0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Esim bana yavassin der cok konusuyon der isini cok ağır yapiyosun kapluga gibisin der der de der 

53 Cevaplar

0 oy
(2,614 puan) tarafından
Aglamamdan sadece bı de bazen kusmemden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Birbirimizi eleştirip şöylesin böylesin şu huyunu sevmiyorum diyip asla eleştirmeyiz biz artısıyla eksisiyle birbirimizin her yönünü seviyoruz. Bir eşin eşini eleştirmesi de hiç doğru bir yaklaşım değil bir evlilikte zaten.
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Şimdiye kadar öyle benden dert yakındığıni görmedim. Ama fazla alışveriş yapmamdan dertli olabilir:) 
0 oy
tarafından
Herseyi fazla yapmamdan şikayetçi yemegi filan onun dışında bişi dedini duymadım
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Çok sabırsızımdır istedigim birseyin hemen olmasını isterim oda kızar buna 
0 oy
(288 puan) tarafından
Bana kafana koyduğunu yapiyon hiç laf dinlemiyon der hep
0 oy
tarafından
Tek sevmediği huy herşeyi kafama takip üzülmem sonra da hasta olmam onun dışında şimdiye kadar hiç şikâyetçi olmadı benden
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Suratsızmışım :) yani durup dururken gülemem sonuçta :D
0 oy
(482 puan) tarafından
Titizliğimden şikayetçi  bi de asabi olmamdan
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Kendisi çok gamsız olduğu için benim tez canlılığıma laf ederdi herşey hemen olsun istiyormuşum gereksiz şeyleri kafaya takıyormuşum vs vs.
0 oy
(3,359 puan) tarafından

Ufak ters lafa bile çok çabuk sinirlenen bir yapım var ona çok kızar karşımda kim olursa olsun o laf ters ise bana aboww 8-)

0 oy
tarafından
kurban olsun bana :D
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Daha sabah dedi ki tatildeyiz bari burda kendini rahat bırak :D yatak dağılsa hemen düzeltirim etrafta kıyafet bırakmam vs vs bana çabuk yaşlanacaksın diyor :D şimdiden saçımın yarısı beyazladi zaten 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 268 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 889 göst.
30 Mayıs 2021 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,282 göst.
30 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 479 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,003 cevap

34,891 kullanıcı

...