0 oy
2,964 göst.
Diğer kategorisinde (425 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
45 yaşında ama beyin gelişimi tamamlayamayan görümcem eşimle zaten çok saçma bi bagı var affedersiniz eşime diyoki senin cinsel organını  yerim neyse geçen gün sütyenli ve kısa şortla bacaklarını alıyor inleye inleye beni yaktılar diyo videoyu eşime atıyor (kendisi tesettürlü) eşime soruyorum abartma ablam diyor bana aileme çok ters şeyler nasıl düştüm böyle insanların içine vallahı şaşkınlıkla bunları izliyorum edepsizler 

103 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi
Allah yardımcın olsun 
-Reklam-
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Estağfurullah tövbe tövbe harbi  beyin gelisimini tamamlamış denegsiz kadın 

0 oy
tarafından
Ee eşin de normal karşılıyorsa bence ikisi de çok garip insanlar. E sen görümcenin kocasına söyleyeceksin zaptetsin diye, peki eşine ne yapmayı düşünüyorsun??? 
(425 puan) tarafından
Onuda kapının önüne koymayı düşünüyorum
tarafından
Mantıklı. Abi kardeş samimiyeti olur da bu artık sapkınlığa girmiş.
0 oy
(913 puan) tarafından
Şaka mı bu 

Şaka olsun lütfen...
(425 puan) tarafından
Maalesef Bi kaç arkadaşıma videoyu izlettim şok oldular ya bunlar numuneler bana denk geldi
(913 puan) tarafından
Dünyanın sonuna gdiyoruz sonumuz hayır olsun
0 oy
tarafından
Yuhhh ya bu ne edepsizlik eşininde bunu normal karşılaması çok saçma ve ayıp !! O zaman kardeşlerimizin yanında çıplakmı gezelim cinsel organını yerim nedir ya ayyyy sapık ruhlular !
(425 puan) tarafından
Ya bunlar kafayı yemiş daha önce defalarca diyordu elimde olsa aranızda yatarım ben agzımın payını verdim zaten şuan hiç biriyle görüşmüyorum çünki konuşmaları hareketleri bana ters ama kocam normal karşılıyor oda onlarla aynı beyinde
tarafından
Vallah resmen boşanma sebebi iğrendim yemin ederim sapıkça bir durum
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Şaka gibi neye şaşıracağımizi bilemez olduk
0 oy
tarafından
Hayırlısı ile kıyamet kopaydı
0 oy
tarafından
Yanlış mı okudum diye iki kere okudum okumaz olaydım 
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Eğer şaka değil ciddiysen bu aileye çocuk yapma benden sana uyarı 
(425 puan) tarafından
Yaptım 1 tane
0 oy
(448 puan) tarafından
Bu bir şaka olmalı 
0 oy
(140 puan) tarafından
Tövbe yarabbim neler duyucam artık  edep sen ne güzel şeysin herkese layık olmuyor edep bunun ne tesettür ne de açık olmaya alakası var 
0 oy
(473 puan) tarafından
Bazı insanlar böyleler ben şaşırmadım. Halam da yaşlıdır hani 50nin üstünde adet olunca babama derdi menopoza girecem falan derdi ben yadırgardım seninki gibi bir durum değil tabi de kolayca böyle şeyleri diyen insanlar var. Arkadaşımın annesi de 40 yaşındaki oğluna ikide bir öyle diyormuş şeyini yerim falan. Valla garip şeyler. Kimisi de memesini ulu orta açar falan. 
(425 puan) tarafından
Kimse bunlar gibi değil
0 oy
(8,210 puan) tarafından
O nasıl abla kardeş ilişkisi ben kocama bile atmam 
(425 puan) tarafından
Hamileyken kocam isterdi  vucut temizliğe yardımcı olmaya asla bırakmazdım
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Valla merak ettim bunlar nasıl insan ya iğrenç pislik kadın gitsin kocasınınkini yesin eşin ya saf yada saf ayağına yatıyo ablam abartma nedir ya 
(425 puan) tarafından
Eşim adam olsa Bi defa agızlarının payını verir
0 oy
(81 puan) tarafından
Cocukkenden beri annelerimiz hep uyarir aman abin var aman baban var kiyafetimizden konustugumuz lafa kadar dikkat ederiz boyle büyüdük ..ne bileyim degisik bir aile yapisi gercekten akil alici degil
(425 puan) tarafından
Evet o kadar değişikler ki ben zaten hepsiyle ilişkimi kestim ama maalesef hala yaptıklarına maruz kalıyorum en iyisi bu adamı kapıya koymak
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Öyle bi bağ olmaz eşinde ablası da saçmalıyorlar.biraz edep yahu. Kardeşlik bu değil yani
0 oy
(12,263 puan) tarafından

Oyyyy benim gözlerim neler okudu :dizzy:

Ben şok ben iptal senin kocan ile ablası cinsel anlamda bir şey var ben sana diyim bunların bir adı var aile içinde cinsellik yaşıyorlar onlardan olabilirler dikkat et eğer öyleyse durma kaç ben sana diyim 
(425 puan) tarafından
Herşey beklerim bu edepsizlerden
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Bana da çok ters eşimin ablası yok ama annesine bile mesafelidir 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ablası olduğuna emin misin ya iğrenç bişey 
0 oy
tarafından
Direk aklıma gelen aralarında enses bir ilişki olmasın tövbe yarabbim 
(425 puan) tarafından