0 oy
1,233 göst.
Diğer kategorisinde (870 puan) tarafından

Yıllardır iyi olup sonra akılananım

image

60 Cevaplar

0 oy
(7,715 puan) tarafından
İkiside deilim herkeze saygi cercevesi icinde yaklasirim onlarda bana oyleler sukur
(870 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
-Reklam-
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Be be be be ... 2 numaraym 
tarafından
Bebeğim bravooo
(7,121 puan) tarafından
Tabiiiiii ne ezdirecegim kendimi hiç görusmeyen değilim görüşüyorum ama mesafe mesafe
tarafından
En iyisi balım hele ayrı evim olsun bende cizgi koyacam sjsjjs
(7,121 puan) tarafından
Baraj ör ballı boregim insallah inşallah ayrılırsin ❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
Bal kaymağım⚘️⚘️
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Çocuk olana kadar gayet iyi gelindim. Ama çocuk olduktan sonra her şeyine karışılması ve yok dediğim şeylerin ben yokken yapılması sebebiyle 1 yılın sonunda patladım ve kayınvalidemle bir konuşma yaptım. Benim gözümde onlar eskisi gibi değildi şimdi ben de onların gözünde değilim. Sesimi bunca zaman cikartmadim ama artık beni çok yiprattigi için tüm düşüncelerimi belli ettim. Şimdi de benden çekiniyor ama bu duruma gelinmesinin sebebi tamamen kendileri. Kendimi ezdirmiyorum, bunca zaman kirmamaya da çalıştım ama bı yerde konuşmaya mecbur bırakıldım yoksa gerçekten sinir krizleri geçiriyordum. 
(870 puan) tarafından
Evet çoçuk olunca vizede bur durumlar daha artı neredeyse coxugu o dogurmuş gibi davranıyordu
(1,750 puan) tarafından
Noldu ki canım
0 oy
tarafından
Laf sokmuyorum hiç gorusmemezlikte yapmıyorum zTen onlar buna fırsat vermez mübarek her gün bizdeler ama ben mesafeliyim 
(870 puan) tarafından
Her gün görüşüp nasıl mesafeli olabiliyorsun bizde eskiden hergün görüşürdük kapı çalma sesinden nefret etmiştim artık
tarafından
Canjm ben çağırmiyorum ki kendileri geliyor gelince pek yüz vermiyorum mesela her gün geldikleri halde gündüz de telefon etmemi isterler ama etmem bir şey yapacaksam sormam sormami isterler gece 12 de bile akıllarına esince gelirler çok rahatlar
0 oy
(448 puan) tarafından
En iyisi gorusmemek
(870 puan) tarafından
Tabikde keşke
0 oy
(1,386 puan) tarafından
1 numaraym ama her dediklerini yapmıyorum hatta hiçbirini kendi bildiğimi okurum 
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Çok şükür ezilmem  zaten k.validemlerle hafta da bı görüşürüm hafta sonu geriye kendi evimdeyim elim degmez ayağım değmez onlarında bana 
(870 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(119,346 puan) tarafından

ilk once 1 numaranin halay basiydim gozum acildi 2 numarada zirvedeyim 8-)

(870 puan) tarafından
Bende 3 ay önce 2. Gruba giriş yaptım
(119,346 puan) tarafından
hosgeldin aramiza
0 oy
(366 puan) tarafından
1 numara 3 senedir yırttım kendimi karşılık yok bende 1 haftadır evimdeyim ben gitmeyince onlarda gelmiyor gerek yok artık uzun hikaye ama uzatmim ☺️
(870 puan) tarafından
Keşke herşey karşılıklı olsa ama malesef
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Eltim henüz yok tek ve sevilen gelinim şükür ama fenalık yönünden de hiç değilimdir 
(870 puan) tarafından
Maşallah
0 oy
(383 puan) tarafından
Eşim sayesinde ikinci gelinim:)
(870 puan) tarafından
Sanırım cogunluk 2
(383 puan) tarafından
Olması gereken bence
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bunun ortası yok mu ha işte oyum 
0 oy
(974 puan) tarafından
İkiside değilim karşılıklı birbirini seven herkes ne yapmasını gerektiğini bilen saygılı insanlariz çok şükür kocamın kalabalık ve çok güzel bir ailesi var
(870 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
tarafından
Kocanın ailesine laf sokmam hicbir zaman ama mesafeliyim . Zaten yapı olarak da soğuk bir insanım severler beni ama sağolsunlar bende saygısızlık etmem geçinip gidiyoruz. 
(1,125 puan) tarafından
Kocasının ailesini kırmayan sevgide saygıda kusur etmeyen her dediklerini yapan bu yüzden de BİR DEDİGİ İKİ EDİLMEYEN SEVİLEN Bİ GELİNİM GECE GÜNDÜZ GORUMCESİ KAYNANASİ KAYİNBABASİ TARAFINDAN ARANİLAN Bİ EKSİĞİNİZ VARMİ İSTEDİĞİN BEGENDİGİN BİSEY VARMİ DİYE SORULAN BİR GELİNİM...daha az önce bile yarım saat kaynanamla görüntülü konuştum yeri geldi bizimde aile içinde sorunumuz oldu ama ben asla kimseye saygısızlık etmedim görümcem ailesinin yanında dedi ki ben havvanin yerinde olsam bu kadar sabırlı olmazdım gün gelir yüz yüze bakarım diye kimseye kötü kelime kullanmam saygısızlık yapmam yeri geldiği zaman büyükler utansın ben değil ben ailemden bunu gördüm babaya anaya asla karşı gelmem ..
(870 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
tarafından
O nasıl uzun bir cevap kız maşallah
(1,125 puan) tarafından
Ya normalde giriyorum bakıyorum yazmaya eriniyorum bazen de aman bosver diyorum bugün yazasim tuttu aslında bı hikaye yazacaktım erindim :) çok küçükken duyduğum ama asla unutmadigim biseydi inşallah birgün böyle kaynana gelin muhabbetinde yazarım :)
0 oy
(803 puan) tarafından
C seçeneği ikiside değilim 
0 oy
(96 puan) tarafından
Kocasının ailesini kırmayan ama hiçbir yaptığı beğenilmeyen bazen susan bazen konuşan ama hiç sevilmeyen gelinim 
0 oy
tarafından
İki numara :)
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ben çok görüşmem kocamın ailesiyle ama hiçbir dediğide olmayan gelinim 
0 oy
tarafından
C şıkkı. İkiside degilim
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Hiç görüşmüyorum kafam rahat. İstediğimi de kocam yapıyor yeter ailesinden beklentim yok 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 919 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
63 cevap 806 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 429 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 513 göst.