0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde (767 puan) tarafından

Kızlar e bebekten emzik sipariş vermiştim 5 gün oldu hala gelmedi bazen bakıyorum yolda yazıyor geri bir süre sonra tekrar bakıyorum teslim edildi yazıyor bu

image

emzikten alan varmı kaç gün de geldi

4 Cevaplar

0 oy
(847 puan) tarafından
Bence iptal et parani al ve trendyoldan ver cnm siparisi 
(767 puan) tarafından
Bunun fiyatı iyi diye verdim aslında ucuna da baktım inşallah tutar yoksa Trendyol dan da baktım hazır gelen emziği almazsa ordan sipariş vereceğim
(847 puan) tarafından
Bende indirimden aldm 1 tanesi 30 tlydi ya iyi almissin sen cnm
(767 puan) tarafından
E bebekte olqn ikili 40tl kargoyla 50 tl oldu Trendyol da da cam iki biberon biri büyük biri küçük birde kiraz uçlu emzik 64tl gelen emziği almazsa diğerini alacam yada burda bir eczane de kauçuk emzik 20tl almış bir tanıdık sipariş vermeden onu alırım denerim
-Reklam-
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Canım WhatsApp destek hattı var oraya yaz olmadı telefonla arayabilirsin iletişim numaraları sitede vardı öyle birkaç siparisimde bende sorun yaşamıştım telefonla konusurak çözüldü elime ulaştı biride temin edemediler ürünü para iadesi yapılmıştı sen bence iletişim numaralarını ara 
(767 puan) tarafından
Ben önceden üye olmuştum şifremi unuttum geri giremedim normal Googledan girip sipariş verdim eşimin bilgilerini girdim onun çalıştığı yere gelecek
0 oy
(513 puan) tarafından
E bebek sistemi sıkıntılı ama kargo geliyor araya cumartesi pazar girdi ya ondan geç gelmiştir ben bebeğime hamileyken sipariş verdiğim şeyler bile hala hazırlanıyor görünüyor sıkıntı etme yani müşteri hizmetleri falan da var ki arayabilirsin cnm
(767 puan) tarafından
Sipariş verdim sabaha karşı kargoya verilmişti tahminen 20 Eylül teslimat yazıyor inşallah bugün gelir
(513 puan) tarafından
Gelir araya hafta sonu girdi diye uzamistir ben hep alırım e bebekten
(767 puan) tarafından
Dün geldi de ağzına alıyor ben destekliyorum ama emmiyor en sonunda midesi bulanıyor nasıl alıştıra bilirim ki
0 oy
(767 puan) tarafından
Emziğimiz geldi ama almıyor atıyor nasıl alıştıra bilirim 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 85 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yz_gulu (1,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
21 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mel_ek (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 200 göst.
10 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 259 göst.
5 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nagehannn (5,949 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...