0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde (17,886 puan) tarafından

Kaç çocuk var kızlar nasıl gidiyo hyat kaçta uyanıyosunuz sohbet edelim :)

Bende 3 tane biri okula gidiyo sabahın 7sinde uyanmak zorundayım bide 7 aylık oğlum var diş döneminde okula babası götürüyo yakın ben öğlen alıp yedircem götürcem bugün tüm işleri hallettm şimdi kahvemi içip yemekleri yapıcam sbah ola hayrola saat 11 dede uyurum muhtemelen sizde hayat ne alemde :) yorucu yoğun tempo benim oturmaya vaktm yok yaaa :(

image

47 Cevaplar

0 oy
(979 puan) tarafından
2 buçuk aylık kızım var çocuk çok istiyen ben 1 tanede teslim bayrağını çektim :)
(17,886 puan) tarafından
Haahhhahaa :D kolaymı kız öyle adamı yerler bebeler yerler :D
-Reklam-
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İki çocuklu bir hayat :) biri 3 yaşında biri 14 aylık bide önlisans kpss ye çalışıyorum kuran kursu öğreticiligi için fahri hocalık için sabah bende eşimi gonderdigimden 6 da kalkıyorum zaten kızım da 6.30 ta uyanıyor şuan hepsi uyumuş bende dersin başındayım :) 
(17,886 puan) tarafından
:) Allah inşallah emeğinin karşılığını verir canım
0 oy
tarafından
1 tane ama 10 taneye bedel canıma okuyor 
(17,886 puan) tarafından
:D sus kız napıyo çocuk sende taktın mehlikoşaaa
tarafından
Napmiyo desen daha doğru bacım erken ergenlik yasiyor resmen canıma okuyor ☺️
0 oy
(12,737 puan) tarafından

Afiyet olsun 

Çok güzel kare :)
Kizim 3 bucuk aylık 
Sabah 7de alarm gibi kalkar değişmez
Gece eşim geç kapatıyo dükkanı 
2,3 bazen daha geç 
Anlık ta ekleyeyim 

image

(17,886 puan) tarafından
Sanada afiyet olsun o ne kız :D
Fotoyu çekende güzel teşekkür ederim :))
0 oy
tarafından
düzenlendi
Ben de 3 çocuk var ilk oğlum okula gidecek sabahçı kızlarım var 2 tane 4 yaşında ve 6 aylık sabah erken kalkarım evi toplar süpürür silerim sonra kahvaltı yaparız çocuklarla.aksam erken yatarlar sabah da erken kalkarlar çocuklarım hayat güzel gidiyor ☺️
(17,886 puan) tarafından
Onlar bu hayatın olmazsa olmazı akciğeri :)onlarsız nefes alamam
tarafından
Aynen öyle kuzum Allah acılarını göstermesin insalalh hayırlı evlatlar olurlar inslalah
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Kızlarım 5 ve 3 yaşında oğlum 4 buçuk aylık. Yarın sabah 8de okula goturcem bende büyük kızımı. Öğlene kadar işleri halledebilirsem ne ala. Sonra da parka gitme niyetim var. Koca yok yemek sorunu yok çocuklarim makarna pilav çorba üçlüsünden başka şey yemiyor malesef :)
(17,886 puan) tarafından
Benimde öyle bi niyetm var okan okuldan çıksın bi gidelim diyorum ama :)
(3,151 puan) tarafından
Burda yağdı bizim plan yalan oldu inşallah siz gitmissinizdir :)
(17,886 puan) tarafından
Gittik geldk biz :)
0 oy
(5,272 puan) tarafından
3 yaşinda bi kızım var 3 ay sonra ikinci kizim dogacak inşAllah o zaman tempo baslicak korkuyom acikcasi
(17,886 puan) tarafından
Allah şimdiden yardımcın olsun :)
(5,272 puan) tarafından
Amin inşAllah cümlemizin
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Benim söylemeye gerek varmı canım :D çoğu biliyor burda zaten ahahhaha bende bugün bolca temizlik yaptım ogluslarimla baya yorulduk çocuklar kafayı yastığa koyduğu gibi mest düştü uyudu bende uzandım basım çatlıyor yemek yemeye dahi dermanım yok :D 
(7,036 puan) tarafından
Ahahhaha ay okul çağına gelmediler hala ama cokmu yorucu oluyor okul çağı ben büyüdükçe rahat ederim diyoum ama böyle okul annelerini görünce gözüm korkuyor
(17,886 puan) tarafından
Okul çağı yorucu tabi kız git gel sabah erken uyan yemekleri yap geri götür ev işi ayrıyeten diğer çocuklar çok zor valla
(7,036 puan) tarafından
Ay deme bende büyüdükçe rahat ederim okula ginderir uyurum diyordum megersem gerçekler bam baskaymis :D ahhaha bana yine uyku yok desene şimdi bile sabah 7 de uyaniyorlar
(17,886 puan) tarafından
Bende öyle diyodum bak halime :D
(7,036 puan) tarafından
Ah ah bana yine uyku yok :D ben ne zaman rahat uyku uyucam ya
0 oy
(433 puan) tarafından
Bende 4 çocuk var kendimde üçüz hamileyim ve hem evime eşime çocuklarıma çok iyi bakıyorum şusn hamileliğim biraz riskli diye sürekli yatıyorum ama bi hayırlısıyla doğurayım onlara eskisinden daha iyi bakacam akşama kadar oturmamak bence spor gibi geliyor bana
(17,886 puan) tarafından
Hay maşallah kız nasıl bakacan 7 çocuğaa
(433 puan) tarafından
Hiç sorma şuan tek umudum hayırlısıyla kurtulmak gerisine Allah kerim
(17,886 puan) tarafından
Ay ben 3 çocukla pert Allah güç kuvvet versin valla yeter ben hergün herife diyom başka yok kafana yaz bunu diye
(433 puan) tarafından
Ya eskiler çok çocuk getirince bide imkanları bu kadar güzel bi zamanda değilken nasıl bakabildiker sadece maddi önemli değil yokluk nedir diye alıştırıp büyütürsün sadece yeni nesil çocukları allah yardım etsin ahlak olarak biraz geride kalmışlar tek korkum o başkada bişey değil
0 oy
(177 puan) tarafından
4 yasinda oglum var ikinci ogluma 4 aylik hamileyim :) genelde 9 gibi bende gun baslar en gec 12 de biter cunku bayilmis olurum :)
(17,886 puan) tarafından
:)) ahhh ah 9 a razıyım
0 oy
(997 puan) tarafından
3. Bebiş bu hafta geliyor Allah in izniyle canım büyük kızım 2. Sınıf bu yıl sabahçı olmuş sabah 7 de kalkicaz ortanci kiziim 2.5 yaşında gece 2 kere feln çiş e uyanır 2 kere de öyle uyanıyor sabah 8-9 da kalkar oda bakalım 3. Gelince nasil olucz 
(17,886 puan) tarafından
Hadi hayırlısı inşallah kolaylık verir Rabbim kız
0 oy
(1,291 puan) tarafından

