0 oy
797 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yok arkadaş ben saklayamiyorum :)))

58 Cevaplar

0 oy
(1,693 puan) tarafından
Eşim keşke benden saklı paran olsa çok sevinirim diyor :)ikimiz de çalışıyoruz ama birikim de harcama da ortak. Ama saklı olmasa da ben banka hesabı üzerinden her ay belli miktar gram altın almak istiyorum bundan sonra. Her ay 100 liralık bile altın alsam birike birike bir şeyler olur.
-Reklam-
0 oy
(13,291 puan) tarafından

Her zaman:)

Eski alışkanlık 

0 oy
(425 puan) tarafından
Bende sakliyamiyorum her ayın başı hatun hele getirde paralarını tumletiyim der değerlendirelim der bende dökerim ortaya ))
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Saklama gereği duymuyorum 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Asla ağzım sıkı değl 5 kuruşumu bilir 
0 oy
tarafından
Evet saklarım ayda 1 gr alacak kadar oluyor..acil ihtiyacım yoksa altın alırım 
0 oy
(2,096 puan) tarafından
Evet her zaman vardır.
0 oy
(508 puan) tarafından

Bazen zulamı kendi buluyor :)  bazen ben söylüyorum şu kadar param var diye sonra beraber yiyoruz :)

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hiç sevmem neden saklayayım elimden almaz ki aksine verir ikimizde çalışıyoruz yani saklayan kadın da çaresizlikten diye düşünüyorum 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Evet var anneme veriyorum o saklıyor. Hem gözüm görmeyince unutur gibi oluyorum hiç param yokmuş gibi davranıyorum 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Baya gram biriktirdim haberi yoktu geçenlerde sordu sen kirli cikisin kesin vardır dedi bende arabayı degisirken veririm dedim ağzımdan kaçtı ne kadar var dedi sanane dedim paran da vardır dedi bende sen miyim elime geceni harcayım dedim :)) her zaman kıyıda köşede zor durum için atarım ne olur ne olmaz diye haberi olmaz çoğu zaman o bana harca diye verir ben bı kısmını saklarım yada hemen gider gram alırım makyaj aldım derim haberi bile olmaz :))
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Eşimden saklı ne demek ruhunun bile haberi olmaz :)
tarafından
Hahaha buna sesli güldüm
(7,106 puan) tarafından
Sen gülünce çiçekler açtı ❤️❤️❤️❤️
tarafından
Ayyy:)))
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Hayır neden saklayım elimden almaz zaten 
0 oy
(301 puan) tarafından
Saklım olmaz yani onun bilmediği olur ama ihtiyacım olduğunda o an ona veririm kalmaz  ama genel olarak saklamam 
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Saklama gereği duymam çok şükür 
0 oy
(2,994 puan) tarafından
Duruma bağlı eğer eş sorumsuzsa saklanır söylenmez, ama eğer eşinz sadıksaa ve cimri yanı yoksa söylene bilir oda bilir çokta zorda kalmasa elinizdekini almamayı, bnm ki aylık verir saklarım belli miktarı 
0 oy
(1,382 puan) tarafından

Saf gibi saklim dedim o da büyük bi miktar degil :D markett için gerekti maaş da yatmamıştı çıkardım verdim benim koca şok :D kirli çıkı koydu adamı :D

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Saklamak değilde birikim yapmaya çalışırım ihtiyacı olduğunda bilirki muhakkak elimin altında bir miktat para vardır. Genellikle biriktirdiğimi çocuklara kullanıyorum zaten. 
0 oy
(196 puan) tarafından
Eşimin verdiklerini çocuklara harçlık verenleri saklarım sonrami elde 0 yine ihtiyaçlara gider
0 oy
(446 puan) tarafından
Bende dayanamayıp biriktirdiğim paramı söyluyorum hemen

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 618 göst.
13 Ekim 2021 Aile kategorisinde Mekiye (1,237 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 460 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 641 göst.
21 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Hira Su (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 917 göst.
23 Temmuz 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eylülüm (2,979 puan) tarafından soruldu

397,019 soru

11,874,804 cevap

35,990 kullanıcı

...