0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Bizim orda adettir oynanır ve gelin oynarken de damat bacak bacak üstüne atar eline sigara verirler tesbih verirler. Ben çok sinir olurum sanki pavyon da karı kız oynatıyor öyle bir havaya sokuyorlar. Eşim zaten sigara içmiyor onu komadan önce tembihledim sakin eline tesbih sigaya verirlerse alma dedim sağolsun oda almadı ben sevmiyorum diye bacak bacak üstüne de atmadı. Şimdi instada bir video gördüm de yine sinir oldum. Siz testi oyunu oynadınız mi

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Konseptimizde vardı ama ben çıkarttım. Bana saçma geliyor. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oynadım ama öyle eşim eline sigara almadı bacak bacak üstüne atmadı iki tur döndüm testiyi kırdım 
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Ben testi aldim kırmaya kıyamadım :angel:

0 oy
(4,171 puan) tarafından

Bana da çok saçma ve itici geliyordu ama almışlar elime tutuşturdular zorla kendimi Bi anda oynarken buldum baktım senin hesap eşime bir şeyler veriyolar kalk kalk dedim adamı kaldırdım karşılıklı oynadık testiyi de konuklara taraf atıverdim :D

0 oy
(1,394 puan) tarafından
Oynamadım dnaso gibi neymiş öyle oyun oynamayı çok seven biri değilim halay çekerim ama jajsjsj
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Eşim oturdu bende dans etım sıgara baca bacağa atmadı 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Oynamadım oyanmakta istemedim hiç sevmiyorum saçma sapan geliyor bana 
0 oy
(808 puan) tarafından
Oynmadım eşim o kadar kadının icne gekemeem dedi gelmedi de
0 oy
(6,236 puan) tarafından

Eşim yoktu kınada kaynanamin önünde kırdım :D 1 vuruşta iyi etmişim 

0 oy
(1,733 puan) tarafından

Evet oynadım ama rezil oldum nasıl sağlam testiyse Allah belasını versin vurdum vurdum kırılmadı :( 4. De kırıldı :( herkes güldü :(:(

0 oy
(2,614 puan) tarafından

Bizde de var. Yaygınlaşmaya başladı yani. Eğlence olsun gösteriş olsun diye yapılıyor daha çok. Damada sigara tesbih yok ama. Damat ortada sandalyede put gibi oturup geline bakıyor arada alkışlıyor sadece:D

Ben yapmadım utanmıştım:D 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 429 göst.
3 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 558 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde asllyd (354 puan) tarafından soruldu
+2 oy
105 cevap 1,109 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy