0 oy
895 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Eşim aileme birakti baya uzak mesafe on gundur kaliyorum ve gelecek bizi alacak. İnsanin hic mi kendi evine gidesi gelmez. Ailemdeki rahatlik hic bi yerde yok orda konusacak adam yok ev isleri yemek çocuğa tek bakmak derken ailemin yaninda cok iyi oluyor. Bazilari evim diye can atiyor ama ben istemiyorum sizdede boyle oluyormu hele alışınca daha bi kotu oluyor. Yanlismi bu hareketim. Sonucta evlendim orasi benim evim ama ailemdeki rahatligi hiç bi yerde bulamıyorum kafa dengimler herseyi konusuyorum zaman nasil geciyor anlamıyorum napacam bilmiyorum aglicam nerdeyse

48 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Bende snnemgile gidince donmek istemiyorum. Sebep birlik duruyoruz ondan birde annemle cok guzel vakit geciriyoruz . Ayri evimde olsa yine annemgilde rahat ederdim. Ama ben gidince annemin evini dip kose temizlik yapiyorum gunlerce. Yine yoruluyorum :)
-Reklam-
0 oy
(46 puan) tarafından

Malesef annem olmadığı için o rahatlığı bilmiyorum.Ama şimdiki durumumla asla başka yerde kalmam kendi evimin rahatı huzuru ve düzenini hiçbir yerde bulamam o evi yöneten benim.Otoriter bir kadın olduğum için Başkasının evinde hüküm sağlayamam. 8-):)

0 oy
(660 puan) tarafından
Benimde aklım hep evimde oluyor dün akşam geldim uyku tutmadı ikindin gideceğim ama aklım evde 
0 oy
tarafından
Aynı senin gibiyim. 
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ben babamla catışıyorum biraz o yüzden tedirgin oluyorum ama annem rahat etmem için elinden geleni yapar.
0 oy
tarafından
Yoo hiç alakası yok valla. Evimden başka asla biryerde rahat edemem. 
0 oy
tarafından
En rahat yer evim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 402 göst.
24 Ocak 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 298 göst.
9 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 80 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 373 göst.
9 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...