0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (1,282 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Njkxjskwis dmosmzis ksosis

13 Cevaplar

0 oy
(800 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım benim çok geçmiş olsun 

Allah'ım o mekanlara musluman erkekleri alıyorlar ya aslında sen bir bilsen onlar kaç sopalıkda ah şu şeriat yok yaaa Allah'ım hidayet nasıb etsin 

Orda oynatılan kadında Allah'a inanıyor üstelik bu nasıl bir haram nasıl bir ateş bekliyor onları...

Bırtnm günah oldumu ben de bilmiyorum..eşin  etdiği günahı düşünüb Tevbe etmeye baksın...

Ne kadar büyük bir haram Allah başa vermesin...birde içme demişsin senden Allah razı olsun 40 gün ne yediği ne etdiği çok fena pis bir iş 

Allah şerlerinden muhafaza eylesin yuvanı
-Reklam-
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Gerçekten çok abrrtmışsın ona bakarsan her gün dışarda açık giyinen kadın var yolda yürürken gözlerini mi kapatıp yürüsünler,bahane aramışsjn adama en azından adam sana dürüst olmuş bazen neyden nem kapacsğınızı bilmiyorsunuz ..
(1,282 puan) tarafından
Bende zaten ondan cok kizdim kalkmadigi için. Normalde de esimi izlerim hep hic saga sola bakmaz ama dansoz isin içine girince erkek nefsidir diyip iskillendim haliyle canim çok sıkıldı. Teşekkür ederim yorumuna
(1,766 puan) tarafından
Seni suçlu çıkartmıyorum nerenizle okuyorsunuz ki ,bircis sendeok iyi yapıyorsun iyi yapmışsın eşi söylememekle hatalı ama onun geri çevirmesi iyi bişey mi
tarafından
İlişkiye girmemenin günah olup olmadigini sorgulayacagina sen önce o eşinin çalgılı dansözlü içkili bir mekanda bulunmasinin günahını sorgula  Kemal'im asla yapmaz da deme bilemezsin yarın getirir sana bir hiv bulaştırır sarhoştum beraber olmuşum der asıl günah bu
(3,812 puan) tarafından
Bsn dınen gunah oldugunu söyledim. Ama kendi fikdimin de bu oldugynu söyledim
O adam orda oturuyosa sen de ne vsr dışarda da var diyosan. Kadın reddedince de ben de ph iyi olmus derim.
tarafından
Adam eşine gel kerhaneye gidek dese eşin kırmamak için gidecek mi ya ne saçma ben eşinin doğru söylediğine inanmıyorum malesef
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Eşin en azından sana söylemiş nasıl bir yer olduğunu. Diğer konuda bir şey diyemem.
(1,282 puan) tarafından
Söyler hicbi zaman gitmedik birbirimizden ayri oyle yere. Kendisi de hata ettiginin farkinda ama patron olunca basta itiraz edememis yonlendirememis
(1,752 puan) tarafından
İşte patron götürmüş ya elinden birşey gelmemiş demek. Herkes giderken itiraz da edemez. Olabilir böyle şeyler de kendine. Konuyu kapat canm :)
(1,282 puan) tarafından
Ben gitmesiyle ilgili bi sorun yapmiyorum artık dun gecede kaldi derdim gunahmi degilmi o :)
0 oy
(6,195 puan) tarafından
Eşlerin birbirini reddetmesi uygun değil diye biliyorum Hatta geçenlerde de yine bir video izlemiştim bir hoca anlatıyordu yani birbirlerini reddetmesi günah diye gerekli sebepler dışında ama eşin zaten o mekana gittiğini söylemiş sen de eminsen eğer bir şey yapmadığına Neden böyle bir tepki verdin pek anlayamadım açıkçası zaten ilişki olmayacakmış Hani Hastaymışsın ama bunu kendi aranızda Bence konuşun bir daha böyle bir yerlere gitmemesi için
(1,282 puan) tarafından
Yok zaten bidaha patronla hicbir yere gitmem dedi. Adam hatta hamam a götürecekti bugun guvenemem ona gitmem dedi . Konu zaten o degil buda gunahmi degilmi diye sordum teşekkür ederim
(6,195 puan) tarafından
Evet canım günah dediğim gibi belli sebepler dışında reddetmek uygun değil lohusalık hamilelik veya adet dönemi gibi es'inde Bence kendine iyi gelmeyen şeylerden uzak durmalı
(1,282 puan) tarafından
İnsallah
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Eşi onları görüp seni istiyor dinen haram diye okudum başkasını düşünerek eşine yaklaşan vs. Vs. 
(2,062 puan) tarafından
Başkasını düşünüp temas kurmak isteği haram mı yaprak bilmiyordum
(11,151 puan) tarafından
Sadece öyle yerlere gitmesine gerek yok evet zaten tek oraya gidip oylelerini istediği için demedim herhangi biri olabilir bu normal zamanda aklımıza gelmez bu şekilde yanasiyorsa zaten onun günahı ama kadın kocasının nasıl bi ortamdan geldiğini söylemiş adetliyken yanasmiyordur belki de kocası o gün isteyince öyle düşünmesi gayet normal yorum yapmak için yapmayın kendisi reddettiği için günah mı diye soruyor ben de eşi o yüzden yanastiysa onun yaptığının günah olduğunu söylüyorum her şeye atlamayin
(2,062 puan) tarafından
Yaprak bana neden kizyorsun
(11,151 puan) tarafından
Canim Nette gezerken okumuştum cinsellik ne gibi durumlarda haramdır falan diye tabi arapca bi tabirdi googleden çeviri yaptığımda öyle yaziyordu
(11,151 puan) tarafından
Mersilyal canım tepkim sana değil  begonvil bisi yazmış ona cevap verdim kusura bakma
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Gitmek zorunda değildi yanlis yapmış patronu eskort kiralasa yatacak mi yani
(1,282 puan) tarafından
Ayyy allah korusun
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Kardeş bak sende biliyorsun orda nasıl bir ortam var tabi ki de adam sonuçta erkek yani görünce nasıl istemesin nefsi ister bunu bilmem lazım 

