0 oy
757 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar yeni post :Dkizlar doğru olalim eşiniz burda takildiginizi biliyormu ve yazisinizi okuyormu meslaa benimksi bilmiyor bilse vala çok fena olur ben ve ailem hedefte diyecek :)

63 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biliyor canım geçenlerde hatta halıda çıkmayan bir leke vardı bana diyor senin saçma sapan bir grubun var ya oraya sor djsjjsndns
tarafından
Vala bu erkekler fenadir:)
tarafından
Öyle öyle :)
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bilmiyorsa ispiyonlican mi kız 
tarafından
Yok kız ne isyonlamasi benimkiside bilmiyor zaten cnm
(7,121 puan) tarafından
Gdggdhh bilmiyor ispiyonlarsan bende seni ispiyonlarim .... Burda olan bazı olayları anlatıyorum bir arkadasimin arkadaşının eşi şöyle yapmış diyorum:):)
0 oy
tarafından
Eşi burayı okyan varsa silsin uygulmyi lütfen 

Biliyor birşey olunxa arkadaşlarına sor der 

Telefonmu eline almaz 
0 oy
(13,659 puan) tarafından

Okumaz da biliyo burayı senelerdir burdayım saklanacak bişey yokki :)

Burdan numaralastgm görüştüğüm insanlar var tanır onlari da falan :D

0 oy
tarafından
Biliyor bu uygulamayı ama sadece bebek bilgileri var zannediyor sohbet yeri olduğunu bilmiyor :D
0 oy
tarafından
Burayı biliyor da öyle oturup ne yazıyorsun bakayım demez. Aksine ben anlatırım "böyle böyle bir sorunumuz vardı ya (sohbet değil de bebekle alakalı vs) uygulamaya yazdım tecrübeli anneler bunları yaşamış" falan diye anlatırım onu bile nadir dinler ksldldmdmc
tarafından
Ben anlatsam ben hemen siler uygulami
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Evet biliyor okumaz ama 
0 oy
tarafından

Eşimden gizli saklı birşey yapmam 

Hatta dün bebek baya hareketliydi nefesimi kesiyordu hareketleri senin kızlara sor bakım onlar da yaşamış mı aynısını eğer kötü bir durumda hastaneye götürelim seni dedi 
0 oy
tarafından
Eşim gorumcelerim kaynanam biliyor yazılarımı okumuyor ztn söylüyorum söyle birsey açtım oda bazen hatta bazen eşimde diyor hele sor bakalım ne diyecekler 
tarafından
O iyiymiş erkek buraya kulansa hiç birakmazlar:)
tarafından
Eşim girmez bazen kızıyor bana artık çık diye sjssjjsjs:)
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Biliyor ama ne yazdığımi falan okumaz yani girip bakmaz 
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Kız bugün senin postuna yorum yaptım ya ona artı gelmiş gittim kocama attım onu oda güldü yorumuma hatta bn herşeyimi kocama anlatırım hiç birseyimi saklamm bazen şarjı biter benimkini alır görür bildirim felan bazen çok komik şeyleri eşime okutuyorum :Dhshs
tarafından
İyimis cnm vala
(1,392 puan) tarafından
Burası eğlenceli ya hamileliğimde tanistim bazen çok komik yorumlar oluyor çok guluyom bebem oldukdan sonra emzirmeden emzirmeye alıyorum telefonu elime :Dshhs
0 oy
tarafından
Bi yerlerde takıldığımı biliyor kızımla ilgili sorular sorduğumu falan ama ilgilenmez hiç oralı olmaz yani 
0 oy
tarafından

Biliyor bazen ona okuyorum ne kadınlar var bak diye. Burayı çok gereksiz ve vekit öldürmeye çalışan kadınların mekanı olarak görüyor. Ev hanımı olmak seni çok değiştirdi diyor hep :D

0 oy
(640 puan) tarafından
Biliyor ama sohbet bölümü no no no
0 oy
(809 puan) tarafından
İlk uygulamayı kullanamaya başlaşladığımda demiştim ama hiç yanında girmedim burdaki olanlarıda söylemiyorum 
0 oy
(986 puan) tarafından
Takildigimi görüyor ama naptihimi hiç merak edip sormaz.ilgilenmiyor yani.karismiyorda.
0 oy
tarafından
Biliyor  ama paylasimlarimii hicc okumadii ac sen ne paylasmissin okuyum diyor bende  24 saat icindee paylasimlar siliniyor hic paylasimim yok diyorum :))) 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Böyle platformlarda takıldığımı biliyor bir kez sen niye giriyorsun? diye hesap sordu sen neden facebooka giriyorsun diye sordum.Canımın sıkıntısından dedim yani o da uzatmadı bnde uzatmadım.
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Biliyo hatta onun okumasina müsait bi post varsa ona okuturum. Hatta burdakilerin adlarini söylerim :D fikirlerini söyler adam mecbur bilecek normalde de burdan konuştuğum arkadaşlarim var demiyecekmi nerden tanistiniz diye :)
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Biliyor ama okumuyor :)) 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
2 Şubat 2024 Aile kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 259 göst.
5 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asra (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 192 göst.