0 oy
611 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kızlar bebek kuvüze girerse günlük 3500tl istediler benden Medikalpark Keçiören sizce bu fiyat normal mi siz para ödediniz mi 

29 Cevaplar

+1 oy
(1,160 puan) tarafından
İsmail YK Allah belanı versin diyor şuan :D
(2,363 puan) tarafından
Sabah sabah çok güldüm yaaa:))))))
-Reklam-
+1 oy
(880 puan) tarafından
Direk şikayet ederseniz küvete kalan bebeklerin kafasını devlet onlara ödüyor hiç bir şekilde sizden ücret talep edemezler benim oğlum 15 gün kaldı hiç ücret ödemedik 
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Yeni doğum yaptığın zaman bir hafta kaldi para odenmiyorki
(13,857 puan) tarafından
Yenidoğan da ücret olmaması lazım bilen biri varsa yazar bı hafta kaldık ücret alınmadi
(1,024 puan) tarafından
Benim oğlumda bir hafta kaldı doğum yaptığımda ücret alınmadı
(7,121 puan) tarafından
Ben kendim özelde iki gece fazladan kaldım benden ücret almadılar bebeğim kuveze girmedi ama dediği miktar yüksek özel mı bu
(13,857 puan) tarafından
Devlet karşılıyor ya ücreti ilk defa duyuyorum
(7,121 puan) tarafından
Benim pek bilgim yok ama ben bile fazla kaldım almadılar bebeğe almazlar bence
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Para alınmıyor ki bizde sariliktan yatmistik medicalpark Bahçelievler'de ödeme yapmamıştık 10 gün kaldı yoğun bakımda 
0 oy
(2,140 puan) tarafından
Yenidoğan  kuvez ücreti ödenmiyor .

Oğlum özel hastanede 50 gün yattı hiç ödeme yapmadik.
0 oy
(1,024 puan) tarafından
İyi de doğum yapınca ücret odemiyorsun ki benim oğlum bir hafta kaldı ücret ödemedim 
0 oy
(285 puan) tarafından
Asla para ücreti yok asla. Devlet karşılıyor
0 oy
(939 puan) tarafından
Biz odedik ozel hastaneyse dogrudur bence ve ismayil yk neden burdayim diyor şuan :))
(1,293 puan) tarafından
Kuzum şikayet et paranı geri al yüksek bir mevla ise asla ve asla alamazlar
0 oy
(811 puan) tarafından
Yenidoğanda istenmiyor itiraz edin ödemeyin. Inşallah başınıza gelmesin de sağlıkla evinize gidin inşallah.
0 oy
(636 puan) tarafından
Hayır ya ödenmez özelde doğum yaptım 1 hafta kuvezde kaldı 5 kuruş ödemedim onlar devletten alıyorlar parayı 
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Cnm aynısı başımıza geldi bebeğin direk kimliği çıkarılınca ücret ödenmiyor 2 sene önce bizede 2000 TL dediler 19 gün kaldi
(6,858 puan) tarafından
Birde bunlar para almaya yer arıyor. Devlet yanılmıyorsam 1 ay yada üstü karşılıyor herseyi
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Sigorta karşılaması lazım bnde özelde yaptım oğlum 45 gün kaldı sigorta ödedi ki Allah belalarını versin para için çok tutanlar var
0 oy
(3,209 puan) tarafından
Benim bebek dogunca kuveze alındınğcretsizdi canım özel medarda
0 oy
(2,025 puan) tarafından
Ben ozelde dogum yaptım bebeğim 1 hafta kaldi hic para ödemedik hatta arastirdik devlet yogun bakima giren bebeklerin masraflsrini karşılıyorms
0 oy
tarafından
Ben o paraya doğum yaptım bacım 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Özelde doğum yaptım devlet ödedi benimkini 2 gece kaldı oğlum 
0 oy
(649 puan) tarafından
Özel hastanede 15 gün kaldı bebeğim erken doğmuştu tek kurus ödemedik. Bez mama herşeyi orasi karşılıyordu. Sadece istediklerinde temiz kundak eldiven şapka götürdüm. İslak mendil bile istemediler
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok çok çok fazla bence bir gece için 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Benim oğlum 13 gün kaldı ücret ödemedik ayrıca doğum yaptığım için oğlum özel indirimden yararlanıyor 
0 oy
(4,646 puan) tarafından
Neden ucret oduyorsunuz onu anlamadim ucretsiz ki

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 36 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayferrr.60 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 223 göst.
9 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

385,231 soru

11,520,249 cevap

35,182 kullanıcı

...