0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (179 puan) tarafından

image

tekrardan attım 

2 Cevaplar

0 oy
(435 puan) tarafından
Yanlis anlamadisam karaciğer degerlerin yuksek cikmjs kuzu benimde hamileligimde oyleydi sonu kotu olmustu ama doktor muhtemelen sana ilac verick
(435 puan) tarafından
He sonu kotu olmustu derken yanlış anlama korkma kuzum benim son haftamda 1 hafta bu yuzden hastanede yatmistim o degerleri yukselten bebek oluyor 38+2 de dogum yapmistjm hemen
(179 puan) tarafından
Ne gibi kötü oldu nelere sebep oldu mesela ?
(179 puan) tarafından
Normal doğum mu yaptınız? Ne gibi zorlandınız
(435 puan) tarafından
1 hafta hastanede yattim kuzum igmeler ilaclar gecmemisti surekli yukseliyodu doktor geldi dedi bebek yapiyor dedi dogum yapmamız gerek ama senin bunyen farkli olabilir ilac verir iyi gelir düşer ama bende oyle olmustu
(435 puan) tarafından
Yok kuzum acil sezeryan yaptılar saglik acisindan yani hissettigim kotu birsey yoktu ama o degerler hic gecmes ise bu bebee ve anneyede zarar verir sana simdi ilac verir tekrar tekrar cagirir bakti dusuyor o zaman sknti 8lmaz
(179 puan) tarafından
Özellikle hangisi riskli hangisi düşmeli mesela
(435 puan) tarafından
Karaciger degerlerindem bahsediyorum ben kuzum senn doktorun daha detayli anlaticaktir ama bir an once git sen doktoruna
(179 puan) tarafından
Pazartesi gideceğim inşallah
(435 puan) tarafından
Anaa kiz durrr
(435 puan) tarafından
Ay kuzu pardonn dogru karaciger degerinin ustundeki yuksekmis pardon bebegim dalginlik iste ama arkadasjn dediği gibi en iyisini doktorun soylesjn
(179 puan) tarafından
Çok korktum şuan ya bebeğe bir şey olursa :(
(435 puan) tarafından
Tamam yanlis olduginu soyledikde sen hayırdır ya arkadasin avukati falanmisin atliyosn her yere dalginlik dedik.ya uzatma
(435 puan) tarafından
Hayirr sakin korkmaaa doktorun ilaclarini verir tedavisini yapar gecerr korkma sakjn ol
(179 puan) tarafından
İnşallah önemsizdir . Bu annelik ne zor şeymiş yaptığım en ufak hatadan en ufak zarar ona gelir diye çok korkuyorum. Sağ salim alırım kucağıma inşallah yorumlarınız için çok teşekkür ederim
(435 puan) tarafından
Zehracim cidden kusura bakma canim dalgnlik kizdan cok yoruldum sana yanlis bilgiler verdim sagsaglim kucagina al inşallah kuzum unutma anneler evlatlarini 9 ay karnin bir omur boyuda sirtinda ve yureginde tasir saglicakla gelsin minik
(179 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 59 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (237 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Suskungirl44 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.