0 oy
779 göst.
Diğer kategorisinde (280 puan) tarafından
Lutfen kimse kınamayın yargılamasin

Bir tane kizim var içimde bi erkek aşkı var nedense bunun için 

Şunu yap bunu yap dediğiniz bisey varmi

Önce sağlık olsun

25 Cevaplar

0 oy
(532 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin senin gibilerin anne olmaması gerek. Ama rabbim veriyor işte . Benim ablam çocuğu olmuyor diye dünya para harcadı eşinden boşandı bunalıma girip intihar etti ablamı toprağa verdik gencecik yaşta oturup sukretmiyosunuz evladınız olduğuna da cinsiyeti kalmış bi tek Allah'ın zir cahilleri . Cinsiyeti de erkek belirler ayrıca kocana söyliceksin bunu erkek çocuğu koy karnıma diye o yapcak . Biz burdan müdahale edemioz
(355 puan) tarafından
Bu nasıl yorum ya ne bu nefret insanlarda anlamıyorum benimde oğlum var şimdi kız istiyorum istemek suç mu doğru kız isteyince suç olmuyor erkek isteyince oluyor o kadar sert yorum yapıyorsunuz ki bu kadar kırıcı olmanızı aklım almıyor...
-Reklam-
0 oy
(13,552 puan) tarafından
Dua etmek dışında hayır Allah ne demişse o olacak ben kızım olsun diyordum ama hiç gönülden elimi açıp kızım olsun diye dua etmedim soranlara özellikle kayınvalidem oğlan olsun dediğinde inşallah kız olur diyordum oğlum oldu şu an iyi ki oğlum olmuş kızım da olsa iyi ki kız olmuş derdim Rabbim sağlıklı bir evlat nasip etsin hamişlere. hayırlı güzel yazılar yazsin tüm bebişlere bir arkadaşım vardı altı kız kardeşlerdi başka bir arkadaşım da dört erkek kardeşti hep diğer cinsiyeti yakalamak için yapılmış çocuklar bunlar olmayınca olmuyor :))
0 oy
(147 puan) tarafından
Corabi suya atmamış yik bilmeme mivimovikmis hiç duymadım sacma geliyo banacorabi suya atınca sper erkek mi oluyoAllah tan isteyin ona araci olacak şeyler yapın benimde 2 tane kizim vardi oglum olsun istiyodm Muhammed suresini okudum Allahin işi kurban olduğum Muhammed isminde bir oglum oldu onlar bana batıl inanç geliyo
(6,236 puan) tarafından
Hajahahahah Allah iyi etsin seni emi kahkaha attım şaka yapıyor Be kızlar neden ciddiye aldın jdjdjdjd
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hic bisey yok canım  oldugunu da sanmıyorum 
0 oy
tarafından
Kadinin once erkegin sonra boşalmasini duymuştum

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 75 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 255 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 524 göst.
5 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu

382,919 soru

11,462,085 cevap

35,052 kullanıcı

...