0 oy
1,213 göst.
Aile kategorisinde (42 puan) tarafından
Kizlar sizler kocanizlq veya sevgilinizle film izlerken çıplak sahne çıkınca kıskanır misiniz? Ben çok rahatsız oluyorum ya görse nolur ki?

34 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Ya kıskanma değil kesinlikle biz ailemizden öyle gorduk oyle sahneler hep degistirildi ben hala daha izleyemem yani esimden kiskandigim ici degil gereksiz görüyorum gec diyorum oda geciyor zaten hep yani tv dizisi degil tabi Netflix dizileri felan felaket yani öyle yetistirilince aşamiyor insan bazi seyleri heralde hala yanlış geliyor 
(42 puan) tarafından
Aynen işte bende öyle yetstim aşamiyorum bu konuyu
(484 puan) tarafından
Aynen demi ya elimizde olan bisey değil cidden bazi seyler cocuklukta işleniyor işte ama sikayet etmiyorum film izlerken insanlari ciplak görmek zorunda değiliz filmi anlamak için sonucta cokta önemsemiyorum esimde değiştiriyor zaten hemen:Dd
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayirr canimm kiskanmam .  O cok kiskanir gelir gozumu kapatir sen izleme der bende o oyle yaptigi icinn bende onun gozunu kaparımm sen de izlmee derimm 

Bazen de filmn o sahnelerini atlatir
(42 puan) tarafından
Gözünü kapatmasa izler misiniz hic kıskançlık olmaz mı senfe
tarafından
Olmazz kocam onlarami kaldı ? Kendime guvenim var benm yetersiz gormuyorum ki kendimi tvdekilerden kiskaniyim
(42 puan) tarafından
Bakış açına bayıldım
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Atlıyoruz biz izlerken yada kafasını başka yere çevirir eşim
0 oy
(13,748 puan) tarafından
Tekken bakar mı bilmiyorum da yanyana izliyosak hemen diyo eee su ne yapiyo falan djdjjd

Yani bil ki ben bakmıyorum djdjjd
(42 puan) tarafından
Eşin izlese kıskanır misin
(13,748 puan) tarafından
E baksin istemem tabiki kim ister ki
(7,254 puan) tarafından
İsteyen varmış Merve ben şok
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Başka kadınlarla aynı havayı soluyor diye kıskanacaksınız yakında bi koca sizde var... 
(42 puan) tarafından
Yok öyle değil hani netflixde oluyor ya meme popo meydanda ben onlardan çok kiskaniyorum
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bende ayni senin gibiyim hemen kafasini cevirir hic bakmaz bakarsa kavga cikar biliyor:))
0 oy
(448 puan) tarafından
O sahnelerde eşim bana bakiyo bende ona hahahah
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Hangi birinden kıskanalım canim tv zaten çıplak karı dolu neredeyse hicbirsey giymiyorlar:)  
0 oy
(626 puan) tarafından
valla eşim değil de oğlum görsün istemiyorum o yüzden bizim evde tv pek kullanılmaz kullanılsa da çizgi film kanalı 
0 oy
(11,639 puan) tarafından

Neysek eşimin tek izlediği dizi arka sokaklar   :D

0 oy
tarafından
çıplak kadin sahnesinde degil de opusme sevisme sahnelerinde o benim gozlerimi kapatır :)
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bu yüzden eşim TV izlemiyo çünkü olmayan dizi yok bir çay içmeye odaya gelirse film açıksa da öyle sahnelerde o kapatır yada çok açık olan şeyleri izlemez ki genelde çok güzel hareketleri ile master chef falan izliyoruz 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bilmiyorum ben kıskanmıyorum film izlerken felan 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 998 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Rabiafule2 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 591 göst.
11 Nisan 2021 Aile kategorisinde Esmscan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,507 göst.