Senden izinsiz gitmemis ki 

Sen işin harammi tarafını soruyorsun bunu tam bilmiyorim adet halindesin ama esin sadece öpmek istemis bunda sakınca olmazdı 

Öyle bir yere gidipte eve gelince eşinden bişey istemeyen erkek yoktur emin ol 
0 oy
tarafından

Ay düşündüm de ordan hallenip gelip benden isticek veya onları gözünde canlandiracak bende bi garip olurdum 

Ya bu erkekler neden böyle Allahım 

Niye biz kadınlar kaslı erkek görüp te iç geçirmiyorken bunlar azıcık bacak görse bile bi tarafları kalkıyor :ermm:

0 oy
(915 puan) tarafından
Ne güzel eşin sana herşeyi anlatmış ve seni arzulamis sana çaktırmadan kötü şeyler de yapabilirdi bence şanslısın hastalığın bitince gönlünü alırsın bişi olmaz 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Birazcık abartmissin akşam acısını gider yazık :)))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yani eşin adetliyken telefona videoya sarılmıyor sana koşuyor. Baya sağlam abartmışsın
0 oy
tarafından
Sonuçta eşin içki içen biriymiş zorla gittiğine de inanmıyorum yanlış anlama da yaptığı çok yanlış meyhane katili kızlı ortama bulaşan öğrenen hep gider 
0 oy
(427 puan) tarafından
Her zaman gitmiyorsa 1 kere gitmişse bu kadar laf yapmazdım canim 

İlgili bir soru bulunamadı

378,106 soru

11,317,069 cevap

34,762 kullanıcı

...