3 çocuk  Delirmeme ramak kaldı çok yaramazlar  niye 3  diyecek olursanız  kız hevesi   :)

Buda anlık 

image

(17,886 puan) tarafından
Yaaa yerim kıyamam
0 oy
(7,691 puan) tarafından

1 tane oğlum 3.5 yaşında var yaradan Rabbime kurban olurum evlat çok başka <3

(17,886 puan) tarafından
Bambaşka valla tarifsz bi duygu
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Biri 6 yaşında biri 19 aylık iki kız ve 4 aylık erkek olmak üzere 3 çocuğum var teyzesi ellerinden öperler :)) 
(17,886 puan) tarafından
Bende onların gözlerinden öperim Allah bağışlasın ❤️
(2,387 puan) tarafından
Amin canım sağol
0 oy
tarafından
1 oğlum var 

2 gibi yatıyor en geç 7 de uyanıyor pet olmuş durumdayım salıyorum şuan ne zaman yatarsa
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Bir kızım var 10 aylık

Hayat çok güzel gidiyor

Çok mutluyum rahatım

İstediğim gibi hareket ediyorum

Eşim anlayışlı pek Bir şeye karışmaz 

Kızımla vakit geçiriyoruz genelde.

Bazen yoğun tempolu geçiyor misafir ağırlıyorum yada geziyoruz bazen de kendi kabuğumuza çekiliyoruz öyle işte 
0 oy
(4,997 puan) tarafından
2 çocuğum var biri 6 biri 4 yaşında bende 4 aylık gebeyim bide yarın okul açılıyor büyüğüm 1. Sınıfa başlayacak bizim maroton başlıyor 
0 oy
(7,456 puan) tarafından
8 aylik erkek oğlum var 1 tane sabah 7 uyanırım bebeğimde ozaman uyanır ona bakarım sonra kahvaltı ev işleri eşim işe giyimi anneme giderim oturum kahve içeriz eve derim akşam yemeği saat 11 de uyurum
0 oy
(5,083 puan) tarafından
1 tane kızım var o da 21 aylık daha. Şimdi uyudu gece hiç uyanmazsa sabah 7.30 da mesai başlıyor
0 oy
(1,559 puan) tarafından

bir kizim var 8 aylik birde kocam :))

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 500 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Balkaymak (1,295 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Smyra17777 (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
15 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hatice4242 (390 puan) tarafından soruldu

381,309 soru

11,414,798 cevap

34,964 kullanıcı

...