0 oy
1,141 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bu sıralar çok rastlıyorum gerçekten çok iğrenç çöp kovasına açık halde pedini atan bir sürü kadın var geçen iş arkadaşım çok başarılı güzel bir kadın arkasından bir girdim pedini kanlı kanlı direkt açık şekilde atmış şoka girdim demek ki insanlar temiz görünüp pis olabiliyor ben 10 kat sarıyorum :( cidden çok mide bulandırıcı arkadaşlar 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
İğrenç gerçekten hem günah hem de mide bulandırıcı... 

Ben peçeteye sarar öyle poşete sararım. Bu insanlar da ki umursamamayı nedir ya senin kanını görmek zorunda mıyız. Yaaa ben hiç unutmam  bikere apartmandan geçiyordum biri yukarıdan balkondan attı yaaa ben şok olmuştum kim attığını göremedim nekadsr pislik insanlar var sorsan seni beni beğenmez burnu havada gezer
-Reklam-
0 oy
(537 puan) tarafından
E ne yapalım biz kadının pis pedini yazıyorsun buraya ya
0 oy
(924 puan) tarafından
Evet ya en çok da piknik yerlerindeki wcye direk atmalarına gıcık oluyorum yere öylece koymuş çöpe atsa neyse oraları erkek temizliyor ayıp ve iğrenç 
0 oy
tarafından
Senin yaptığın daha mide bulandırıcı çöpün içine bakılır mi iyyyy
0 oy
tarafından
Şimdi burda herkes ben asla atmam öyle der demiştir kesin ben hep şey düşünüyorum peki bu açık atanlar kimler :) 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim ablam amcam ve amcamın kızı 4 katlı bi binada oturuyodu ablam ayrildi ordan amcamla aramız pek iyi değildir doğal olarak kizlariylada değildi ablam 1. Kat kuzenim 2 amcam 3. Katta oturuyodu ablamın arka taraf bahceydi ve kuzenim açık pedlerini mutfak camından aşağıya bahçeye atardı sırf gıcıklık olsun diye,bunu yapanın yaşı da 30 35 yani,amcam bunu yaptığını bilmiyodu duyunca kızından cok utandı bi süre konuşmadı,bu bir değil iki değildi hastalandiginda hergun atiyodu ablam mecburen ev sahibine fotoğrafını atmak zorunda kaldı ev sahibi kadın da hakimeydi istersen sikayetci olabilirsin dedi ablama ama ablam olmadı Allaha havale etti daha sonra da çıktı zaten o evden 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Ben çöpe bile atmam yakarım. Bizim binada havalandırma boşluğuna atanlar bile duydum. İğrenç insanlar var gerçekten 
tarafından
Nasıl yakıyorsun
(1,321 puan) tarafından
Çöpü götürüp tarlada yakıyorum. Saçlarımı falan hiç atmam çöpe. Tırnaklarımı da gömerim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben kapalı renk poşete koyarım eşim bile görmez 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 318 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Emmarose (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 213 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 363 göst.
7 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdilektut (1,277 puan) tarafından soruldu

384,715 soru

11,508,088 cevap

35,165 kullanıcı

...