0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde (5,109 puan) tarafından
Kızlar derin dondurucu almayı düşünüyoruz hem benim ailemin hem de eşimin ailesinin bahçesi var kışın annemler pek sebze almazlar geçen yıl hatırlıyorum da biber, domates çok pahalıydı. 

Biraz geciktik ama derin dondurucu almaya karar verdik. Kasa şeklinde olanlar daha çok eşya alıyor diyorlar ve buzdolabı tipinde olanlar az eşya alıyormuş ama yer ve  açısından daha iyi olduğu söyleniyor. Ben kasa tipi düşünüyorum. 

Siz hangisinden memnunsunuz bir de marka öneriniz var mı? 

25 Cevaplar

0 oy
(1,393 puan) tarafından
Valla senin guzelce paketleyip koymanla alakali bende buzdolabi tipinde var cokta kullanisli aradigin seyi hemen bulup aliyorsun diger türlü alt taraftakini alman icin ustu kenara koyacan oyle alacan 
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
bnce bu konuda kullanişina bakacaksin kasa tipi dedigin ust uste konuluyor alttakini almaya kalkana kadar elin donuyir o derece onu cikar oburunu cikar derken alttakine ulaşana kadar vay haline bn buzdolabi tipi aldim onlarinda buyuk hacimli olani var cok memnunum en azindan her cekmecesine birseyimi koyuyorum mesela birinde meyveler bi kacinda etler birinde sarma manti sonra kişlik domates fasulye hepsinin cekmeceleri farkli farkli ne ararsam elimin altinda olmus oluyor ve daha duzenli oluyir bnce
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm arkadaşım dolap şeklinde aldı gördüm pek eşya almıyor ben kasalı model aldım içine çok şey alıyor ve kullanışlı tabi o senin kullanımına bağlı ben etleri koyduğumda üst üste doldurmadim önce serdim dolaba onları dondere dondere dondurdum sonra bir köşeye dizdim diğer usunleride o şekilde yayıp dondurdum hem alması kolay hemde biz sıraya dizersen karışmıyor hemde çok şey aliyoe 
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Baca kasa tipinde egil eğil en diptekinş alamazsın .. benimki buzdolabı gibi rafları var ne koysam abinında buluyorum
0 oy
tarafından
Sandık çok aliyor doğru ama neyi nereye koyduğunu hatırlamıyor insan yada bazı şeyler en altta oluyor hepsini boşaltmak zorunda kalıyorsun annemden biliyorum

Bizimki dikey 7 çekmeceli çok memnunum 2 sene önce hepsi burdan almıştık 1000 1500 gibi birseydi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 118 göst.
19 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (939 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
27 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Ankakusuu (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.

396,320 soru

11,855,292 cevap

35,949 kullanıcı

...