0 oy
1,133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yargılayacak " ay özel hayatını nasıl anlatıyorsunuz ?" Diyen kimseyi istemiyorum. Sadece yardımcı olacaklar okusun lütfen 

Bayanlar bn iki doğum yaptım. İkisi de sezeryan.  İkincisini yapali 7 ay oldu . Ancak eşimle çok uzun süredir beraber olamıyoruz. Cinsel anlamda.( Çok nadir beraber oluyoruz ) Kendisi çok afedersiniz hiç bı şekilde o moda geçmediğini söylüyor. İki haftada filan bir çok istiyor beraber oluyoruz. O zamanda afedersiniz çok genişlemiş bn hissrtmiyorum eskiden böyle değildi diyo. Defalarca anlattım. Sezeryanla onun ilgisi yok diye. Anlamıyor. Üstelik bnm canm da beraberlik sırasında çok acıyor. Onun hissetmesi normal değil..diyorum tedavi ol..olmaz diyo . Her yolu denedim ama asla ikna olmuyor. Sizce böyle bişey mümkün mü ? Bnm cnm acirken onun hissetmemesi normal mi ? ( Beraber olduğumuzda çok istekli oluyor. Çok zevk almış gibi duruyor ama sonrasında hemen hiç zevk alamadım hiç hissedemedim diyor. Bu tavrı yüzünden bir aydır asla istediği halde yanasmadim çok zorladı ve yine aynı şeyleri duydum. Morlaim sıfır ). 

26 Cevaplar

0 oy
(912 puan) tarafından
Cicukalri yaparken iyiydi ama şöyle bunun da tedavisi var oradan haber ver de adama bak ya hem baba yapıyorsun hemde sonunda zevk almadım diyor aklimadn başka bisey geçiyor da neyse 
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım fiziksel durumun nasıl kilo vesaire acaba bunları söyleyemediği için mi kendince öyle bir bahane buluyor
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Bende sezeryan olalı 4 ay oldu .ilk 1 saat normal doğuma uğraştılar baktılar doğuramıyorum acil sezeryana aldırlar .aynı şekilde ilişki sırasında canım çook yanıyor yara varmışta her defasında yırtılıyormuş gibi hissediyorum. Ben acımasını hep doğumdan kaynaklı düşünüyorum. ama bi doktora görünecem sende bi git istersen
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Sezeryanla doğumla nere genişlcek canım kafamda deli sorular 
0 oy
(797 puan) tarafından
İnstagramda halise yollı diye bir doktor takip ediyorum sezaryen de olsa genişleme oluyormuş ama bunun çaresi var canım. Madem kocan öyle diyor versin parayı barbie vajen diyorlar onu yaptırırsın
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim buradaki herkesin esiyle kendininkini kiyaslama. Benim esim belinden fahatsizlik gecirdi bi iki sene surdu. Agrilari icin kalcadan sakinlestirici vuruluyordu ve ereksiyon olamiyordu zaten ilacij bu yan etkisi oldugunu yaparken doktor da soylemis. Inan girdigi ortamda dikkat ceken fizigi yuzu guzel bir kadinim bakimliyim ama aenle alakasi uok herseyin her erkegin sagligi ve gucu bir olmuyor. Bu net. Bazi erkekler bu gucunu erken yasta kaybetmeye basliyor. Tedavi olmazsa devam edip gidiyor benim esim artik ilac vs kullanmiyor normale donmeye basladi. 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 637 göst.
30 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeşilim❤ (6,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 782 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (661 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,590 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,536 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu

384,687 soru

11,507,426 cevap

35,162 kullanıcı