0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar esiniz bebeginizin altini degistirirmi. Veya izin verirmisiniz. Benimki asla degistirmiyor zorda kaldigimd aolsa oda yok. Mesela banyoya girdim yarim saat sonra ciktim cocuk hala oyle neden degistirmedn dedim ben ne anlarim diyor. Aslinda yaoar biliyorum ama. 

65 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
Bezi dolu olursa gördüğü yerde değiştirir nfjskd banyo yaptirir elini yüzünü sürekli yıkar 
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Valla çocuk bakmak çok zormuş dogurunca anladım ben nasıl anne isem oda baba Allah razı olsun yapıyor yardım erkek çocuk yetiştirirken onu yapmaz bunu yapmaz denilmemeli öğretilmeli küçükken böylece buyunce iş yapmamaxlik yapmasınlar 
0 oy
tarafından
Oğlum var 16 aylık ya rahatsız olduğumda yada çok acil durumlarda değiştirir 
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Evet değiştiriyor hatta dünden buyana ben hiç değiştirmedim 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Mecbur kalmadığım sürece değiştirmesini istemem ama değiştir dersem değiştirir
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Asla yapmaz 1 kız 1 oğlan anasiyim bir kere bile yapmadı 
0 oy
(359 puan) tarafından
İkiz kızlarımız var değiştirir hatta beraber banyo yaptırıyoruz tek başıma zorlanıyorum sadece kaka yaptıkları zaman bunu beceremem diyor geri kalan herseyleriyle en az benim kadar ilgilenir :)
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Doğum yaptığım günden beridir her şeyime yardımcı olur canım kocam .banyosunu da yaptırır altınıda alır üstü battıysa kıyafetinide değiştirir .her zaman kendisi söyler ben sana yardım etmiyorum babalık yapıyorum der canımın içi 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bugün bırakıp domates konservesi yapmaya gittim. Doyurdu, altını değiştirdi, banyosunu yaptırdı. Tabi bunların hepsi ihtiyaç halinde oluyor 
0 oy
(557 puan) tarafından
Hele yapmasın varta sonuçta ben tek başıma yapmadım o çocuğu çok zor durumda olduğum zmn hyapti Allah var isim varken de biraz tut diyorum tutuyor takı bebek aglayana kadar Allah var oda bakıyor gece de yardım eder 
0 oy
tarafından
Mecbur kalırsa yapar ama yapmasını istemem
0 oy
tarafından
11 aylık olacak kızım gerekirse yapar yap deyince de yapar 
0 oy
(469 puan) tarafından
Ne eşim ne başkası altını açamaz. Kayananam bir iki kez her kuralı çiğnediği gibi bunu da çiğnemeye kalktı ama ben müdahale ettim. Kadın erkek kimseye güvenim yok zaten eşimin ailesinde kadınlarda pek mahrem bilgisi yok. Kaynanam eşime gel seni yıkayayım bile diyor ben kızıyorum. Koca kızına etek altı ağda yapıyor bu şekilde çocuğuma aşılansın istemiyorum. 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
O an mutlaka değiştirilmesi gerekiyosa ve ben yapamiyicak durumdaysam değiştirir hiçte of demez
0 oy
tarafından
Değiştiriyor ama bn kanepede otrrknde degistrmz mutfak toplarkn kendi degistrr eşim çok dolmasını sevmiyor 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Değiştirir eğer ben müsait değilsem, evde yoksam vs. Onun dışında ben degistiririm
0 oy
(811 puan) tarafından
Değiştirir değiştirmeli de yani
0 oy
(382 puan) tarafından
Esim hic birakmadim bezi elne versen baglamayi bilmez )))) 
0 oy
tarafından
Benim eşim altını da değiştirecek banyosunu  da yaptıracak
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Değiştirir sağolsun isim varsa 

İlgili sorular

+2 oy
20 cevap 272 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 281 göst.