0 oy
721 göst.
Aile kategorisinde (394 puan) tarafından
Annem kizkardeslerim bebeğim için kışlık alışveriş yapmislar. 5 takım kıyafet Mont çorap yelek baya bisey almışlar ama benim haberim yoktu. Erkek kardeşime vermişler arabayla getirdi. Hem masraf ettikleri için üzüldüm hemde oglumu düşünüp aldıkları için sevindim. Kaynanamda bizdeydi. Kardeşim gittikten sonra kaynanam triplere girdi. Bebeğimle konusuyomus gibi yapıp laf sokuyordu. İşte babaannen alamıyor anneannen almis. Beni yinede sever oğlum demi diyo oğluma. Çay yapmistim soğumuş diyip kaynar çayı yeniden isitmami istedi. Oğlum kustu bana durup dururken sen böyle yanlış emzirirsen daha çok kusar dedi. Annemler oğluma kıyafet aldi diye Allah razı olsun diyecegine ağzı burnu Bi yere gitti. Tek kelime etmedim bebeğimle ilgilendim ama isterdim ki oda mutlu olsun. Bu hallere girecek ne var.Almiyosun bari alanı kıskanma

28 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından
Benim kayınvalidem. Ben daha iki kez vardım torunun yanına ama karının ailesi evinden çıkmıyor yiyip içiyorlar sana birşeyler getirdiklerine bakma çıkarları var dedi o karın da duysun aç sesi dedi :) bende sende paraya kıyda sende gel gör torunu o zaman dedim yol parasını veren geliyor. Evimde herkes yiyip içebilir helhoş olsun dedim ama bu saaten sonra da senle benim bitti dedim 
(394 puan) tarafından
Ya sanki gelin tarafı ot biz yerden bitmedik. Bizimde ailemiz akrabalarımız var. İstiyorlar evlenince onlardan başka kimse olmasın hayatımızda. Ama öyle Bi dünya yok.
(66 puan) tarafından
Aynen öyle,
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
Kudursun gidip 2 parcada o alsin. Herkes gucunun yettigince alamayacak durumdaysa Allah razi olsun desin. O cocukta b.k sever buyuyunce onu 
(394 puan) tarafından
Hiç demedi işte ağzı burnu yamuldu triplere girdi. İnsan biraz torunu için sevinir bari bunu yap
(802 puan) tarafından
Valla ya bosver kudursun elindede varmis cimri coluguna cocuguna harcamayip mezara mi goturecek
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bı laf var ya batmis onunkide o hesap bu kadar kiskancsa oda alsın 
(394 puan) tarafından
Asla almaz ona göre fuzuli bebek hemen buyur gerek yok.
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam asla başkası bişey alsın istemez asla fesattir hep bebek kendinde olsun hep kendi baksın kendi sevsin başka kimse olmasın kimse almasın kimse bakamsin ister hepsi aynı mı diyorum içimden ya 
(394 puan) tarafından
Ablam 14 senedir evli kaynanasi hiç öyle değil. Yegenlerimize bisey aliriz keseniz dolu olsun yavrularim kazanciniza bereket der. Onda hiç görmedik böyle kıskançlık ama benim kaynana düşman başına bile degil
(1,595 puan) tarafından
Böylesi de bize denk gelmiş bide biz altı üstü oturuyoruz düşün
0 oy
tarafından
Öyle dediğinde aşk olsun anne biz senin eline mi bakiyoruz. Senin sevgin yeter. Allah başımızdan eksik etmesin deseydin bu kadar triplenmezdi..kiskanmis senden de bişey beklemiş oğlana söyleyerek. Sende demeyince hıncını almış senden
0 oy
(817 puan) tarafından
Kıskanmış ve çok belli etmiş benimki de çok kıskançtır canım hemen anlarım suratından kıskandığını ve gülerim napim :)) ama tabiki kaynananın sana karıştığı gibi karışamaz bana yanlış emziriyorsun falan diyemez buyur al sen emzir derim. Daha dün çocuğu haftada 2 saat oyun atolyesine götürcem anne çocuk etkinliği olacak dedim ağzı yüzü bir tarafa kaydı sesi içine kaçtı :)) bizimkide benim oğlumla kızının çocupunu kıyaslar biz birşey yaptığımızda diğer torununa yapılmıyor diye üzülür kıskanır hemen ona yağdırırlar benim çocuğuma çöp almazlar bu huy kaynanalarda ortak bir özellik galiba 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Benimkisi de bana bişey diyemedi dedikoduca komşumuza bizim paramız yokta mı o alıyor demiş çıldırdım resmen koşa koşa bide eşine gösterdi ananesi almış milyarlar harcamış falan diye meğer fesatlıktanmış iyi oldu boşver 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kaynanalarin hepsi aynı ya benjm kaynanam da babamgil evime esya alinca skinti yapmisti dovus bile cikarmusti

İlgili bir soru bulunamadı

384,654 soru

11,506,634 cevap

35,160 kullanıcı

...