0 oy
1,282 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

Seviyemi bozmak istemiyorum gerçekten istersem çok çirkef olurum parcalarim . Bu ne rahatlık anlamıyorum

image

image

42 Cevaplar

0 oy
(7,615 puan) tarafından
Durup dururken huzursuz eder bazı insanlar engelleyin bence muhatap olmaya değmez.
-Reklam-
0 oy
(598 puan) tarafından
Lan ne demek sözlüme danışarak eski sevgilimden helallik aldım ne demek lan buuuu yalannnn hangi erkek buna müsade eder 
tarafından
Hahahaha sakin canm :D
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Yani önceki postunuzda da dedim yazarak gerçekten aramızı bozdun mesajı bı açık vermiş gibi oluyor 

O hiçken bir varlığı olmuş oldu siz dikkate aldınız. Eşiniz gereken cevabı vermiş bence bilemiyorum millet yazar yarın başkası da yazar burda tutum önemli.
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın. Ben olsam daha çirkin olurdu konuşma gene iyi cevap vermişsin. Bu arada fotolarda kizin adı hesabı görünüyor resimleri kaldır. Google'a düşerse şaş bela kız bu postu resimleri görse ismi göründüğü ve mesajları isim görünerek ifsaladigin için sana dava açabilir isimleri sil öyle paylaş bence canım.
tarafından
Haklsn canm silmiştim . Tekrar görmek isteyen vardı diye yayınladım silicem
0 oy
tarafından
Aradan zaman geçmiş ne *** yemeye msjj atıyor evli barkli adama 
tarafından
Yuva bozan şeytan işte ne olacak kocam yüz verse bozmaya calisacak
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Terbiyesizlik yahu engelle direk konuşma bile saçmalıyor bence sözlüsü duysa gösterir ona tabi varsa eğer 
0 oy
(673 puan) tarafından
Çok.basit bir mevzu çok uzatmayın eşinizin aklına da düşürmeyin 
0 oy
(598 puan) tarafından
Bu karı asla masum değil gamze aslaaaa ne demek ulan sözlümden izin alıp eski sevgilime mesaj attım helallik istedim bilmem ne sinirlerim boşaldı varya 
tarafından
Öyle bir şey olsa da ne cesaret yani sozlunfen izin alıyorsun böyle bişey . Ben eşime desem eski sevgilimden helallik istiyom . Ağzıma sicar haklı olarak :D ben de öyle yapardım :D
0 oy
tarafından
Niye bu kadar yumuşak cevap verdin ya sanada gıcık oldum şimdi
tarafından
Hahahaha :D kız kocam yüzünden . Kocamın kulağına giderse kızar diye o bana yazma dedi . Ben de yazdm .
0 oy
tarafından
Gamze bu konuda sana çok kızdığım bir nokta var neden huzurum bozulacak diye düşünmüyor musun ya da evliliklerinde huzursuzluk olur huzurum bozuldu gibi cümleler kurup o kadına fırsat veriyorsun sen? Evli birinden uzak duracaksın yoksa maddi,manevi,hukuki tüm sorumluluğu çekersin neden demiyorsun? Pata pat. Uzak duracaksın daha fazla uzatıp arsızlaşmayacaksın ben eşiyim sen de evli bir adama yazmış arsız biri olarak konuyu uzatmayıp özür dileyeceksin diyeceksin olup bitecek. Ne huzurum bozuldu falan diyip şuna fırsat veriyorsun? Ha bir de sen uzatıp yazmaya devam ettikçe kendini bir şey sanacak bak. Yazma artık!
tarafından
Katiliyorum +++
tarafından
Evet haklsn canm o cümleyi kurup sevindirdim onu . Bitti zaten sal.ak görüldü attı . Uzatmadim ben de kısa kesti o da
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Kız hangi sözlü bu zamanda eski fanfinisinden helallik almayı kabul eder ki mezhebi genismis doğrusu 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaşar amacı helallik değil araya fitne ficur sokmak ama sana minnak tavsiye eşinin ağzınada sıçsan böylesine belli etmiceksşn amacın huzur kaçırmaktı ama ne yazıkki başaramadın işine bak komik duruma düşüyosun yazacaksın
0 oy
tarafından
Dindar demeyin ya din kılıfı altında her şeyi yapmakla insan dindar olmuyor bunlar toplumun huzur bozuculari ne demek helallik istedim 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ya abarttıkca abartıldı eşin kapattı konuyu sen gene mi yazdın
0 oy
(966 puan) tarafından
Bul bu kariyi parçala vala.dinden helallikten dem vuruyor.manyak kadın geçmişteki herkesten helallik istesin o zaman dönüp erkek meraklısı mi nedir.
0 oy
tarafından
Kiz ne kdr naif cevap vermissin maşallah . Yaptığı aşırı saçma bence terbiyesizlik artk sen varsn helallik almasına gerek yok.
tarafından
Kocamın böyle bı eşi var diye de görsün diye :)
0 oy
tarafından
Canim artikmuhatap olma yazma sana inatlanip bu sefer kocanizin peşine düşer yazar eşin böyle yaptı der falanaraniz bozulacak sen gerrekenisoylemisin zati
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Tee Allahim ya. Daha neler göreceğiz 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Karşılık verecek mi diye bekledi mal ya 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Kocan gereken cvbi vermiş bsver 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 352 göst.