0 oy
581 göst.
Diğer kategorisinde (6,047 puan) tarafından
Yaa az önce izlerken aklıma geldi dedim benim kizcelere bı sorayım. Ya ben Tv'de yayınlanırken hepsini izledim. Yetmedi iki üç defa baştan sonra YouTube dan izledim şimdi yine izliyordum. Kurgu olduğunu saçma sapan olduğunu biliyorum ama seviyorum. Kaos seviyorum kavga seviyorum hepsi mevcut. Siz takip ediyormuydunuz ?

36 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
İzledim severim öyle programları bide biri bizi gözetliyor vardı onu da izlerdim
(6,047 puan) tarafından
Ben galiba kaostan besleniyorum nerede entrika orda ben
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayir o tarz seyleri sevmiyorum
(6,047 puan) tarafından
Saygı duyuyorum. . Bende severek izliyorum
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Ayy ben ünşversite okurken vardı onu izlerken derse geç kaldığım olmuştu yetmiyor eve gelince gece tekrarına bakıyordum arada şimdiki aklım olsa asla izlemem mesela ama o zaman kurgu oldugunu bile bile hoşuma gidiyordu o kaos durumları falan bak hatırladım boşa giden zamanlarıma üzüldüm şimdi ya 
(6,047 puan) tarafından
Ahahahhs neden üzülüyorsun. Bunlarda birer genel kültür işte. Çok şey öğrendik onlardan hahdhd
0 oy
tarafından
O başladığı zamanlar liseye gidiyordum okuldan gelince öğlen izliyordum shsjjsjsj 

Geçen sene de eşim sarmıştı YouTube dan açıp açıp kavga komik sahnelerini falan izliyordu gına gelmişti zhsjsnnsn 
(6,047 puan) tarafından
Ben tekrar 1.sezondsn başladım eşime de bak bak diyorum ama . Nasıl izliyorsun böyle seulwr diye söyleniyor. Off bu bir aşk
tarafından
Kız biz tam tersi ben sinir oluyorum. Eşim sürekli kısmetse olur gelin evi bilmem ne cringe videolar açıp izliyor saatlerce izler artık kızarım öyle kapatır shsjnsns
(6,047 puan) tarafından
Gelin evi çok saçma geliyor bana ya sinir bozucu birşey. Hahshs ben bı ara bilirmisin bilmem de smackdown vardı amerikan güreşi acaayip satmıştım geceleri yatmadan en az 1 saat izliyordum. Eşimde çocukken izlermis hep sonra oturdu hep benle beraber izledi. Zor kurtulduk bu bağımlılıktan .
tarafından
Eşim hep izler kız varya tam tersiyiz oturur gelinim mutfakta gelin evi şu bu izler güler kaostan beslenir shshjsjs :Dd smackdown da ablam izlerdi geceleri dediğin gibi oda çok severdi ah canım ablam ☺️❤️
(6,047 puan) tarafından
Hahshsh senin durumun baya sıkıntılı.
0 oy
(12,492 puan) tarafından
İzlerdik o zamanlar birlik oturuyorduk kaynanam görümceler beraber izlerdik 
(6,047 puan) tarafından
Bende yeni 2 aylık evliydim çıktığında. kaçırmadan izlerdim
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bence ağır işsizlik onu izlemek kusura bakma:)
(6,047 puan) tarafından
Hahshs yok ne kusuru. Ben işsizim zaten.
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bende TV den izlemiştim sonra YouTube dan tekrar izledim dizi gibi eğlenceli oluyor izlemesi:)
(6,047 puan) tarafından
Kesinlikle canim
0 oy
tarafından
Sen ben mısın ya….. hastasıyım onun shdhd
(6,047 puan) tarafından
Hahshs kesinlikle senim.
0 oy
(3,830 puan) tarafından
İzlerdim hatta 2 ay öncesine kadar bende YouTubedan ilk sezona kadar izledim ama eskisi gibi sarmayınca bıraktım izlemeyi 
(6,047 puan) tarafından
Bende izliyorum bitiyorum başa dönüyorum
0 oy
(7,680 puan) tarafından

Ünideydim o zaman ikinci öğretim arkadaşımla izlerdik okula öyle giderdik bazen kısmetse olur izlemek için okulu asardık :D

(6,047 puan) tarafından
Hahahah biri daha yazmıştı derslere girmiyormus izlemek icin
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Ahlak edep yoksunlugundan başka birşey değil iğrenç bir şeydi biri gelip hepsinin atlaması tanışması kavgaları 
(6,047 puan) tarafından
Öyle ama bu izlerken çok umrunda olmuyor.
0 oy
(341 puan) tarafından
Ben tülin le caner izledim ortaokuldaydim ilk vr son oldu zirvedekilerle biraktim 
0 oy
(303 puan) tarafından
Gokrab der susarım
(6,047 puan) tarafından
Hahahah ama Rabia baya kurguydu ya hiç samimi degildi
(303 puan) tarafından
Ya n bilim halada onları takip ediyorum ve çok yakıştırıyorum
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Hiç izlemedim. Reklamlarından az çok biliyordum
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs bekarsin o ara kız kardeşimle ev işlerini jal eder koşa koşa TV başına gider izlerdik karddrsim çok severdi özelikle 
(6,047 puan) tarafından
Bende yeni 2 aylık evliydim işi gücü bırakır izler bitince yemek yapardim
(7,036 puan) tarafından
Sjsjjs ne güzeldi ama kavgalar felan

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 645 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ♥İᒪK ᗩᔕKI KᗩᒪᗷIᗰİᑎ♥ (7,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 65 göst.
11 Mart 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kuzey19 (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 407 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,005 puan) tarafından soruldu

379,847 soru

11,370,433 cevap

34,854 kullanıcı

...