+1 oy
1,459 göst.
Diğer kategorisinde (425 puan) tarafından
Kızlar cuma günü eşimin doğum günüydü ben kendi çapımda Bişyler yaptım akşam şeytan  ablaları geldi kayınpederim gile ben görüşmüyorum hiç biriyle eşimde gitti kutlama  yaptılar aşşagıda sesleri geldikçe bende aglıyorudm bizi bıraktı ailesiyle kutlamayı tercih etti o gece çok agladım sadece bu değil birikmiş çok şey vardı ertesi  sabah kızımda alıp aileme geldim eşim 1 defa bile aramadı çok üzgünüm daha 2 yıllık evliyim

31 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Yani gercekten anasinin eteginden kopamamis erkeklere evlilik yasaklansa keske
-Reklam-
0 oy
(9,025 puan) tarafından

Gerçekten üzücü Rabbım akıl fikir versin eşine

0 oy
(1,944 puan) tarafından
O aileden bir cacik olmaz zaten Allah yardimcin olsun. 
0 oy
tarafından
Böyle bir insancık için hiç ağlama. Böyle böyle yüzlerini gösteriyorlar işte. 
0 oy
(15,873 puan) tarafından
O aileden zarar gelir yarar gelmez lakin anlattıkların doğru ise zati bırak kopsun incelediği yerden kardeşine şeyini yerim diyen bir aileden ne beklersin ki ? 
(661 puan) tarafından
Yuhhh be öyle mi demis
tarafından
45 yaşında ama beyin gelişimi tamamlayamayan görümcem eşimle zaten çok saçma bi bagı var affedersiniz eşime diyoki senin cinsel organını  yerim neyse geçen gün sütyenli ve kısa şortla bacaklarını alıyor inleye inleye beni yaktılar diyo videoyu eşime atıyor (kendisi tesettürlü) eşime soruyorum abartma ablam diyor bana aileme çok ters şeyler nasıl düştüm böyle insanların içine vallahı şaşkınlıkla bunları izliyorum edepsizler
Eski sorusu bu
(661 puan) tarafından
Ay inanmıyorum iğrenç bişey ben abimin yanında atletle durmaz utanirdim
(15,873 puan) tarafından
Edep perdesi yoksa insanın. Böyle olur
(661 puan) tarafından
Öyle gerçekten diyecek bişey bulamadım
0 oy
tarafından
Keşke evini bırakmasaydin evinde kalıp eşinle konuşmasaydin bu arada altı üstlü oturuyorsunuz ve konuşmuyor musunuz 
0 oy
(8,103 puan) tarafından
Kurtulduguna sevin nasil bir insanlarin eline dustum diorsun aramasin sende arama poposu kalkmasin
0 oy
(755 puan) tarafından
Terbiyesi saygısı olmayan insanlar zaten boşver takma kafana 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
İyi yapmışsın canım rabbim eşine akıl vicdan versin artık ailesi sensin sonuçta sende hazırlanmışsın yada hep birlikte kutladaydınız
0 oy
(48,961 puan) tarafından
keske evlenmese böyle erkekler
0 oy
tarafından
Demek ki senin çocuğuna ailesi olarak görmemiş ne demek ya seni bırakıp ailesiyle kutlama yapmak Sen de arama hatasını anlasın 
0 oy
(5,069 puan) tarafından
Ya kuzum sen saf mısın agladim diyorsun bir de. Bunlardan kaçıp kurtulmaya bak diyoruz sen napiyorsun ikinci çocuk falan yapma gir bi ise cocugu ve krese kurtul ya ne bağlılık anlamiyorum ki kocasiz yapamiyor musunuz sen boyle b.oktan bir aile ye dusmussun hala kocam kocam 
tarafından
Ne kadar kolay söylüyorsun  meslegi yoksa askeri ücretle işe  girse yarısını kreşe verir çocuğun masrafları kendi masrafı ne yapcak bu kadin
(5,069 puan) tarafından
Sen bu ailenin neler yaptigini biliyor musun?
Bazen şeref, haysiyet,namus paradan once gelir !
O zaman seninde gorumcen kocana senin seyinu yiyim desin,gorumcen bacaklarini alirken videoya cekip kocana atsin ah uhh diyerek sende param yok bana kim bakar diye kocam kocam diye otur!
0 oy
(473 puan) tarafından
Allah'ım sen beni nasıl bı ateşin içinden çekip aldın diye otur şükür duası et , bı park bul , çocukları sevindir , böyle adamlara ömür vermek gereksiz.Bahane olmuş , kurtulmussun.Arayip seni alıp evine götürse bile ömür boyu saçmalıklara maruz kalacaksın , üstelik bebeğin de onlarla büyüyecek.Yeniden başlamanın vaktidir belki.
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Valla şükret canım bu bahaneyle kurtulmuş olursun o aileden 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Valla kuzum gecen postunu gördüm midem almadı cevap yazmadım esin sürekli seni bu duruma dusuruyirsa bırak incelediği yerden kopsun sende hayatini boyle biri için heba etme 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ailen arkandaysa sakın arama ahlaksizlar
0 oy
(3,255 puan) tarafından
Ha böyle kutlamalara ben gitmek istemesem bile eşim gel der. Yalnız gidecem nasıl olacak diyor. Zorla götürüyor.aslında eşim için gidiyorum. Bende keşke ısrar etmese diyorum.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Aileye düşkünlük güzeldir ama seninki b konu cıkartmıs ewlenmedım böyleleri denge saglayamıyorsa
0 oy
tarafından
Sen bence dua et kendin için böyle insanlardan kurtulduğun için onlardan Hayır gelmez 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Zaten bacım hiç sana gelmemis ki senle olmamış hic sadece işte eşi okşar lafta 

İlgili sorular

0 oy
103 cevap 2,965 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Semaaaaaaaaaaaa (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 237 göst.