0 oy
1,241 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından

Kızlar öncelikle iyi geceler nasılsınız bugün zorlu bir gün atlattım şükür gün bitiyor :D eşiniz yaşıt kiz kuzenleri ile selamlasirken sarilmasina birsey dermisiniz ya da dediniz mi hem bekar hemde yaşıt 1 2 yaş var aralarında sinir oluyorum 15 tane kız kuzeni var 5 6 tanesi zaten bekar ve yaşıt sayılırken bazıları sarılıyor eşimde geri çekilmiyor ayıp olur dige ama ben deliriyorummmm 

64 Cevaplar

0 oy
(4,389 puan) tarafından
eşim kuzenim ya,=)
-Reklam-
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Bugünde konumuz bu ◉‿◉
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kuzen kardeştir filan hikaye. Dinimizde bu durum nedir, nikah düşer tabi ki. Ben nişanlanana kadar erkek kuzenlerimle sadece tokalaşıyordum. Nişanlandı tokalaşma faslını sonlandırdım kibar bir dille. Yani bu durum normalleştirilmemeli bence. Nefis çok başka bir şey çünkü
0 oy
tarafından
Ben de eşim de mahreme dikkat eden insanlarız. Anne baba hala teyze dayı gibi yaşlı büyükler hariç kim olursa olsun nikah düşen insanlarla aile bireyleri dahi olsa ayrı odalarda otururuz. Gelenler Allaha ısmarladık der çıkar gider ama sınırlama hal ve tavırlara karışma noktasına gelince herkes nerde neyin yapıldığını bildiği ve uyguladığı için kimse kimseye karışmaz. Bu yüzden ne kırılır ne kırar herkes sınırını bilmeli bilmiyor ise de uygun bir dille belirtilmeli diğer türlü kıskanma karışma gibi müdahaleler olursa bu bir eş için  yanlış olur ve ters de teper zaten.
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Eşim beni bilir o yüzden sarilmaz yada tokalasmaz hem kıskanırım hemde uygun gormuyorum ben 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Biz kardeş gibiyiz kuzenlerle eşimde öyle o yüzden sarılabilir bnde sarılırım
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Herkes farkli yorumlamis ama kuzen haramdır nikah dustugu icin kardes gibi gorebilirsiniz ama kardes degil yanii.
0 oy
(1,524 puan) tarafından

Bende sinir olurdum bide yaşıt diyosun he bi arada büyüseler abi kardes gibiyiz deseler neyse ama yilda bir gorussüncede sarilma acayip ne ben ne kocam ole degiliz allahtan sarilmayiz yani  kuzenlerimizle :D

0 oy
(4,145 puan) tarafından
Kızarım tabı ki tokalasamazlar bile 
0 oy
tarafından
Sarilmasın öpmesin de *** mu varr 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Yok ya kızmam tanıyorum hepsininin nasıl insanlar olduğunu biliyorum belki bu yüzden rahatım 
0 oy
(5,122 puan) tarafından
Ne var ki bunda? Bende sarılıyorum kuzenlerime. Bence eşinde problem yok Kendi düşünce tarzını değiştir
0 oy
(472 puan) tarafından
Vallahi canım ben istemem rahatsız olurum  sana hak veriyorum
0 oy
tarafından
Kuzen bu ya ..kardeş gibi görürsün seversin onların aile olarak aralarında evlilik bilmem He geçmiş olabilir ama ben kuzeni yegeniyle evlenmiş insanlara şaşırıyorum. O gözle bakılmaz ayıptır 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Duruma göre degısır kardes gibilerse ses etmem ama benım eşim hep sulale bırbırıyle evlı oldugu ıcın net yanlış anlarım:)) asla ızın vermem
0 oy
(6,682 puan) tarafından
Bizde ve eşimin ailesinde kuzen kardeş olarak görülür bu yüzden birbirimize sarılırız operiz. Ama bazı yerlerde kuzeniyle evleniyor millet onların kıskanması normal. 
0 oy
(1,245 puan) tarafından
Ben sarılırım da öperim de önemli olan içindeki niyet kocam da gayet sarılıp öpebilir 
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Benim eşim sarılmaz ama kuzenleri gelip sarılıyor eşime o anda da bir şey diyemiyor insan. Ama benim hoşuma gitmiyor tabi bu durum 
0 oy
(8,563 puan) tarafından
Kuzen kardeş demek değildir namahremdir sarılmayı bırak aynı ortamda bile durması sakıncalıdır.Benim eşim yapmaz ama yapsaydı da yaptırmazdım
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Asla kizmam kuzen kardeş demek:)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 311 göst.
2 Aralık 2022 Aile kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 518 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Lale030507 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 729 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selda41 (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
23 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu

385,113 soru

11,517,666 cevap

35,176 kullanıcı

...