+1 oy
834 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

3 4 sene önce kendiliğinden bitti incir ağacı kapının önünde. Üstelik her yer beton avuç içi kadar toprak yerden bitmiş.

Eşim ilgilendi iki yalı bağladı falan baktı etti büyüttü ağacı

Anneme yazın başında bir sürü incir var dedim. Kızım kendi biten ağacın meyvesi olmaz olgunlaşmadan dökülür fazla heveslenme dedi sksksks

Sonuç bu 4.toplayışımız :) çok severim inciri sizde sever misiniz ☺️☺️☺️

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

Offff en sevdiğim daha dün kilosunu 25 TL den aldım bacım vallahi canım çok istiyordu resmen aşeriyordum bende :D afiyet şifa olsun seninkilerin tadi daha güzel şimdi benim yerime de ye 

tarafından
Hülyoşum hepsini senin yerine yiyorum ben :) ❤️ kız dikene kapının önüne
tarafından
Aşko burda olmaz diyor eşim yetişmez diyor soğuk havadan dolayı burda kro çok kötü balım insanı bile yakiyor ☺❤ohhh afiyet şifa olsun bacım
-Reklam-
0 oy
(2,897 puan) tarafından
Sincan da yine lale sanırım orası bizim akraba oturuyor bildiğin caddenin ortasında kocaman incir ağacı vardı bende görmüştüm meyvesi de çoktu şaşırmıştım gülçin bee. ☺️ Afiyet olsun Sincanın demek ki inciri meşhur sjsjs:)))) 
tarafından
Hahahaha aslında lalesi meşhur ama demek ki inciri de meşhur :) hayır nerden geldi tohumu nasıl bitti anlamadık Allahın işi işte
0 oy
tarafından
Ay bi ben sevmiyorum heralde bunu 
tarafından
Off ben bayılırım :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 267 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 617 göst.
0 oy
3 cevap 290 göst.
28 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ada3 (2,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 432 göst.
12 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,391 puan) tarafından soruldu

383,362 soru

11,472,914 cevap

35,076 kullanıcı

...