0 oy
798 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaşlar kaynanam evime geliyor oturuyor bir bardağı mutfaga götürmüyor 31 haftalık hamileyim yardım etmiyor hamileliğimin ilk başları aşırı kusmam oluyodu kalkıpta kahvaltı hazırlayım demedi beni bekledi çocuma 1 kıyafetini görmedim halde annemle ablamın aldına ne gerek var bu kadar seye dediler annemgile demedim ve halada saygıdada kusur etmedim beşiğe kadar annem aldı 1 çöplerinş görmedim

34 Cevaplar

0 oy
(5,352 puan) tarafından
Zararı olmasın bana faydasına ihtiyacım yok benden uzak olsun
-Reklam-
0 oy
(119,388 puan) tarafından
neden kaynanadan is bekliyosun hepimiz hamile olduk hepimiz kustuk bu kadar beklentiye girersen uzulen sen olursun tirnagi olan basini kasisin demisler 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Hayır.

Benim kaynanam ben hamile iken iş yaptırmadı oda kayınbabamda mesela yemek yedik sofrayı kaldırırken bile kayınbabam kayınlarıma diyordu kalkın yardım edin yengenize.

Kaynanam doğuma yakın geldi bütün evimi temizledi camlarımı sildi.

Allah razı olsun bir çok şeyini aldılar.

Hatta benim oğlum yemk saatinde hiç durmazdı hep aglardı kucak isterdi ben hatırlıyorum kaynanamın kızım sen ye ben onu oyalarım ben çok aç kaldım sen kalma diye Allah razı olsun 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Kimseden 1 damla su beklemiyorum. Kimseden beklentim yok kimse de benden beklemesin 
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Benim tam bı deli kıskançlığından akıllı davranmıyor terbiyesiz konuşuyor yemek sofrasında e neymiş efendim eşim evlenmeyi düşünen biri değilmiş bu nerden çıkmış da bide utanmadan herkes doğum yapıyor bı tek sen mi doğurcaksin kapı arkasında dogurcsk bu utanmasa gbi ne bıcim laflar kullanıyor ah bı görsen yatak odamıza ahlaksızca girdiği var zamanında terbiyesiz kayınpeder sağ olsaydı utanirdi hareketlerinde yazıklar olsun derdi inan kötünün kötüsü var 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Yok valla benim ki öyle değil. Kendi bişey içince etraftaki boş bardaklarla beraber götürür hep. Ama götürmese de sorun etmezdim sanırım. 
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Valla benim kaynanayla bi problemim yok sukur bizi kaldirmaz kendi yapar herseyi onumuze koyar Allah razi olsun ama bi pok ise yaramiyorsa banada karismayacak arkadas
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(66 puan) tarafından
Aynısı ne eksik ne fazla. Son aylarıma doğruda ddgn gbı kalkp ederken zorlnsamda hazr sofrya otrr hazr sofrdn klkar evıne gdrdı
0 oy
(1,018 puan) tarafından
İki kızım var bı çorap almisligi yok ve hastaneden geldiğim gbi akşam yemeğini ben yaptım sezeryanli halimle kendisi koltukta oturmayı tercih etti baktım öyle yanımda kalmana gerek yok ben hallediyorm dedim gönderdim 
0 oy
tarafından
Kaynanam la altlı üstlü otururuz daha evimin içini görmemiştir gelmez bakmaz ben inerim yanına hiç biseye karışmaz benim evimde senin diyo ne yapsam ses etmez yemeğini yer namazını kılar sesi çıkmaz
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Yok ya öyle değil çok şükür. Hamile olduğumda çok temizligimi yaptı. Şimdi de sıkıştığım anda gelir yapar herseyi
0 oy
(92 puan) tarafından
Benimki 3 aylik bebeyle benden iş bekliyodu :) kurban oluyum gelince bisey yapmasin gozumde degild3 bende gidince benden is beklemesin bana yeter. Diken ustunde oturmaktan sinir sistemim çöküyor resmen
0 oy
(14 puan) tarafından
Buradaki yorumları görünce kendi kayınvalidemin elini öpesim geliyo asla böyle davranmaz ev işlerini ikimiz birlikte yaparız ayrı oturduğum halde  

32 haftalık hamileyim  beni asla yormaz aksine düşünür bebeğin herşeyini aldı ben sadece hastane çantası tek hazırlıyorum 

Herzaman arkamda olur beni kimseye ezdirmez  yüce rabbim iyilerle karşılaştırsın hepimizi inşallah
tarafından
Benimki tek bir çöp almadı pintinin pibtisi hemen büyüyomuş ne gerek varmış gelir yardımda etmez genede şükür

İlgili bir soru bulunamadı

380,492 soru

11,392,323 cevap

34,901 kullanıcı

...