0 oy
921 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar ikinciye hamileyim ilk cocugum 7 aylik sabah esimle bez konusunu konusuyorduk esim biri biter biri baslar dedi bu da bende takinti oldu yine sizce hastaneye mi gideyim hocaya mi :(((

26 Cevaplar

0 oy
(8,093 puan) tarafından
Hastaneye gitmelisin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikiyatriye git acilen. Baktigina da karnindakine de yazik iyi degilsin yardima ihtiyacin var.
0 oy
(301 puan) tarafından
2 tane bebeğim var 22 ve 10 aylık ikiside bez ve mama kullanıyor eşime her bitti dediğimde ciddi olmasada bu tarz cümleler kurar bence bunda yanlış anlaşilacak bisy yok üslup nasıldı bilemem ama 
tarafından
Benim konum hassas biraz ya diger postlarima bak istersen :(
0 oy
(6,659 puan) tarafından
Bak şunu unutma insan kötü düşünürse kötüyü çağırır, iyi düşünürse iyiyi çağırır. Hani deriz ya korktuğumuz başımıza geldi diye ya da kalbim temizmis istedim hemen oldu deriz aslında bu enerjimizle alaka. Geçmiş geçmişte kaldı korkarak yaşanmaz lütfen kendine eziyet etme. İnsan mutlu olmadığı için yaşamak istemez hep ölmek ister ya da dünya ya bir daha gelmek istemez

Sen anladığım kadarıyla mutsuzsun yoksa böyle düşünmezsin intihar falan. Keşke tek çocuk ile kalsaydın...
(6,659 puan) tarafından
Aile çok önemli işte. Senin bu durumda olmanın nedeni ailen.
tarafından
We suan 25 yasindayim millet gezip tozarken ben sadece düsünüyorum korkarak yasiyorum
(6,659 puan) tarafından
Korkarak yaşama buna mecbur değilsin
tarafından
Bazen karnimdakininde gunahina girdim diye dusunuyorum sen haklisin galiba aldirip kendimi öldurem war o cocuguda yazik
(6,659 puan) tarafından
Özeline yazdım bakabilir misin
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Bence hem psikologa git hem hocaya cnm ikiside fayda eder ins 
0 oy
(974 puan) tarafından
Anlayan benide aydınlatsın 
tarafından
Diger postlari oku anlarsin canim

İlgili sorular

0 oy