0 oy
1,068 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim biraz sıkıntıya gelemiyo biraz sorunlu çocuk sesi duysa hemen odanın kapısını kapatıyo çocuklar oyun esnasında ses yapsalar off susun diye bağıran bi baba eşim 

Babası demiş ki oğlun olursa sana miras veririm demiş 

Bu da yani eşimde tutturmuş üçüncü çocuk olsun diyo sadece kendi evi var ve öbür çocuğu da yakında okula başlatmamız lazım biliyorsunuz ki ana sınıfları bile aidat alıyo devlet okulları bile paralı sayılır artık yani 

En sonda şu sorun var ben gurbetteyim ailemden uzağım hangi sene gidecek olsam eşim bu sene gitme bi daha ki sene gidersin diyo ailen bize gelsin diyo ama benim annem babam gelmiyolar kolay kolay 

Tüm bunlar aklıma geldikçe çocuk istemiyorum 

Çok zor bi insan eşim 

Siz olsanız napardınız 

46 Cevaplar

0 oy
(2,191 puan) tarafından
Canım benim eşim aşırı düşkündür bebeğe her şeyi ile ilgilenir ama çok yoruluyorum yinede ben bile ikinci çocuğu  tam göze alamıyorum ki annemde yardımcı herkes yapın diyor annem  bana haftada iki üç gün gelir ev işlerine yardım eder ama yinede bu hayat koşullarında şüpheli yani düşünüyorum ama korkuyorum ki senin eşin öyle davranirken kendine garezinmi var canım bile bile niye üçüncüyü yapacaksın tek başına bütün sorumlulukları alıyorsan kendinj yipratirsin ha eşimde yardımcı olsaydı o zaman istediğini yapardın ama hem sana yardım etmesin hem üçüncüyü istesin, hem sıkıntıya gelemiyorum desin hem çocuk istesin 
tarafından
yeniden gösterildi
Aynen hiç yardım etmiyo sadece mama yapıyodu onuda uykuma laf ediyodu düşün saatte bir kalkıyodum onda bile uykum var deyince laf ediyodu sürekli uyku diyosun diyodu ben bebekken çocuğu susturmaya calisiyodum sırf esim oflamasin diye ki kaldı ki annesi kardeşi yardıma bile gelmediler evimin işlerini kendim yaptım bide üçüncü çocuğu ne yüzle istiyo ben anlamadım bu değişik insanı
(2,191 puan) tarafından
Bence iki çocuk yeterli kararında canım üçüncü kesin erkek olacak diyede birşey yok sonuçta
tarafından
yeniden gösterildi
Aynen bende böyle düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
(3,260 puan) tarafından
Yani binevi mal mülk için istiyor. Ve hiç tahammülü yok diyorsun  aslında cevap belli zaten 
0 oy
(2,220 puan) tarafından
Soruyor musun bi de :)) sirf para icin cocuk yapmak isteyen adama cocuk yapılır mi :)
tarafından
yeniden gösterildi
Çok ısrar ediyo o yüzden buraya sorayım dedim
Babası yan ciziyo miras vermemek için bence
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Eğer çok sorunlu biriyse getirme ama sorunlarınız çözülecek gibiyse bişey diyemicem sizin hayatınız sonuçta ama miras sevdasına çocuk yapılmaz 
tarafından
yeniden gösterildi
Aynen kız olsa 4 diycek dedi çünkü
Sorunlu biraz çocuk sesi duysa bagiriyo kız olsa miras vermiycekmis çokta tın sanki hiç sevmiyorum onlari zaten
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Tabiki de yapma çocuk falan. Ne malum zaten erkek olacağı, miras için çocuk istiyor bi de eşin. Aman ha 
tarafından
yeniden gösterildi
Aynen sırf para için ben cekecem çocuk seslerini cefalarını kendisi miras sahibi olucakmis güyya  o da babası verirse yan çizip duruyo
0 oy
(3,118 puan) tarafından
Tabiki de yapma. Olan sana ve o çocuklara olur
tarafından
yeniden gösterildi
Aynen zaten hiç ses cekemiyo hemen kapisini kapatiyo
(3,118 puan) tarafından
Ee daha ne o zaman sen uğraşacaksin. Boşver yapma
0 oy
tarafından
düzenlendi
Erkeği bulana kadar diyorsun yani ..... Yaaa babalığı bilmeyen adama  sırf iki avuç toprakta gözü sonra  mirası alsin çocuklara hala babalık yapamasin ... Ne malum erkek 4...5...6..7.. gidicen mi 
tarafından
yeniden gösterildi
Maşallah çocuklarımıza Allah başımızdan eksik etmesin amin en fazla 2 çocuk hakkım var kız sezeryan olduğum için
En son 4 çocuk olur diyo zaten ben istemiyorum dedim eşime
tarafından
İyi yapmışsın onlara kalsa on
tarafından
Şimdi sende sil :)
tarafından
Aynen kız sildim :)
0 oy
(15,111 puan) tarafından
O koca kızlarima kurban olsun derdim 

Oldu paşam rahat etsin diye çocukların ağzına kilit mi vuracağız kendini bir şey sanıyor asla yapma miras için çocuk mu yapılır 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Veren oğluna verir saçma ya
0 oy
(3,267 puan) tarafından
Miras için çocuğa katlanamayan adama çocuk yapmak mı? Tövbeler olsun asla yapmam... kendi olur Allah bi şekil verir eyvallah ama bile isteye asla
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Tabiki yapmazdım benim eşim çocuklarına aşırı düşkün olduğu halde ben üçüncüyü istemedm takdiri ilahi oldu ama sen yapma bnce
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Erkek çocuk olacağı ne maglum kız olursa 3 çocukla buzamanda baş edebilcekmisin
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Miras için çocuk yapanida gördü bu gözler 
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Babası ölünce miras ona kalıyor zaten 
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Eşin sabırlı olsa çocuk sesine dayansa ve yardımcı oluyorsa bence olur her erkek bir oğlu olsun ister 

Eşim iyiyse ben yaparım 
0 oy
(7,141 puan) tarafından
Canım ilk satırlarında zaten açıkça söylemişsin. Olan sana olacak. Kocan çocuk sesine bile dayanamyorken miras için çocuk yapacak yine senin başına atacak.

Ayrıca kayınpederin ne terbiyesiz cahil biri öyle? Ne demek erkek olursa miras? Kız insan değil mi? Kız için neden bırakmyormus? Ben olsam büyük tepki verir miras falan istemiyoruz derdim. 
0 oy
(5,112 puan) tarafından
Yani kendin çocuğa sabrı yok diyorsun. Para uğruna sabinin günahına girmeyin..
0 oy
(49,783 puan) tarafından
her türlü mirasta esinin hakki oluyo yeterki amca ölsün ☺️
0 oy
(13,221 puan) tarafından

Bir de gerçekten erkek olursa dedenin adını da verirsiniz tüm mirası size bırakır:D pırıl pırıl çalışıyor kafalar maşallah:)

0 oy
(6,438 puan) tarafından
Oğlan olacağına çok eminsiniz galiba 

Asla yapmam 2 tane yeter miras zatenher türlü bunada kalacak 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 826 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 445 göst.
25 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gul2528 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy