0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Neler izliyorsunuz kızlar 

37 Cevaplar

0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sadece gönül dağı
(270 puan) tarafından
Güzel dyorlsr
(6,053 puan) tarafından
Cokkkkk
-Reklam-
0 oy
(2,696 puan) tarafından
Gönul dagi bazen alparslan bazen teşkilat. Başka aşk meşk dizisi izlemiyorum öyle 
(270 puan) tarafından
Gönül Dağı güzel diyorlar
0 oy
(873 puan) tarafından
11.22.63 diye bi dizi var onu bitirdik eşimle genelde yabancı dizi izleriz
(270 puan) tarafından
Nasıldı canım adı değişikmiş
(873 puan) tarafından
Zaman yolculuğu ile alakalı romantik iyiydi kısa bir dizi 8 bölümlük zaten. Amerikan başkanına suikastı önlemeye giden adam geçmişte aşık oluyo bi kadına ama geçmişi değiştirince gelecek daha kötü oluyor o yüzden tekrar suikasta izin verip kendı zamanına dönüyor. Kendı zamanında ise kadın yaşlanmış oluyor onu ziyarete gitti fln ama kadın hatırlamıyor tabi
0 oy
(431 puan) tarafından
Sadece yargı izliyorum
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Yalı çapkınıni merak ettim şimdi onu açtım onu izliyorum:)
0 oy
(720 puan) tarafından
Uzman öğretmenlik videolarını:)))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Güncel dizi izlemiyorum disney + izliyorum genelde yada eski dizileri internetten simdiki dizilerin hepsi aynı nedense kopyala yapıştır 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Bizim evde dizi yok ben severim ama eşimin yuzunden unuttum akşam sinema keyfi yaparız korku gerilim izleriz genelde her türlü TV ye üyelik almış sağolsun birinde bulmasa birinde mutlaka buluruz film :))) 
0 oy
(1,393 puan) tarafından
Asla bir dizinin sonunu getiremesekte geneld ebaktigim amaa çok az bebekten ötürü yada eşim zıp zıp degistiriyor gelsin hayat bildiği gibi en son ne oldu unuttum birde mahkum ara ara baskandizi izlenmiyor.evde 
0 oy
(2,821 puan) tarafından
Camdaki kız, o kız, kardeşlerim arada, tozlu yaka gndızde yemek proğramları :) ( hangisi denk gelşrse
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eşim ben bu cihana sigmazam ve teşkilat izliyor.Ben telefondan yasak elma ve tozluyaka bakiyorum başka izlemiyorum.
(3,895 puan) tarafından
Gündüz'de akşama kadar trt çocuk açık sabah akşam rafadan tayfa izliyoruz. :D istanbulun bir yakasinda oynar nahalle ortasinda rafadan tayfaa :D :D bak şarkısını da ezberledim.
0 oy
(48,883 puan) tarafından
heidi ibi rafadan tayfa elif piril .... ☺️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay dünyayla benim aramda galiba son bir bölümü kaldı ikinci sezonuda hemen çıksın ben pek dizi izlemem Tv'de netflix falan gibi izler bitiririm film hastasıyım dizide içime sinen olursa devam ederim 
0 oy
(650 puan) tarafından
Pzts = Alparslan

Salı = Balkan ninnisi 
Arada bir de Kasaba Doktoruna bakıyorum
0 oy
tarafından
Perşembe camdaki kız. Salı baba 

Arada master shef 

Disney plus ta dünya ile benim aramda
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Yargı, camdaki kız,baba
0 oy
(30 puan) tarafından
İnan hiç birşey izleyemiyorum desem yeri 4 aylık bebeğim var hep bir mızmızlık o kadar üzülüyorum ki heo böyle mi olavak yalvarıyorum rabbime iyilik güzellik versin bebeğime

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 350 göst.
22 Ağustos 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 381 göst.
0 oy
35 cevap 835 göst.
9 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 260 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,410 puan) tarafından soruldu