0 oy
738 göst.
Diğer kategorisinde (453 puan) tarafından

image

benimki fiziksel özelliklerden bilmeye calisti bakalım sizinkiler napcak :)

23 Cevaplar

0 oy
(974 puan) tarafından
Aha hemen soruyorum şehir dışında kaç gündür yanımda da değil bakalım ne diyecek umarım beni unutmamistur
(453 puan) tarafından
Unutur mu hiç bekliyorum cevabını:))
-Reklam-
0 oy
(974 puan) tarafından
Benim koca kokumdan tanirmis
(453 puan) tarafından
:)) fazla zorlamamis kendini
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

herkes romantik yanıtlar vermiş bizde durum böyle :) hiç sıfır yani bende ona gösteririm şimdi koca kafaliyi :D 
(2,194 puan) tarafından
Dur devamını atayım ısrarla sen beni tanı diyor bizim şapşal ben onu taniyacakmisim 100 tane olunca öyle cevap verecek kopya istiyor ruhsuz yaa en üsteki ikinci canım beyler mantıklı olsunlar  öyle diyor :D romantik olmak için bu sorunumu buldular diyor :D minik bir öküzmus kocam burdan onu anlıyorum oysa romantik sanırdım :)neyse bende seni bu noktadan sonra tanımıyorum yazdım azıcık trip atayım banada konu çıktı :D
(1,361 puan) tarafından
Kız aslın soru çok mantıksız. Beyler bi bakıma da haklı. 100 tane kopya birebir herşeyim iz aynı nasıl taniyacaklar aslında doğru yani. Hadi bi değişiklik olsa diğerlerinde ya da onlardan bizi ayıran bi değişiklik belki tanınır. Ama hepsi yanı ise nasıl taniyacaklar. Beylere hak veriyorum. Çünkü benim kocam da aynı şeyleri söyledi. Herkez aynı ise ben nasıl tanicam seni diyo. :D
(453 puan) tarafından
Bacım mesela orjinal Adidas ayakkabi ile çakma Adidas ayakkabiyi ilk görüşte anlamazsin bire bir aynı onu sadece orjinal Adidas kullanıcıları anlayabilir buda o mantık kocan seni çok iyi tanıyorsun cakmalarini senden ayırır ;)
(2,194 puan) tarafından
Dedi ya sonradan içlerinizden rast gele  birini alır gezmeye yemeğe vs ye çıkarırım sen çıkarsın ordan o benim kocam sen ne demeye benim kocamla gezmeye gidiyorsun diye kıskançlığın tutar kopyaya carlarsın seni ordan tanırım dedi :)
(1,361 puan) tarafından
Doğru kız :D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 947 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 451 göst.
0 oy
17 cevap 569 göst.
0 oy
19 cevap 428 göst.