmak gerekiyor birileri e devlette başvuru fln demşti
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Janya ne demek türk ismi bıle degıl yanlş anlama tercıh senın ailende karısamaz ama yanı bu isim olayı cıktı cıkalı mıllet şaşırdı ne koycanı sacmalsdılsr iyice ne ladr degıstırırsen degiştir ahırette kulagına okunanla cagarılacaksın
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor kiz
(245 puan) tarafından
Adında yanlışlık varsa e devletten yoksa mahkemeyle
(1,975 puan) tarafından
Nasıl yapılıyor edevlette kiz
0 oy
tarafından
Fatma daha güzel 
(245 puan) tarafından
Bende seviyorum tabiki sadece kimlik icabı benimki herkes fatma der