0 oy
654 göst.
Diğer kategorisinde (10,646 puan) tarafından

Kızlar terketme falan yapıyor mu

image

33 Cevaplar

0 oy
(6,726 puan) tarafından
Terletiyor canım benim oğlum sırılsıklam oluyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kışın terletmez bence çünkü hava soğuk oluyor 
0 oy
(930 puan) tarafından
Aynısı var bizde benimkiler bu kıyafeti giyince çok mutlu oluyor gece usumesinler diye giydiriyorum 
0 oy
(2,055 puan) tarafından

Kızımda morlusu  var  memnunum hatta şuan üstünde ben kışın  normal  bi mağazadan  almıştım sıcakta  tutuyor çokta  yakıştı  kızıma tombikti  bunu  giyince  iyice  tombik oluyor :D

0 oy
(622 puan) tarafından
Bizim pazarda 120 TL'ye satiliyordu bu takımlar yatmaya filan değil ama evde dolaşmaya dışarı çıkmaya montun altına kışın çok iyi olur bende alicam.bi takım 
0 oy
(11,661 puan) tarafından
Dışı değil de içi tülü olanlardan var bende terleme yapmadı şimdilik serin havada giydiriyorum 
0 oy
(606 puan) tarafından
Geçen sene yiğenime trendyoldan aldım erzurumda yaşiyolar kalındı üzerini geceleri örtmediği için gecelik olarak kullanıyordular sıcacık tutuyormuş (alaaa bulaa beni sıpsıcak yapıyo ) demiştii canım kızım benim ya çok ozledim
(10,646 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim
0 oy
(3,119 puan) tarafından
Kızım şuan 19 aylik olmak üzere gecen kış sabahları ilk kalktığında giydiriyordum kahhvalti hazirlayip bitirip tekrar bez degistirme saatine kadar evi falan havalandiriyoruz serin oluyor tekrar anca ısınıyor diye.Bu sene almadım geçen kıs bu kadar hareketli değildi şimdi terletir diye düşünüyorum.
(10,646 puan) tarafından
Tm cnm teşekkür ederim
0 oy
(6,404 puan) tarafından
Ben iki sene önce almıştım bu sene de olur benim oglana giydirecem yine terleme yapmadı bizdeki. Kumaşı da mikroffiber bez olur ya onun gibi cok kalın degil zaten
(10,646 puan) tarafından
He tm cnm kumaşa bakayım
0 oy
(3,650 puan) tarafından
Çok rahatsız bişey canım aşırı terletiyor
(10,646 puan) tarafından
Tam cnm teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben aldım oğluma mavisini çok güzel yakışıyor ama işte anında rahatsız oldu iki dk da su içinde kaldi. Bide hareketli olunca 
(10,646 puan) tarafından
O zmn bizimki de aynı olur
0 oy
tarafından
Ben aldım hemde aynısı çok terletiyor haberin olsun 
(10,646 puan) tarafından
Yaş dışarıda giyse de mi terliyor cnm
tarafından
Dışarıda hiç giydirmedim ben canım sevmiyorum bu tarz kıyafetle dışarı çıkarmayı
0 oy
(598 puan) tarafından
Aynısından var bizde oğlum çok seviyo kışın giyiyo
(10,646 puan) tarafından
Tam cnm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
28 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Hblt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 867 göst.
16 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu