0 oy
339 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,403 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kurgu biliyorum ama gelinim murfakta programina haticenin kocasi hediye yollamis hatice de bu yuzuk ne boyle tasi gorunmuyor yaziklar olsun ben sana 10 yilimi verdim diyip firlatti hediyeyi dedigim gbi kurgu biliyorum gene de cok sinir oldum ben de esimle tanisali 15 sene oldu hala bir gul bile alip gelse havalara ucarim cok buyuk ayip bence siz nasil karsilardiniz 

25 Cevaplar

0 oy
(13,855 puan) tarafından
Bazen beğenemediğim olur çünkü beni hiç dinlememiş olur. Mesela benim isimli kolye istediğim bir süreçte gibip bana kazak aldı. Maddiyati değil mesele ama mesela yeşil rengini sevmiyorumdur gidip bana yeşil bir kıyafet alıyordur ona kızarım veya hiç küpe takmayı sevmiyorumdur gidip küpe almıştır ben ona kızarım beni tanımadığina veya fikirlerimi önemsemediğine yoksa hediyenin maliyeti asla dert olmaz
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Değil gerçek kurgu için bile böyle bir şey yapmam çok büyük saygısızlık 
0 oy
(11,640 puan) tarafından
Her ne alırsa alsın 1 kez olsun bu ne böyle dememisimdir 2 senedir hediye yerine pasta alıyor sadece param yok hediye alamadım diyor teşekkür ediyorum ne gerek var o kurgu olabilir ama var öyle insanlar ne yazikki 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Bastan asağı reziller anneme gittikçe denk geliyorum bi kaynana var kaslarını boyatan ondan daha rezili yok reyhan mıydı neydi . Eşim çakıl taşı alsa gelse ne farkeder düşünmüş der sevinirim.
0 oy
(7,627 puan) tarafından
Ben bütün hedıyelerını sakluyom yazdığı mektuplar bıle duruyo

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 600 göst.
1 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 621 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Yusufeymenim (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 362 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,099 puan) tarafından soruldu

385,044 soru

11,516,121 cevap

35,176 kullanıcı

...